Connect with Us

Pastorja biseksuale heq dorë nga kisha/ Nëna e tre fëmijëve bëhet striptiste

Showbizz

Pastorja biseksuale heq dorë nga kisha/ Nëna e tre fëmijëve bëhet striptiste

Publikuar

-

Pastorja biseksuale heq dorë nga kisha/ Nëna e tre fëmijëve bëhet striptiste

Nikole Mitchell, është një vajzë e rritur në një familje të rreptë kristiane. Mitchel ka qenë pastore, por ajo ka hequr dorë nga kasha, për të punuar si striptiste.

Ajo ka treguar për “The Post” se që e vogël kishte ëndërruar të bëhej si striptiste dhe tashmë ajo ka braktisur fenë për këtë profesion.

Nëna e tre fëmijëve ka deklaruar se prindërit e kanë mësuar se gratë qëndrojnë në kuzhinë, por theksoi se ajo nuk i përket kësaj kategorie.

“Më kanë mësuar që gratë nuk lejohen të udhëheqin dhe se gratë i përkasin kuzhinës dhe fëmijëve. Kështu që edhe pse shkoi kundër gjithçkaje që më thanë, unë vendosa të bëhesha një pastore për shkak të dashurisë sime për të performuar”, u shpreh ajo.

Mitchell rrëfen se pranoi të bëhej pastore vetëm për arsyen se do të ishte në skenë para mijëra njerëzve dhe kjo është ajo që kishte ëndërruar për vite me rradhë.

Gjithashtu ajo ka treguar se është biseksuale dhe këtë ishte munduar ta mbante të fshehtë, por një ditë kishte vendosur të mos shkonte më në kishë.

LEXO EDHE:  Plas mes Bujar Kapexhiut dhe Mustafa Nanos/ Nëse më fyen në gjënë e shenjtë, unë të vras

“Fillova të ndjek gruan e trajnerit tim në Instagram, e cila po bënte modelimin e të brendshmeve. Unë u nxita disi nga ajo. . . por edhe mua më tërhoqi magnetikisht”, ka theksuar më tej Nikole, ndërsa thotë se më pas i ishte ofruar një fotoshoting nudo dhe e kishte pranuar

“Unë fillova me të vërtetë e ndrojtur me fotografi topless, por tani jam në pikën ku marr kërkesa personale dhe bëj video shumë të përshtatura për dëshirat specifike të njerëzve. Unë jam në pikën kur në mars unë në të vërtetë do të paguhesha disa mijëra dollarë për të bërë seks me dikë, dhe isha mirë me këtë, por më pas goditi COVID dhe kjo u anulua”, ka treguar ajo.

Mitchell u zhvendos në Los Angeles në gusht 2019 dhe u divorcua nga burri i saj në qershor, ndërsa thotë se është shumë e lumtur për jetën që bën.

“Çdo person ka të drejtë të shprehet në çfarëdo mënyre që ndihet mirë me të dhe kështu ndihet mirë për mua”, ka nënvizuar Nikole./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja më e “nxehtë” e pasarelave/ Kelly Galle, mahnitëse në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Modelja më e "nxehtë" e pasarelave/ Kelly Galle, mahnitëse në fotot e fundit

Kelly Galle është një nga modelet më seksi të pasarelave. Kelly ka një trup tejet të tonifikuar dhe këtë e tregon në të gjitha fotot e saj me bikini.

Këmbë të tonifikuara dhe bark me muksuj, modelja ka trupin që çdo femër do të dëshironte.

Bukuroshja është një nga modelet e Victoria Secret dhe nuk ndalet së provokuari me fotot e saj. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja me trupin perfekt/ Ylli i televizionit çmend ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Modelja me trupin perfekt/ Ylli i televizionit çmend ndjekësit

Kady McDermott është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Edhe pse në karantinë ajo nuk nguron aspak të tregojë linjat e saj bombastike teksa shfaqet me bikini.

Ylli i Love Island, 24 vjeç ka treguar gjoksin e saj shpërthyes teksa pozon me bikini minimaliste. Kady është komentuar gjithnjë për tiparet e saj të bukura dhe kjo është arsyeja pse ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Përveç fotove seksi me bikini ajo gjithashtu është një blogere e cila reklamon shumë në mediat sociale stilin e jetës që bën.

LEXO EDHE:  Agron Duka: Ikja totale e Berishës nuk i bën mirë PD-së

LEXO EDHE:  “Më shumë transparencë për legjislacionin e BE”/ Progres raporti i KE: Të ruhet pavarësia e organeve rregullatore

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Si një kukull Barbie/ Kjo është modelja që do t’iu mahnisë me bukurinë e saj

Publikuar

-

Nga

Modelja 28 vjeçare Jasmine Sanders është një nga vajzat më të bukura të pasarelave. Bukuroshja bjonde është e njohur ndryshe me emrin Golden Barbie, pasi tiparet e saj qiellore e bëjnë të ngjashme me kukullën e famshme.

Ajo numëron rreth 3.9 milionë ndjekës në Instagram ku është shumë aktive me fotot e saj provokuese. Së fundi ajo i është përkushtuar më shumë palestrës dhe kjo vihet re në fizikun e saj i cili duket super në formë.

CNA.al po iu paraqet fotot më të bukura dhe seksi të Jasmine Sanders./ CNA.al

LEXO TE PLOTE