Connect with Us

“Nuk e kam ngrënë këtë ushqim prej 10 vitesh”/ Këngëtarja shqiptare tregon sekretin për një trup perfekt

Showbizz

“Nuk e kam ngrënë këtë ushqim prej 10 vitesh”/ Këngëtarja shqiptare tregon sekretin për një trup perfekt

Publikuar

-

“Nuk e kam ngrënë këtë ushqim prej 10 vitesh”/ Këngëtarja shqiptare tregon sekretin për një trup perfekt

Linda Halimi është një nga këngëtaret që është vlerësuar shumë për zërin e fuqishëm që posedon.Por përveç kësaj ajo është komentuar pafund në mediat rozë për humbjen drastike të kilogramvë të tepërt.

Prej një kohe shumë të gjatë Linda ushtroht në palestër si dhe mban një regjim ushqimor shumë të rreptë. Së fundmi, përmes një postimi Linda ka zbuluar se ka plot 10 vite që nuk ka ngrënë mish.

“Jam shumë më e rëndë në peshë kohët e fundit, gjithashtu fillova të shtoja disa mish gjel deti në shujtat e mia (nuk kam ngrënë mish për një dekadë) qëllimi im ishte të shtoja peshë dhe masë muskulore dhe mendoj se jam gati aty apo jo? Padyshim që ndihem sikur po më pëlcasin të pasmet’🍑 A duhet të hyj drejtpërdrejt nesër për të treguar të gjitha gjërat që bëj? “, ka shkruar Halimi në Instagram./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk do ta besoni/ Kjo është puna e parë që bënte Brad Pitt para se të bëhej i famshëm

Publikuar

-

Nga

Nuk do ta besoni/ Kjo është puna e parë që bënte Brad Pitt para se të bëhej i famshëm

Brad Pitt është një nga aktorët më të famshëm dhe të pasur në botë. Por jo gjithnjë ka patur luksin dhe famën me të cilën ai jeton sot.

Si shumë prej yjeve të ekranit, edhe Brad ka përshkuar një rrugë të vështirë për të arritur deri aty ku është sot.

Historia e tij vjen nga disa fillesa mjaft modeste, dhe vitet e tij të para në Kaliforni kaluan duke kryer punë të ndryshme për të jetuar. Dashuria e tij për kinematografinë ishte e madhe, dhe ndërsa bënte të pamundurën për të hyrë në qarqet e duhura, atij i duhet të siguronte jetesën.

LEXO EDHE:  Foto/ Olta Gixhari tregon sekretin e bukurisë

LEXO EDHE:  Humbi 25 kilogramë/ Fifi zbulon “sekretin” dhe nuk është baloni gastrik

Kur u transferua për herë të parë në Los Angeles, aktori punoi për restorantin “El Pollo Loco”, ku iu desh të vishej si një pulë dhe të shpërndante fletëpalosje si një mënyrë për të tërhequr klientë të rinj./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja iu “nxjerr” të vërtetën Vip-ave/ “Shkojnë në Dubai për të punuar si eskorta”

Publikuar

-

Nga

Sophie Kasaei është një nga modelet më t ëkomentuar si për pamjen e saj si për jetën private. Së fundi bukuroshja ka hedhur një thumb për të gjihë të famshmit që shkonjë në Emiratet e Bashkuara Arabe me justifikimin për punë.

“Të gjithë që po shkojnë për punë në Dubai, le të më … mua, nuk ka punë atje?”, ironizoi bukuroshja duke lënë të kuptohet se ato punojnë si eskorta të të pasurve në Dubai.

Megjithëse nuk përmendi asnjë person të famshëm, ajo la të kuptohet qartë pse po shkojnë vajzat e bukura në Dubai gjatë kësaj periudhe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Doja t’ia përplasja të vërtetën në fytyrë”/ Revoltohet Adrola Dushi: Ndjej keqardhje për to

Publikuar

-

Nga

“Doja t’ia përplasja të vërtetën në fytyrë”/ Revoltohet Adrola Dushi: Ndjej keqardhje për to

Modelja Adrola dushi i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me statsuin e publikuar së fundi në rrjetet sociale.

Modelja ka treguar se nuk i duron dot njerëzit që gënjejnë dhe ndonëse ka treguar se ku shkrim është i huazuar, duket se jetën e saj ka patur njerëz që e kanë gënjyer madje duke e parë drejt në sy.

“Gjithmonë bëhesha me nerva kur dikush merrte guximin të më gënjente në sy. Gjithmonë më lindte ajo dëshira për t’ia përplasur të vërtetën në fytyrë. Sot, ende ka njerëz që më gënjejnë, por unë nuk reagoj më. I shoh drejt në sy dhe filloj të ndjej keqardhje për to, gjithsesi i dëgjoj deri në fund dhe tek ata presin fjalët e mia, unë ngrihem me gjithë qetësinë time dhe largohem me buzën në gaz. Nuk ka më të dëshpëruar se ata që besojnë gënjeshtrat e tyre, vetëm për t’u dukur në shkallë më të lartë se sa dikush tjetër. ( e huazuar)”, shkruan ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE