Connect with Us

“Më ndjekin më shumë se Dua Lipën”/ Robert Berisha ironizon këngëtaren

Showbizz

“Më ndjekin më shumë se Dua Lipën”/ Robert Berisha ironizon këngëtaren

Publikuar

-

“Më ndjekin më shumë se Dua Lipën”/ Robert Berisha ironizon këngëtaren

Këngëtari Robert Berisha vijon të bëjë zhurmë me deklaratat e tij. Së fundi ai ka qenë i ftuar në emisionin “Rudina” ku ka thumbuar këngëtaren me famë botërore Dua Lipa.

Gjatë intervistës ai u shpreh se gjatë periudhës së karantinës ka vënë re që kur futej live kishte më shumë fansa që e ndiqnin sesa Dua Lipën, që është një artiste me famë botërore.

“Ishte futur e Dua Lipa live gjatë karantinës dhe kishte vetëm 6 mijë njerëz duke e parë që ajo ka miliona ndjekës. Ajo është këngëtare shumë e mirë por ndoshta nuk është funny. Tek unë rrinin 2 orë dhe kisha 17 mijë e 600 njerëz. Tregoja barsoletat, këndoja, kisha dhe barsoleta me spec siç i thoni ju dhe aty lindi idea për emisionin +16.”, tha Roberti.

LEXO EDHE:  Nuk e fshehin më/ Romeo Veshaj puth Jonida Maliqin në emision

Roberti ka bërë së fundmi me dije se krahas muzikës, se do të vijë dhe me një emision të vetin. Por krahas angazhimit për programin, Berisha nuk e ka lënë pas as muzikën, pasi pritet që së shpejti të publikojë bashkëpunimin me këngëtaren Ada Luka./ CNA.al

Robert Berisha nostalgji për adoleshencën/ Ja si dukej këngëtari 26 vite më parë
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Në shtrat me Beartin/ Enca publikon foton e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Në shtrat me Beartin/ Enca publikon foton e nxehtë

Prej disa ditësh në media po qarkullojnë disa lajme se këngëtarja e njohur Enca Haxhia është në një lidhje me Beart Rexhepin e “Përputhen”.

Këto aludime u ngritën pas disa fotove të publikuara nga këngëtarja në rrjetet sociale, ndërsa më pas u tha se Bearti ishte pjesë e videoklipit të saj në këngën që pritet të publikojë së shpejti.

LEXO EDHE:  “Të paska harruar i dashuri”/ Fjoralba Ponari zbulon dhuratën që mori nga partneri për Shën Valentin

LEXO EDHE:  Wow/ Pas humbjes serbët kërkojnë të merret vendimi drastik kundër Dua Lipës

Mirëpo Enca ka ngritur më shumë dyshimet me një foto të nxehtë të publikuar pak minuta më parë.

Ajo shfaqet në shtrat me ish-konkurentin e “Përputhen”, teksa ky i fundit është shtrirë, ndërsa ajo është ulur mbi të.

Kjo foto është shpërndarë me shpejtësi në rrjet, ndërsa të forta kanë qenë edhe reagimet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rezart Veleshnja zbulon planet për dasmë/ “Gruan s’e kam për botën, do martohem shumë shpejt”

Publikuar

-

Nga

Rezart Veleshnja zbulon planet për dasmë/ “Gruan s’e kam për botën, do martohem shumë shpejt”

Aktori i njohur i humorit, Rezart Veleshnja, ka zbuluar sot planet për dasmë.

Ai pranoi publikisht se është në një lidhje dhe tha se shumë shpejt do të bëjë një dasmë, por tregoi se preferon që damsa të mos jetë shumë e madhe.

“Po, shumë shpejt madje. Ja po ta them këtu mes domateve, meqë je shoqja e mamit tim, do martohem shumë shpejt dhe po ta them ty të parës. Nuk ta them kush është nga inati. Gruan s’e kam për botën unë. Ditën e dasmës nuk e kemi caktuar akoma, por dasma është që t’i bësh qefin të tjerëve dhe në fund të ditës prap do shahesh se thotë ai “Çfarë mishi më sollën në tavolinë”, por unë të mblodha për qejf dhe shqiptari vazhdon të thotë “Turp nuk ke, po si më solle atë mish mor palaço.” Për këtë arsye kam vendosur që ta bëj të thjeshtë, jo në Pallat Kongresesh apo pallate të tjera, dua një dasmë të thjeshtë. Shoqëria aq janë, 5 veta, të tjerat i ke 10 vjet pa i takuar”, u shpreh ai.

LEXO EDHE:  “Më bullizojnë për fytyrën time”/ Albi Nako tregon komentet ofenduese të njerëzve

LEXO EDHE:  Nuk e fshehin më/ Romeo Veshaj puth Jonida Maliqin në emision

Në rubrikën “N’fermë” në ‘E diell’, aktori rrëfeu se pas martesës do të vazhdojë të jetojë me prindërit dhe me partneren.

“Unë jam 35 vjeç dhe s’i kam lënë prindërit vetëm. Mund të kisha mundësi edhe të shkoja të jetoja vetëm. Mua prindërit më lindën, t’i shijoj. Në shtëpi rri të gjithë pasditen, nuk dal kurrë. Kam një jetë që nuk rri larg familjes. Ajo ma ka mbledhur pak se kam vite që e njoh”, theksoi Rezart Veleshnja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“E hëngrën në sy”/ Juli nuk i ndan këshillat Mevlanit

Publikuar

-

Nga

“E hëngrën në sy”/ Juli nuk i ndan këshillat Mevlanit

Juli është një ndër peronazhet me komike të Përputhen. Ai është komentuar shumë për lirshmërinë e tij në studio dhe shprehjen e lirë të mendimit.

Juli komentonte shumë edhe konkurentët. Së fundmi Mevlanit i është bllokuar instagrami i tij dhe Juli ka bërë publik adresën e re duke mos lënë pas edhe këshillat për të.

LEXO EDHE:  Trazuan “ujërat” me marrëdhënien e tyre/ Ledjana dhe Mevlani marrin vendimin
LEXO EDHE:  Jo vetëm këngëtar/ Robert Berisha realizon ëndrrën e tij më të madhe

“E hëngrën në sy djalin, kur të thoja unë mbaj hudhër në xhep, jo thoje se mban era”’ ka shkruar Juli./ CNA.al

LEXO TE PLOTE