Inceneratori i Tiranës/ PD: Veliaj ka paguar së fundmi edhe 1 miliardë lekë të tjera

Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa vijon me akuzat ndaj kryebashkiakut Erion Veliaj. Sipas saj inceneratori i Tiranës zë vendin e parë në skemën korruptive mafioze për të vjedhur qytetarët e Tiranës për llogari të pushtetit të Edi Ramës dhe Erion Veliajt. Sipas Zhupë, për inceneratorin e Tiranës, Erion Veliaj ka paguar së fundmi edhe 1 … Continue reading Inceneratori i Tiranës/ PD: Veliaj ka paguar së fundmi edhe 1 miliardë lekë të tjera