Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë ky fillim jave për të gjitha shenjat

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë ky fillim jave për të gjitha shenjat

Publikuar

-

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për ditën e sotme

Dashi

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, sot do të keni një energji të mirë , të nevojshme për të përballuar ditën tuaj. Tani e tutje, problemet e punës do të fillojnë të zgjidhen. Sa i përket dashurisë, megjithatë, do të duhet të prisni për dhjetorin dhe janarin e ardhshëm. Tashmë përgatituni për faktin se 2021 do të jetë viti i rikthimit tuaj: Jupiteri dhe Saturni nuk do të jenë më disonantë dhe nuk do t’ju shkaktojnë më punë ose vështirësi ligjore.

Demi

Java juaj do të fillojë në këmbë të gabuar. Sot mund të hasni në një kontrast të vogël, asgjë serioze! Në këtë moment shumë situata në familje duhet të sqarohen, ka disa gjëra për t’u rregulluar. Nëse shtatori ishte një muaj i komplikuar për dashurinë, për fat të mirë tetori do të sjellë disa surpriza. Ata që presin një përgjigje do të kenë një shans shumë të mirë për ta marrë atë shumë shpejt.

Binjakët

Ndërsa horoskopi i Paolo Fox parashikon, sa më afër fundvitit të afrohet, aq më shumë do të keni shansin të zgjidhni problemet tuaja, për të arritur . Ju jeni duke përjetuar një fazë rindërtimi, por përparësia juaj tani është të shëroheni nga një periudhë e lodhjes së madhe. Në dashuri, tetori do të jetë një muaj që do të vendosë kufij.

Gaforrja

Sipas parashikimeve astrale Paolo Fox, sot, ju do të jetë në gjendje për të rifituar pak besim në nesër. Sigurisht, është e vërtetë që muajt e fundit në frontin e punës shenja juaj ka qenë në shënjestër duke kundërshtuar Jupiterin dhe Saturnin. Disa projekte ose shtigje u ndërprenë nga bluja. Tani është sikur po kërkoni një mënyrë të re për të bërë. Dhe tetori, në këtë kuptim, do të jetë një muaj interesant. Në ditët e ardhshme duhet të përpiqeni të zgjidhni problemet e vështira për t’u menaxhuar. Kini shumë kujdes!

Luani

Siç ju rekomandon Paolo Fox sot, ju duhet të përpiqeni të jeni pak më tolerantë ndaj të tjerëve. Hëna në opozitë mund të shkaktojë disa shqetësime midis jush dhe atyre përreth jush. Sidomos me Demin dhe Ujorin tensionet do të jenë afër qosheve! Në orët e ardhshme yjet do t’ju ftojnë të bëni një pauzë të vogël për reflektim.

Virgjëresha

Sot do të jetë një ditë tjetër shumë premtuese . Kushdo që po del me një Peshore ose Shigjetar në muajt e ardhshëm mund të jetë duke ndërtuar diçka të ftohtë. Krijimtaria e madhe e kombinuar me inteligjencën do t’ju lejojë të arrini akoma shumë suksese. Gjithashtu, muaji tetor do të jetë shumë interesant për dashurinë.

Peshorja

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox sot, falë Hënës në aspektin harmonik. do të jetë një ditë shumë stimuluese, veçanërisht për ata që janë të përkushtuar të rizbulojnë rolin e tyre, rrugën e tyre. Për shumë të lindur në Peshore, gjithçka që është bërë në muajt e fundit do të duhet të rishikohet, të pyetet. Për fat të mirë, 2021 do të jetë një vit i rëndësishëm!

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë dita e sotme për secilën shenjë?

Akrepi

Sipas horoskopit të Paolo Fox, sot Hëna do të jetë në kundërshtim: duket si një e hënë paksa e trullosur. Disa projekte pune do të shkojnë me lëvizje shumë të ngadaltë, por për fat të mirë Mërkuri do të fillojë një hap të rëndësishëm në shenjën tuaj. Të martën ose të mërkurën, mund të merrni lajme që keni pritur për një kohë të gjatë.

Shigjetari

Horoskopi i Paolo Fox tregon se sot është një ditë pozitive, edhe nëse disa vështirësi ju bëjnë të humbni durimin në punë, do të jetë ende një javë e shkëlqyeshme për të pasur një ide të re për një takim apo një projekt. Mërkuri është aleati juaj, dhe ka të ngjarë të keni një kontakt të shkëlqyeshëm me një partner profesional ose punëdhënës. Dhe meqenëse do të keni kaq shumë ide, do të dini si të gjeni atë që do t’i pëlqejë bashkëbiseduesit tuaj. Venusi gjithashtu do të jetë në pamje të mirë dhe dashuria do ju dhurojë emocione të bukura.

Bricjapi

Horoskopi i Paolo Fox tregon se është një javë interesante, ku do të gjeni diçka pozitive në një situatë jo të mirë. Dhe kjo sepse mund të bësh një hap prapa. Është thelbësore që të keni një pamje globale të kësaj situate dhe të mos përqendroheni në detaje. Atëherë do të keni mundësinë për të gjetur zgjidhje për ato që Satuni dhe Plutoni ju kanë imponuar dhe të cilat akoma ju imponojnë vështirë, një rrugë pa krye për disa.

Ujori

Planifikoni një javë të mirë, shkëmbimet tuaja do të jenë pozitive, do të merni atë që dëshironi falë kompromiseve që mund të bëni. Do t’ju duhet shumë përpjekje, por do të jeni në gjendje të vlerësoni herë pas here se ku është interesi juaj. Tani ka një lot në jetën tuaj personale ose profesionale dhe është e vështirë të gjesh një zgjidhje menjëherë.

Peshqit

Mos lejoni që të ndikoheni dhe do të jeni të lumtur me zgjedhjen që do të bëni. Ju do të merni ndihmë që do të jetë providenciale dhe që nuk e keni menduar kurrë se do ta merni. Dhe nëse keni një projekt në mendje, nuk do të hezitoni ta filloni sepse do ta dini që jeni në rrugën e duhur. Javë interesante edhe për dashurinë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 11 maj 2021

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 9 janar 2021

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Ditë interesante për marrëdhëniet, nuk është e nevojshme ta shtyni veten të dashurojë, nëse mendoni se dikush ju pëlqen ju shkoni për të. Në punë do të ishte e përshtatshme të përqendroheni në projekte që ju çojnë larg.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Duket se ju vërtet dëshironi të dashuroheni: duhet të kujtojmë se Afërdita nuk është tashmë në shenjën tuaj. Në punë ka një ngarkesë të energjisë pozitive që ju mbështet, ju gjithashtu mund të kapërceni problemet.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Mund të gjesh përsëri një dashuri të humbur.. të pasigurtat e vetme mund të lindin për ata që kanë përjetuar një ndarje, në këtë rast do të jetë e nevojshme të presësh deri në datën 20 për një takim. Në punë duhet të zhvilloni projekte të reja, por është koha e mirë për ta bërë atë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Situata acarohet në ato marrëdhënie dashurie që kushtëzohen nga mërzia. Në punë situata përmirësohet, ju dëshironi të ndryshoni, të përfshiheni, por ka ende probleme me paratë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Vëmendje ndaj fjalëve, gjesteve dhe mbi të gjitha maturisë maksimale në marrëdhëniet që tashmë kanë probleme. Në punën që mendoni para se të flisni, sot shmangni ndërlikimet.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Nëse ka probleme, ato duhet të adresohen menjëherë, Hëna është e favorshme dhe do t’ju ndihmojë. Në punë këto ditë, stresi po ju shkakton probleme; vështirësitë e mundshme në përqendrim dhe në marrëdhëniet me të tjerët.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Është koha e duhur për t’u njohur, ka shumë planetë të favorshëm. Në punë, shumë para janë shpenzuar për familjen, megjithatë perspektivat mbeten të mira.

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë dita e sotme për secilën shenjë?

LEXO EDHE:  Këto shenja pritet të përfundojnë një marrëdhënie shumë shpejt

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Mos i trondit gjërat shumë në dashuri! Në punë, nëse ka diçka për të sqaruar, ndoshta është më mirë ta shtyni atë për disa ditë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Dita është përgjithësisht pozitive por mos bëni zgjedhje të nxituara në dashuri. Sot në punë do të jetë më mirë të vëzhgoni sesa të veproni, idetë tuaja po fitojnë ju duhet vetëm kohë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Hëna është e favorshme dhe Venusi neutral: në këtë muaj mund të luhet e ardhmja e një dashurie. Në punë, nëse ka diçka për të zgjidhur, është më mirë të lëvizni në këtë periudhë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Fillon përsëri pas një periudhe të vështirë: Hëna disonante flet për distancat që duhen tejkaluar .. sikur personi që dashuroni të ishte larg jush. Në punë këto janë ditë pozitive, nga marta do të ketë një situatë të favorshme për takime.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Nëse duhet të harroni një person, ndoshta është më mirë ta bëni sa më shpejt të jetë e mundur për t’u larguar. Në punë, nëse jeni duke pritur për një telefonatë, mund të ketë disa probleme!

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Financat/ Parashikimi i yjeve për xhepat tuaj

Publikuar

-

Nga

Dashi

Java do të jetë e pafavorshme për veprimet që lidhen me një institucion gjyqësor ose ligjor.Këtë javë do të keni një kohë të favorshme për të përfunduar një angazhim që zgjati më shumë se sa pritej.Disa prej jush mund të jenë të kënaqur me paratë nga qiraja, pensioni, bursa, ndihma sociale, trashëgimia dhe më shumë.

Demi

Nëse keni lindur nën shenjën e Demit, këtë javë arsyeja e gëzimit do të jenë përfitime të ndryshme ose përmirësime për shtëpinë tuaj. Zhvillimi i çështjeve të rëndësishme materiale gjithashtu mund të krijojë një humor të mirë për ju. Dhuratat mund t’ju befasojnë.

Binjakët

Gjatë javës do të ketë situata të ndryshme në lidhje me paratë, shpenzimet e papritura ose nevojën për të përgatitur (nënshkruar) një dokument.

Gaforrja

do të kenë një kohë të favorshme për zgjidhjen e dokumenteve, për pagimin e borxheve, faturat e familjes, marrëdhëniet e pazgjidhura financiare, etj.

Luani

Angazhimet financiare në lidhje me një person në familjen tuaj do të kenë një zhvillim të suksesshëm dhe disa prej jush mund të befasohen nga paratë që do të marrin.

Virgjëresha

Do të kërkoni angazhime orare ose sezonale për verën për të siguruar një standard të mirë jetese.Financat do të jenë të mira gjatë kësaj jave por duhet të jeni më të kujdesshëm me shpenzimet e panevojshme.

Peshorja

LEXO EDHE:  Frikë nga shpërthimi i virusit në vjeshtë/ Tomini: Ja kush është mbrojtja më e mirë

LEXO EDHE:  Askush nuk mund t'ua ndryshojë mendjen/ Burrat më kokëfortë sipas shenjës së horoskopit

Nëse keni lindur nën shenjën e Peshores, keni një javë para jush në të cilën do të shihni përfitimet e vendimeve tuaja të mëparshme të arsyeshme ose anasjelltas, do të paguani për ato të gabuara.

Akrepi

Nëse keni aplikuar për një punë të re, këtë javë mund të jeni të lumtur të merrni një kontratë të re profesionale ose do të ftoheni për një intervistë. Nga kjo mundësi e re mund të vijë një burim mjaft i mirë i të ardhurave.

Shigjetari

Do të diskutojnë me miqtë mundësi të ndryshme për të ardhura shtesë përmes punës me kohë të pjesshme ose angazhimeve të tjera profesionale.

Bricjapi

Ju presin ditë të vështira këtë javë. Pasi keni shpenzuar shumë javën e shkuar, këtë javë do të duhet të përgatiteni për të kursyer në maksimum.

Ujori

Gjatë kësaj jave, shumë do të gëzohen në suksesin e mirë financiar që do të arrini falë mbështetjes së dikujt ose veprimeve të përbashkëta.

Peshqit

Do të përqendroheni në punët tuaja financiare, të ardhurat, shpenzimet, investimet dhe më shumë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë kjo javë për të gjitha shenjat?

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë kjo javë për të gjitha shenjat?

Dashi

Ankohuni vetëm kur është e nevojshme,  këtë javë mund të keni nevojë për mbështetjen e njerëzve që janë afër jush dhe për këtë arsye , nuk do të jeni në gjendje t’i prishni ata.

Demi

Do të gjeni shumë gjëra për të bërë gjatë kësaj kohe,  por asgjë nuk do të jetë e barabartë me atë që mund të përjetoni me personin që doni . Ju me siguri do të zgjidhni mënyrën më romantike për t’i treguar ato.

Binjakët

Intimitetin tuaj do ta gjeni këtë javë, nëse e kërkoni butësisht dhe jo sikur të ishte diçka e marrë si e mirëqenë . Koha është një dhuratë e çmuar, mos e humbni atë pa nevojë.

Gaforrja

Ju ende nuk keni një plan të qartë për të ardhmen, kështu që njerëzit përreth jush shpesh do të pyesin nëse jeni personi i duhur për të ndarë qoftë edhe një pjesë të jetës tuaj.

Luani

Mundohuni të thelloni marrëdhëniet tuaja, veçanërisht në këtë kohë pasigurie. Ju papritmas mund ta gjeni veten ballë për ballë me dështimin, madje as duke ditur se si keni arritur atje.

Virgjëresha

Mësoni më shumë tani që mundeni, veçanërisht nëse merrni reagime pozitive nga njerëz të tjerë. Nuk  ka asnjë arsye për të krahasuar të kaluarën me të tashmen , pasi nëse jeni në të tashmen, kjo do të thotë që keni preferuar të jetoni në këtë.

Peshorja

LEXO EDHE:  Nuk e kanë aspak problem të qëndrojnë vetëm/ Shenjat e horoskopit që adhurojnë lirinë

LEXO EDHE:  Nuk e njohin zilinë dhe negativitetin/ Shenjat më modeste të horoskopit

Mos u mashtroni nga fytyrat engjëllore të njerëzve që mund t’ju zhgënjejnë , shumë më tepër sesa ata që janë sjellë gjithmonë sinqerisht, edhe nëse janë paksa agresivë.

Akrepi

Mos e vendos veten në pozicionin e duhur për të zgjedhur midis nevojave të tua dhe të të tjerëve . Ju thjesht mund t’i parashikoni ato në mënyrë që të mos keni nevojë të gjendeni shumë shpesh në situata të ngjashme.

Shigjetari

Ju keni gjithnjë e më shumë frikë nga e ardhmja dhe vetmia. Sidoqoftë, kjo nuk duhet t’ju shtyjë në krahët e të parit që iu dle para. Ende keni mundësi, të cilat nuk duhet t’i humbni duke qarë për veten tuaj.

Bricjapi

Nuk është gjithmonë mirë dhe e drejtë të mbash gjithçka brenda dhe të mos u japësh të tjerëve mundësinë të njohin mënyrën tënde të të menduarit. Në vend të kësaj, mund të gjejë miratim të madh, veçanërisht tek ata që me të vërtetë ju duan.

Ujori

Harrojeni sfidat profesionale dhe angazhohuni në diçka që ka të bëjë më shumë me familjen tuaj , të dashurit tuaj, miqtë dhe të njohurit. Ju ende duhet të provoni shumë në një nivel sentimental.

Peshqit

Java mund të fillojë në një mënyrë alternative , pasi dëshironit të rrezikonit disa situata. Tani do të duhet të paguani pasojat e vendimeve tuaja, të cilat jo domosdoshmërisht do të jenë negative./ CNA.al

LEXO TE PLOTE