Connect with Us

Horoskopi i ditës, 28 shtator 2020

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 28 shtator 2020

Publikuar

-

Horoskopi i ditës, 25 tetor 2020

Dashi
Parashikohet një ditë mirë me Afërditën që ju ripërtërin forcat dhe me Hënën që sot ju sjell stimuj të fuqishëm në planin sentimental. Duhet të konsolidoni pozitat aktuale të realizuar synime të tjera.

Demi
Me Afërditën e Mërkurin në mbështetjen tuaj sot mund të keni më shumë pasion dhe dëshirë për të bërë diçka, për të lëvizur dhe për të intensifikuar jetën tuaj sentimentale. Një mik mund t’ju zhgënjejë.

Binjakët
Është e nevojshme që të të ruani qetësinë, pasi dita, me një Mars në orbitë të papërshtatshme është stresues për ju. Sidoqoftë Hëna e mirë ju “jep një dorë” në raportet ndërpersonale”.

Gaforrja
Ka nga ata që përpiqen t’ju pengojnë, por nuk ja arrijnë dot sepse keni mbështetjen e shumë yjeve të mirë, me Mërkurin e Jupiterin në krye. Humori i ndryshueshëm për shkak të Hënës.

Luani
Parashikohet një ditë përgjithësisht pozitive për ju, ndonëse në orët e para të ditës së sotme mund të keni ndonjë problem të vogël me dikë. Duhet të jeni më të matur në hapat që hidhni.

Virgjëresha
Është Urani ai që e ka bërë disi konfuze situatën yjore, prandaj vazhdoni të jeni shumë të paqartë dhe apatikë. Eshtë një moment në të cilin duhet më shumë forcë karakteri për t’ia dalë mbanë.

Peshorja
Duhet të keni besim dhe të jeni optimistë, pasi gjërat duket se po fillojnë të lëvizin për mirë, sidomos në aktivitetin tuaj ekonomik. Në raportet ndërpersonale duhet të tregoni shumë kujdes dhe… tolerancë.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 4 tetor 2019

Akrepi
Ndoshta pozicioni aktual ku ndodheni është i vështirë, por duket se fati do të anojë sërish nga ana juaj. Tregoni më shumë kujdes e mos e mos e teproni me shpenzime pa vend.

Shigjetari
Ka momente në të cilat disa të vërteta nuk mund të shtrembërohen e aq më pak të fshihen më, prandaj duhet të hapni sytë e të shihni se cilat janë raportet që duhen ndryshuar..

Bricjapi
Tani që Jupiteri dhe dhe Saturni janë yjet më aktivë në qiellin tuaj, ambicja juaj mund të arrijë kulmin, prandaj kini kujdes se mund ta teproni. Mos u jepni shumë rëndësi gjërave që në fakt janë vogëlsira.

Ujori
Duket se tani është momenti të kërkoni atë që synoni prej shumë kohësh, pasi Afërdita deh Jupiteri sot janë yjet që ju mbështesin shumë në këtë drejtim. Një njohje e re është interesante.

Peshqit
Nuk ka pse të hezitoni nëse të konkuroni me dikë tani mund t’ju duket një ndërmarrje e vështirë, sepse jeni ju ata që gëzoni mbështetjen e yjeve. Vetëm Erosi sot mund të lerë pak për të dëshiruar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi dhe këshillat e astrologut për këtë të hënë

Publikuar

-

Nga

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi dhe këshillat e astrologut për këtë të hënë

Dashi

Për shkak të shumë planetëve kundërshtarë mund të ndiheni nervozë ose të paqëndrueshëm . Përgjegjësitë në shtëpi mund të peshojnë shumë në jetën sentimentale dhe atë të punës.

Demi

Po përjetoni ditë rikuperimi dhe në pjesën e fundit të muajit edhe pasioni do të zgjohet. Këshilla është që të jeni shumë të kujdesshëm , veçanërisht nëse luftoni me shpenzimet dhe faturat.

Binjakët

Ju mund të përfundoni një marrëveshje shumë të rëndësishme dhe të përjetoni disa lajme të mira . Çelësi është të heqësh dorë nga ankthi dhe të marrësh pak kohë për veten tënde. Këshilla për nesër është të shmangni diskutimet me anëtarët e familjes.

Gaforrja

Kjo është një kohë e dobishme për ju dhe është gjithashtu koha më e mirë për të kontrolluar forcën e një dashurie. Tani është e nevojshme të filloni përsëri dhe të rifilloni kontaktet me botën e jashtme .

Luani

Këto ditë mund të bëni një njohje të veçantë , veçanërisht në mes të javës. Zgjidhjet për disa probleme janë rrugës, por këshilla është që të mos shpenzoni shumë!

Virgjëresha

Tani është e nevojshme që ju të rigjeni forcën fizike dhe mendore . Do të keni diçka për t’i thënë një personi që ju intereson: të ndjeheni me Akrepin dhe sqarime me Demin, Peshqit dhe Bricjapin.

Peshorja

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 1 dhjetor 2017

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 15 prill 2019

Këshilla e horoskopit e Paolo Fox për ju është të përpiqeni të zgjidhni një problem personal . Takime shumë emocionuese janë të mundshme , veçanërisht me njerëzit e Shigjetarit.

Akrepi

Këshilla për ju, në rast se ndiheni të tensionuar, është të shmangni çdo lloj konflikti . Ka ankthe për t’u larguar dhe grindje në dashuri, dhe periudha ju sheh të ngjarë të krijoni miq të rinj .

Shigjetari

Kjo periudhë është e favorshme për marrëdhëniet dhe beqarët nuk duhet të ndalen së kërkuari. Një ndjenjë e rëndësishme me të lindurit Luan dhe Dash, ndërsa konfliktet mund të lindin me Binjakët dhe Virgjëreshën.

Bricjapi

Dashuria po kalon një fazë disi të çuditshme dhe madje edhe marrëdhëniet më të rëndësishme rrezikojnë të vihen në dyshim. Fundjava mund të sjellë disa probleme.

Ujori

Nëse një histori lind në këtë kohë, astrologu ju këshillon të bëni gjithçka për ta forcuar atë . Në një nivel pune, mund të shfaqen probleme ose vonesa dhe kjo i kërkon kohë dashurisë.

Peshqit

Emocionet e lindura javët e fundit janë interesante dhe po kështu edhe takimet e reja . Nga muaji tjetër mund të bëni shumë gjëra të tjera dhe tani ajo që bëni favorizohet nga yjet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 26 tetor 2020

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 26 tetor 2020

Dashi
Nganjëherë më mirë të tregoheni pragmatistë e të mos shihni shumë aspektin moral të gjërave. Hëna sot përveçse të ndjeshëm bën që në momente të caktuara të jeni nervozë.

Demi
Probleme të ndryshme e kokëçarje në fushën e aktivitetit tuaj profesional sot do t’ju tensionojnë disi, por për fatin tuaj të mirë është Afërdita që jua bën mjaft interesant sektorin e dashurisë.

Binjakët
Në përgjithësi qielli juaj është i mirë, pavarësisht se Marsi “ngatërrestar” edhe sot mund t’ju punojë ndonjë “rreng” të vogël. Hëna favorizon raportet ndërpersonale dhe erosin.

Gaforrja
Të jeni të zgjuar e dinakë nuk do të thotë të mos jeni korrektë, sepse janë të tjetër ata që përpiqen t’jua hedhin, ndërsa ju duhet të kundërveproni. Fati do të jetë me ju edhe në dashuri.

Luani
Parashikohet një ditë plot intensitet, e natyrisht, jo aq në punë sa në raportet me të tjerët, ku një seri kontaktesh e takimesh, ndoshta edhe të paparashikuara, mund të sjellin pështjellim te ju.

Virgjëresha
Marsi dhe Afërdita sot do të jenë ekuilibrues të ndikimit negativ të Plutonit dhe Saturnit. Kujdes, nuk duhet të dramatizoni edhe gjërat më të parëndësishme, në raportet me partnerin.

Peshorja
Me Mërkurin që ju mbështet dhe ju nxit gjithmonë të tregoheni aktivë do ta keni shumë më të lehtë për të përballuar një ditë që nuk premton shumë mirë për ju. Mjaft pasionalë në dashuri.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 4 gusht 2020

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 26 mars 2019

Akrepi
Më mirë të pritni të kalojë “furia” e Marsit në shenjë, se sa të ndërmerrni veprime të nxituara e ta përkeqësoni edhe më tej situatën në të cilën ndodheni. Mërkuri jua “bën me sy” nga lart.

Shigjetari
Duhet ta keni të qartë se nëse nuk arrini dot të vendosni ekuilibre dhe raporte të drejta mes angazhimeve profesionale dhe atyre sentimentale, gjërat do të shkojnë gjithmonë keq për ju.

Bricjapi
“Dashamirësia” e një sërë yjesh do t’ju ndjekë sot gjatë gjithë ditës dhe nuk teprohet aspak po të thuhet se jeni të “privilegjuarit” e tyre. Nuk përjashtohet një takim mjaft i këndshëm.

Ujori
Edhe sot pritet një ditë përgjithësisht pozitive, pasi jeni akoma nën ndikimin e Mërkurit nga njëra anë dhe Afërditës në një orbitë favorizuese nga ana tjetër. Mirë dashuria.

Peshqit
Sot mund të keni njëmijë shanse e njëmijë mundësi për të arritur rezultate pozitive, por do ta keni të vështirë të përqëndroheni, sepse Marsi nuk ju jepk kohë. Pozitiv edhe erosi.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Kanë shumë vetëbesim/ Shenjat e horoskopit që pretendojnë se janë më të mirët

Publikuar

-

Nga

Kanë shumë vetëbesim/ Shenjat e horoskopit që pretendojnë se janë më të mirët

Virgjëresha

Virgjëresha, është një nga shenjat që janë shumë të sigurt për veten e tyre, shpesh shumë, duke qenë pothuajse gjithmonë mjeshtra të dialektikës dhe analizës, ata janë plotësisht të bindur se është e pamundur të dalësh fitimtare nga një përballje me ta, kryesisht sepse arsyetimi i tyre bazohet në një majë të melalomanisë që ata pothuajse kurrë nuk e pranojnë se e kanë.

Demi

Demi është një nga shenjat që dobësinë e tyre kryesore kanë besimin, veçanërisht kur diskutojnë diçka që ata e duan thellë. Është shumë e vështirë ti bësh përfaqësuesit e kësaj shenje të kuptojnë se ata në të vërtetë mund të gabojnë pasi mendojnë se mund të dalin fitues nga çdo bisedë.

Akrepi

Të lindurit nën Akrep janë humbës famëkeq të këqij, edhe nëse jo gjithmonë e tregojnë: ata duan të shkëlqejnë dhe megjithëse preferojnë gjithmonë një përgatitje bazë çfarëdo që të bëjnë, ata janë plotësisht të bindur se janë më të mirët në atë që bëjnë dhe madje edhe kur. provat provojnë të kundërtën, ata janë gjithashtu të gatshëm të sfidojnë provat.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 10 shtator 2020

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 4 gusht 2020

Luani

Luani është një shenjë famëkeqe egocentrike dhe katalitike, e cila vazhdimisht ka nevojë të ndiejë një prerje mbi të tjerët, pavarësisht nga tema: për ata që kanë lindur nën këtë shenjë nuk ka rëndësi nëse janë vërtet të mirë për të bërë diçka, e rëndësishme është t’i bësh të besojnë. për sa më shumë njerëz të jetë e mundur./ CNA.al

LEXO TE PLOTE