Connect with Us

“E kisha humbur mundësinë”/ Klea dhe Elgit Doda tregojnë si lindi dashuria mes tyre

Showbizz

“E kisha humbur mundësinë”/ Klea dhe Elgit Doda tregojnë si lindi dashuria mes tyre

Publikuar

-

“E kisha humbur mundësinë”/ Klea dhe Elgit Doda tregojnë si lindi dashuria mes tyre

Elgit Doda dhe Klea Huta janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Dyshja pak muaj më parë janë bërë prindër për herë të parë. Klea solli në jetë një djalë të cilin çifti vendosi ta quante Krid.

Por si lindi dashuria e tyre?

Të ftuar në emisionin “E diela shqiptare”, Elgiti ka treguar se pëlqimi ndaj Kleas kishte nisur nga koha kur studionin në “Akademinë e Arteve”.

Më pas ai u shpreh se ishin ritakuar në momentin ku grupi “Alar Band” do të konkurronte në “Këngën Magjike” me këngën Amla pjesë e së cilës do të ishte dhe Klea.

“Ka qenë kënga e “Këngës Magjike” me “Alar Band”. Klean e kam njohur që në “Akademinë e Arteve”, por e kisha humbur mundësinë për ta takuar dhe ishin çunat e Alar Bend që thanë do bëjmë këngë me Klea Hutën dhe thash tak erdhi dita”, tha ai.

LEXO EDHE:  “Mi thave sytë”/ Moderatorja humb njeriun e dashur

Ndërkohë Klea nga ana e saj u shpreh se gjëja që ka pëlqyer më shumë te bashkëshorti i saj janë tatuazhet.

“Gjëja që më pëlqen më shumë tek Elgiti, përveç se ka tipin sportiv që unë vdes tek meshkujt, tani nuk vdes më domthenë, kam vdekur dikur se tani kam një burrë, tatuazhet i kam pasur fiksim tek Giti”, tha bukuroshja./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Surpriza e “supozuar” e Jasminës nga Amerika/ Vëllai i Andit ka dy fjalë për të

Publikuar

-

Nga

Surpriza e “supozuar” e Jasminës nga Amerika/ Vëllai i Andit ka dy fjalë për të

Jasmina ka treguar më shumë detaje rreth ndarjes së saj me Andin.

E ftuar në emisionin Glamour Zone, Jasmina tha se i kishte sjellë vëllain Andit nga Amerika dhe ai nuk e kishte përmendur në asnjë vend këtë surprizë të saj.

Ia kam sjellë unë vëllain nga Amerika, ia kam bërë unë surprizën dhe ai s’e përmendi në asnjëlloj vendi”, shprehet Jasmina në promon e publikuar të emisionit.

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për ditën e sotme

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për ditën e sotme

Ndërkohë pas deklaratës, ka reaguar vëllai i Andit i cili nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale shkruan: “Korrigjim: Unë veten e kam sjellë nga Amerika edhe surprizën unë ia kam bërë vëllait tim. Por megjithatë, faleminderit që m’ke marrë prej aeroportit.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Jasmin rrëfehet për jetën private/ “Nuk kam dëshirë të kem kontakte me babain”

Publikuar

-

Nga

Jasmin rrëfehet për jetën private/ "Nuk kam dëshirë të kem kontakte me babain"

Ish konkurrentja Jasmin Kadriu ka rrëfyer si asnjëherë më parë për raportin që ka me babain e saj.

Në mbrëmje ajo do të jetë e ftuar në “Glamour Zone” ku do të flasë për shumë detaje nga lidhja dhe ndarja me Andin.

Në promon e publikuar në rrjetet sociale, moderatorja e pyet për raportet me babain e saj dhe Jasmina tregoi se nuk ka patur asnjëherë kontakte me të dhe nuk do të kishte dëshirë të kishte ndonjëherë.

Ester Bylyku: Përmende mamin dhe vetëm familjen e mamit, me babin nuk mban kontakte?

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Dashuria dhe financat në fokus

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Dashuria dhe financat në fokus

Jasmin Kadriu: Jo fare. Nuk kam pasur ndonjëherë dhe nuk kam dëshirë të kem ndonjëherë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dyshues për lidhjen me Sarën/ Atdheu i përgjigjet Arjan Konomit

Publikuar

-

Nga

Sara dhe Atdheu vendosën që të largoheshin çift nga Përputhen. Një prej atyre që nuk besoi në lidhjen e tyre ishte opinionisti Arjan Konomi.

Ai e cilësoi si një lojë të Atdheut dhe se po tallej me të gjitha vajzat aty. Madje në emision tha se nuk e besonte se lidhja e Atdheut dhe Sarës do të zgjaste as tre javë.

Pas kësaj Atdheu ka publikuar një video në Instastory ku shfaqet  me Sarën dhe krahas i kujton Arianit se kanë mbetur edhe dy javë kohë nga deklarata që bëri në Përputhen kundër tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE