Connect with Us

“Shpresoj të marrë fund kjo marrëzi”/ Endri Prifti nuk i ndahet qeverisë

Showbizz

“Shpresoj të marrë fund kjo marrëzi”/ Endri Prifti nuk i ndahet qeverisë

Publikuar

-

“Shpresoj të marrë fund kjo marrëzi”/ Endri Prifti nuk i ndahet qeverisë

Prej kohësh lokalet dhe clubet e natës janë mbyllur si pasojë e përhapjes së Covid-19. Masat e marra nga qeveria bllokuan këngëtarët që të japin koncerte në klubet e natës dhe shumë prej tyre kanë shprehur ankesa pasi prej muajsh kanë mbetur pa punë.

Ndër artistët që kanë reaguar dhe kanë shprehur revoltën kanë qenë vëllezërit Prifti. Shpesh herë kanë kërkuar që të hartohet dhe të mendohet një plan edhe për artistët të cilët kanë pezulluar punën e tyre prej muajsh thuajse që nga fillimi i pandemisë.

Së fundi Endri ka bërë një status në rrjetet sociale ku shprehet se shpreson që kjo marrëzi të marrë fund shumë shpejt dhe të rikthehen sërish në skenë pasi muzika është jeta e tyre.

“Më pak filtër besoj se ja kemi dalë. Sjemi mësuar të rrimë kaq kohë të gjatë pa u ngjitur në skenë. Jeta jonë është muzika e ndërthurur me lëvizjen tonë gjithandej koncertale dhe festash familjare. Shpresojmë të marrë fund sa më shpejt kjo marrëzi e kësaj pandemie të rinisim jetën tonë profesionale sepse pa muzikë gjithçka është shumë pak. Ju përshëndesim të gjithëve dhe ju urojmë shëndet e lumturi me shumë dashuri 👋👋🍷🍷”, shkruan Endri Prifti./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja më e “nxehtë” e pasarelave/ Kelly Galle, mahnitëse në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Modelja më e "nxehtë" e pasarelave/ Kelly Galle, mahnitëse në fotot e fundit

Kelly Galle është një nga modelet më seksi të pasarelave. Kelly ka një trup tejet të tonifikuar dhe këtë e tregon në të gjitha fotot e saj me bikini.

Këmbë të tonifikuara dhe bark me muksuj, modelja ka trupin që çdo femër do të dëshironte.

Bukuroshja është një nga modelet e Victoria Secret dhe nuk ndalet së provokuari me fotot e saj. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja me trupin perfekt/ Ylli i televizionit çmend ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Modelja me trupin perfekt/ Ylli i televizionit çmend ndjekësit

Kady McDermott është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Edhe pse në karantinë ajo nuk nguron aspak të tregojë linjat e saj bombastike teksa shfaqet me bikini.

Ylli i Love Island, 24 vjeç ka treguar gjoksin e saj shpërthyes teksa pozon me bikini minimaliste. Kady është komentuar gjithnjë për tiparet e saj të bukura dhe kjo është arsyeja pse ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Përveç fotove seksi me bikini ajo gjithashtu është një blogere e cila reklamon shumë në mediat sociale stilin e jetës që bën.

LEXO EDHE:  Surprizat nuk mbarojnë këtu/ Endri dhe Stefi Prifti zbulojnë projektin e ri muzikor me artistin e njohur

LEXO EDHE:  Muzikë pas orës 20:00/ Ndëshkohen pronarët e pabindur të lokaleve në bregdet

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Si një kukull Barbie/ Kjo është modelja që do t’iu mahnisë me bukurinë e saj

Publikuar

-

Nga

Modelja 28 vjeçare Jasmine Sanders është një nga vajzat më të bukura të pasarelave. Bukuroshja bjonde është e njohur ndryshe me emrin Golden Barbie, pasi tiparet e saj qiellore e bëjnë të ngjashme me kukullën e famshme.

Ajo numëron rreth 3.9 milionë ndjekës në Instagram ku është shumë aktive me fotot e saj provokuese. Së fundi ajo i është përkushtuar më shumë palestrës dhe kjo vihet re në fizikun e saj i cili duket super në formë.

CNA.al po iu paraqet fotot më të bukura dhe seksi të Jasmine Sanders./ CNA.al

LEXO TE PLOTE