Connect with Us

Robert Berisha bën dedikimin e veçantë për të bijën/ Nora Istrefi i reziston dot fotos

Showbizz

Robert Berisha bën dedikimin e veçantë për të bijën/ Nora Istrefi i reziston dot fotos

Publikuar

-

Këngëtari i njohur Robert Berisha i ka kushtuar një dedikim special vajzës së tij, Renee.

Roerti ka përzgjedhur fjalët mëtë bukura për ta uruar të bijën në ditën e vajzave. “Ti je dielli, hëna ime dhe gjithë yjet. Ti i jep kuptim jetës sime. Gëzuar ditën e bijave”, shkruan Roberti. Pas këtij dedikimi, Nora nuk ka mundur të rezitojë dhe ka komentuar në statusin e Robertit duke shkruar: “Reneeja ime e bukur”.

LEXO EDHE:  Kujt do t’ja lirosh vendin? Testi që tregon detaje të karakterit tuaj

Kujtojmë se Roberti dhe Nora prej kohësh janë të ndarë, por kanë treguar se edhe pas ndarjes ruajnë marrëdhënie shumë të mira me njëri-tjetrin.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Luani i “Përputhen +40” e pranon publikisht/ Kam kryer marrëdhënie seksuale që para 7 vitesh

Publikuar

-

Nga

Luani i “Përputhen +40” e pranon publikisht/ Kam kryer marrëdhënie seksuale që para 7 vitesh

Në puntatën e sotme të “Përputhen +40” është trasmetuar takimi i Luanit me Linditën, ku ka pasur edhe rrëfime për jetët personale.

Luani tregoi se ka kaluar 7 vite nga koha kur ka pasur lidhjen e fundit dhe që prej asaj kohe nuk ka kryer më marrëdhënie intime.

Ai tha se nuk ka krijuar lidhje të tjera, pasi vajzat më të reja në moshë nuk pranonin një mashkull më të madh në moshë.

LEXO EDHE:  Kiara Tito shuan kuriozitetin/ Publikon foton e 8 viteve më parë

LEXO EDHE:  Cmendet Ratajkovski/ Sic nuk e keni parë kurrë më parë

Biseda mes dy konkurentëve:

Lindita: Kur ka qenë lidhja jote e fundit?

Luani: Para 7 viteve.

Lindita: Domethënë që ke 7 vite pa kryer edhe marrëdhënie?

Luani: Ehh ashtu është atje, është e vërtetë, sepse nuk ka vajza. Sapo mbarojnë gjimnazin ato largohen drejt qyteteve të tjera. Vajzat në atë moshë nuk do krijonin diçka me mua në këtë moshë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Armando i “Përputhen +40” “kap mat” Oltin/ I nxjerr foton me një vajzë në plazh

Publikuar

-

Nga

Një konkurent i “Përputhen” është “kapur mat” me një vajzë në plazh.

Bëhet fjalë për Oltin, ndërsa ka qenë Armando ai i cili sërish ka bërë rolin e “detektivit” dhe ka nxjerrë foton e konkurentit me një vajzë.

Armando ngriti aludimet se Olti ka një marrëdhënie jashtë programit me vajzën brune, duke trazuar kështu ujërat.

LEXO EDHE:  Kujt do t’ja lirosh vendin? Testi që tregon detaje të karakterit tuaj

LEXO EDHE:  “Procesi më i bukur në botë”/ Olta Gixhari shfaqet duke i dhënë gji Amarit

Por konkurenti mohoi që kjo gjë të jetë e vërtetë, pavarësisht se këtë hipotezë e ka mbështetur edhe Lindita.

Kjo e fundit deklaroi se vajzën në fjalë e ka parë edhe njëherë tjetër pranë Oltit, kur ajo kishte shkuar për t’i marrë çelësat  e makinës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana i përgjigjet dedikimeve të Mevlanit

Publikuar

-

Nga

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana i përgjigjet dedikimeve të Mevlanit

Ledjana Prenga është një prej konkurenteve më të komentuara të Përputhen. Ajo është diskutuar shumë për lidhjen e saj me Mevlan Shaba.

Së fundmi dyshja ka deklaruar se romanca mes tyre ka marrë fund, por nuk ngurrojnë të “thumbojnë” njëri tjetrin në rrjetet sociale.

Mevlani shpesh herë herë hedh këngë të ndryshme të dedikuara dashurisë së shkuar por edhe Ledjana gjithashtu.

LEXO EDHE:  FOTO- Shqipes i ndodh incidenti/ Tregon këmbët e gjakosura

LEXO EDHE:  FOTO- Shqipes i ndodh incidenti/ Tregon këmbët e gjakosura

Ajo ka hedhur një video ku shihet një zemër me shkronjën e saj të vendosur në mes ku në sfond dëgjohet kënga e këngëtarës së njohur Dafina Zeqiri Pa ty.

Këngë e cila ka në tekst: Pa ty ,pa ty krejt shpirti mu ka thy.  Duket sikur në një anë Ledjana po bën konkurencë me Mevlanin duke bërë dedikime të dy me radhë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE