Connect with Us

Një bjondinë seksi dhe super në formë/ Fifi i çmendi të gjithë me fotot e fundit

Showbizz

Një bjondinë seksi dhe super në formë/ Fifi i çmendi të gjithë me fotot e fundit

Publikuar

-

Një bjondinë seksi dhe super në formë/ Fifi i çmendi të gjithë me fotot e fundit

Fifi është një nga këngëtaret më të dashura dhe të komentuara në shoëbizin shqiptar. Fifi nuk komentohet vetëm për karrierën e saj të suksesshme por edhe për ndryshimet që ka bërë së fundi në pamjen e saj.

Mbrëmjen e kaluar ajo është shfaqur më seksi dhe në formë se kurrë. Me flokët bjondë dhe fustanin e ngushtë në bel, Fifi i ka lënë të gjithë pa fjalë.

Kujtojmë se Fifi shpesh herë është përballur me kritika për faktin se ka ndryshuar shumë në pamjen e saj. Ka patur nga ata komentuese që janë shprehur se iu pëlqente më shumë para ndryshimit./ CNA.al

FOTOT-Me flokët bjondë dhe fustanin ngjitur pas trupit/ Fifi i la të gjithë gojëhapur
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Enrique Iglesias merr çmimin e rëndësishëm/ Shpallet artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave

Publikuar

-

Nga

Enrique Iglesias merr çmimin e rëndësishëm/ Shpallet artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave

Këngëtari me famë botërore, Enrique Iglesias është shpallur artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave, sipas Billboard Latin Music Awards 2020.

Edhe pse ky event do të mbahet nesër mbrëma, një prej fituesve është zbuluar para kohe. Enrique numëron më shumë se 40 hite, mbi 17 miliardë klikime dhe mbi 10 miliardë njerëz të pranishëm në koncertet e tij.

Në 2021 Enrique ka planifikuar një tur prej 25 shfaqjesh në Amerikë me Ricky Martin, megjithatë çdo gjë varet nga pandemia.

LEXO EDHE:  “A do të jetoje me vjehrrën”/ Këngëtarja e njohur habit me përgjigjen

LEXO EDHE:  Nesër “shpërthen” Festa e Birrës në Korçë/ Një arsye e fortë për të “braktisur” bregdetin

Gjatë një interviste në vitin 2018, Iglesias e kishte pranuar se një ditë dëshiron të ndalojë së realizuari turne dhe të fokusohet në familjen e tij. Këngëtari i njohur spanjoll tre fëmijë, Lucy, Nicholas dhe Marym, me partneren e tij prej 19 vjetësh, Anna Kournikova./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW- Irina Shayk “çmend” rrjetin/ Pozon tërësisht e zhveshur për Vogue

Publikuar

-

Nga

Irina Shayk i ka lënë të gjithë fansat e saj pa fjalë me setin e ri fotografik për  revistën e famshme “Vogue Czechoslovakia”.

Ajo ka pozuar tërësisht e zhveshur për kopertinën e revistës dhe këtë e ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram.

Modelja pozoi në kopshtin e gjelbërt të Donatella Versace-s, ku ka shkëlqyer me format e saj. Irina u kujdes t’i mbulonte pjesët intime, për të mbajtur gjallë kuriozitetin e lexuesëve të revistës.

LEXO EDHE:  FOTOT-Anxhelina Hadërgjonaj një “bishë” e vërtetë/ Pozon me bikini dhe ndez rrjetin

LEXO EDHE:  “Çfarë po ndodh mes këtyre të dyjave?”/ Luana Vjollca dhe Fifi paralajmërojnë hitin e verës

Eshtë shumë e vështirë të gjej balancën mes të qenit nënë, një femër që punon dhe që mban shtëpinë. Ka ditë që zgjohem dhe them “Oh Zot, nuk di çfarë të bëj! Po rrëzohem!”- rrëfeu modelja më herët.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Nga Maite Perroni tek Susana Gonzales/ Aktoret më seksi meksikane që “gozhduan” shqiptarët pas ekranit

Publikuar

-

Nga

FOTOT- Nga Maite Perroni tek Susana Gonzales/ Aktoret më seksi meksikane që "gozhduan" shqiptarët pas ekranit

Telenovelat meksikane kanë magjepsur shqiptarët prej vitesh.

Të gjithë i kujtojmë telenovelat e famshme meksikane si “Teresa”, “Kujdes nga Ëngëlli”, “Rubi”, “Fytyra e Analias” apo shumë e shumë të tjera.

Aktoret më të bukura meksikane gozhduan pas ekranit ndjekësit jo vetëm me rolet e tyre por edhe me pamjen.

Teksa u kthyem pas në kohë gjatë një kërkimi në profilin e tyre në Instagram përzgjodhëm disa foto të emrave më të njohur dhe të dashur të telenovelave.

LEXO EDHE:  “S’do t’i pres flokët e as mjekrën deri sa të liberalizohen vizat!” Këngëtari merr vendimin e çuditshëm

LEXO EDHE:  Flori Mumajesit nuk i ndahet shpirti nga Fifi, riposton videon ku përkëdhelen me njëri-tjetrin

Për më tepër ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE