Connect with Us

Në ditën e saj të lindjes, moderatorja e njohur tregon se është prekur nga Covid-19

Showbizz

Në ditën e saj të lindjes, moderatorja e njohur tregon se është prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Moderatorja Arjola Shehu ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale lajmin se ka rezultuar e prekur me Covid-19. Kjo ditë është shumë e rëndësishme për moderatoren, pasi feston ditëlindjen në kushte jo të zakonshme.

Ajo ka treguar se është e vetëizoluar në shtëpi, me temperaturë. Gjatë këtij qëndrimi vetëm për disa ditë Arjola ka treguar se ka kuptuar se sa e rëndësishme është të jesh mirënjohës për çdo frymëmarrje.

“Sigurisht kjo ditëlindje për mua është ndryshe…e mbyllur në shtëpi prej disa ditësh…me temperaturë dhe pa mundësi për të dalë jashtë dhomës sime…por kjo kohë vetëm, të bën të kuptosh sa e rëndësishe është të jemi mirënjohës për çdo frymëmarrje! Gëzuar për mua! Me Covid por me shumë dashuri…! Mezi pres të kthehem pranë jush!”, shkruan moderatorja Arjola Shehu./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Humbi babain një vit më parë/ Moderatorja prek me dedikimin: Ti je unë

Publikuar

-

Nga

Humbi babain një vit më parë/ Moderatorja prek me dedikimin: Ti je unë

Moderatorja Dojna Mema është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Një vit më parë ajo pësoi një humbje të madhe në familje, pasi ndërroi jetë babai i saj, Bujari.

Pak minuta më parë, me anë të një statusi, moderatorja i ka kushtuar disa fjalë prekëse babait të saj.

Një vit pa të prekur dorën, pa të ndjerë erën dhe pa të përqafuar. Një vit ku zemrën e kam patur plot me ty dhe mendjen çdo ditë tek ti. Faleminderit bab që ke qenë aq pranë meje sa tani që nuk je më fizikisht , jemi bërë një e vetme. Ti je unë, e unë jam ti. Gjithmonë!”, shkruan Dojna në rrjetet sociale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trup perfekt dhe poza shumë tunduese/ Fotot më provokuese të Cristina Buccino

Publikuar

-

Nga

Trup perfekt dhe poza shumë tunduese/ Fotot më provokuese të Cristina Buccino

Cristina Buccino është një modele dhe showgirl e lindur në Castrovillari , Kalabria, më 16 qershor 1985. Ajo u transferua në Romë dhe, pasi u diplomua në institutin socio-psiko-pedagogjik , filloi të punojë si modele.

E para që e vuri re bukurinë e saj është një fotografe, e cila i kërkoi asaj të pozojë për një fotosesion .Format e saj fizike dhe eksplozive e bëjnë atë një nga gratë më të dashura dhe të dëshiruara, por gjithashtu është treguar shumë e hapur duke treguar se ka bërë një ndërhyrje plastike në gjoks.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më të bukura të Cristina Buccino që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shfrenon fantazinë e tifozëve/ Njihuni me fansen më të zjarrtë të Messit dhe Ronaldos

Publikuar

-

Nga

Shfrenon fantazinë e tifozëve/ Njihuni me fansen më të zjarrtë të Messit dhe Ronaldos

Ajo është një nga modelet më seksi dhe bombastike të Instagramit. Bëhet fjalë për modelen Tereze Kalman, e cila është tejet e komentuar në mediat rozë pikërisht për fotot e saj provokuese dhe të nxehta. Tereze çmend ndjekësit e saj e sidomos meshkujt me pozat e saj që nuk i lënë aspak vend imagjinatës.

Gjithashtu ajo njihet si një nga tifozet më të zjarrta të dy yjeve më të mëdhenj të futbollit Cristiano Ronlado dhe Lionel Messi.

Për me tepër ne kemi përzgjedhur foto më seksi të Tereze Kalman që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme. Mos i humbisni!/ CNA.al

LEXO TE PLOTE