Connect with Us

Në ditën e saj të lindjes, moderatorja e njohur tregon se është prekur nga Covid-19

Showbizz

Në ditën e saj të lindjes, moderatorja e njohur tregon se është prekur nga Covid-19

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Moderatorja Arjola Shehu ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale lajmin se ka rezultuar e prekur me Covid-19. Kjo ditë është shumë e rëndësishme për moderatoren, pasi feston ditëlindjen në kushte jo të zakonshme.

Ajo ka treguar se është e vetëizoluar në shtëpi, me temperaturë. Gjatë këtij qëndrimi vetëm për disa ditë Arjola ka treguar se ka kuptuar se sa e rëndësishme është të jesh mirënjohës për çdo frymëmarrje.

LEXO EDHE:  Rihapja e shkollave/ Ekspertët: Ja cilat janë rreziqet që na presin

“Sigurisht kjo ditëlindje për mua është ndryshe…e mbyllur në shtëpi prej disa ditësh…me temperaturë dhe pa mundësi për të dalë jashtë dhomës sime…por kjo kohë vetëm, të bën të kuptosh sa e rëndësishe është të jemi mirënjohës për çdo frymëmarrje! Gëzuar për mua! Me Covid por me shumë dashuri…! Mezi pres të kthehem pranë jush!”, shkruan moderatorja Arjola Shehu./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“9 gra në shtëpi nuk lajnë enët”/ Moderatorja reagon pas deklaratës së Sabianit dhe Ilirit

Publikuar

-

Nga

cna lajme showbiz

Tashmë çdo gjë që ndodh në shtëpinë e Big Brother është në fokusin e publikut jashtë dhe komentohet pafund sin ë rrjetet sociale ashtu edhe nga peronazhe të njohur të ekranit.

E ftuar në emisionin Ftesë në 5 me moderatoren Bieta Sulo, gazetarja, Erjona Rusi është shprehur se deklarata e Sabianit dhe Ilirit reflekton mentalitetin e dikurshëm që gruaja duhet të merret me punët e shtëpisë dhe pastërtinë.

LEXO EDHE:  Brataj: Në vjeshtë duhet të përgatitemi për “dy armiq”

LEXO EDHE:  Mjekimi i sugjeruar nga Universiteti i Oxfordit/ Çomo: Po përdoret te disa pacientë“Nuk dua ta gjykoj fare por për mendimin tim reflekton mentalitetin që për pastërtinë e ka gruaja. Gjithmonë fajin e ka gruaja nëse burri del jashtë i papastër, i palarë, i pa hekurosur”, është shprehur Erjona Rusi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një sezon i dytë?/ Regjizori i fenomenit “Sqiud Game” jep përgjigjen

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

“Squid Game” u kthye në serialin më të shikuar në historinë e Netflix.

Suksesi ndërkombëtar i ka dhënë shumë fame aktoreve zyrtarë të serialit duke i kthyer momentalisht në imazhet më të kerkuar.

Fansat e serialit në fakt prej kohësh kanë kërkuar një sezon të dytë të emisionit. Dhe tashmë gjithçka është zyrtare. Po. Seriali që po bën bujë të madhe “Squid Game” do të rikthehet me sezonin e dytë.Duke parë të gjithë suksesin global regjizori i serialit është shprehur se nuk ka asnjë zgjidhje por ta vazhdojë më tej me një sezon të dytë pa dhënë më shumë detaje.

LEXO EDHE:  Propozimet e Trump ngjallin debat/ Shkencëtarët kundërshtojnë idetë për mposhtjen e Covid-19

LEXO EDHE:  "S'po na zinte gjumi"/ Luana Vjollca zbulon çfarë ndodhi me krahun e "zhdukur"

Ka pasur kaq shumë presion, kaq shumë kërkesa dhe kaq shumë dashuri për një sezon të dytë të serialit. Tashmë kam filluar të mendoj për të. Aktualisht jam në procesin e planifikimit. Por unë mendoj se është shumë herët për të thënë se kur dhe si do të ndodhë kjo. Kështu që për momentin do t’ju premtoj këtë, Gi-hun do të kthehet dhe ai do të bëjë diçka më shumë për botën”, është shprehur ai gjatë një interviste në Los Angelos./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel nuk pranon të postojë në kohë reale/ Arsyeja është e frikshme

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë një bisede me banorët e tjerë të “Big Brother Vip” Einxhel është shprehur se kurrë nuk zgjedh të postojë në kohë reale në rrjetet sociale.

Nuk do e besoni arsyen. Ajo shprehet se ka zgjedhur kështu nga frika se mos i ndodhë diçka e keqe.

Einxhel ka rrëfyer se gjatë një aventure në Afrikë u përfshi në një aksident të rëndë në momentin që vendosi të postojë në kohë reale. Që nga ajo dite moderatorja u shpreh se nuk do përsërisë më.

’Ishte e tmerrshme, sapo kuptova që isha mirë falenderova Zotin. Nuk e mendoj dot se sa shqetësim do t’i kisha sjellë familjes nëse do më ndodhte diçka në atë kontinent të largët.’’është shprehur Einxhel.

LEXO EDHE:  Propozimet e Trump ngjallin debat/ Shkencëtarët kundërshtojnë idetë për mposhtjen e Covid-19

LEXO EDHE:  Propozimet e Trump ngjallin debat/ Shkencëtarët kundërshtojnë idetë për mposhtjen e Covid-19

Nga ana tjetar ish futbollisti, Kledi është përpjekur që bindë moderatoren se e gjitha është produkt i frikës së saj‘’Duhet të përpiqesh të thërrasësh gjëra të bukura. Ndrysho mendimin dhe do ta shikosh’’, tha ai./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE