Connect with Us

Morena Taraku “djeg” rrjetin/ Publikon foto në dush

Showbizz

Morena Taraku “djeg” rrjetin/ Publikon foto në dush

Publikuar

-

Mbahuni fort!/ Videoja e fundit e këngëtares shqiptare tërbon fansat

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është një nga personazhet më aktive në rrjetet sociale.

Bukuroshja ndan shpeshherë me ndjekësit e saj të shumtë foto dhe video nga jeta luksoze që bën.

Së fundmi, Morena ka “çmendur” rrjetin me një foto, ku shfaqet e duke u larë në dush.

Kaq ka mjaftuar që ndjekësit të shpërthejnë në komente të shumta.

LEXO EDHE:  Kryemadhi thirrje qytetarëve të Tiranës/ Bashkohuni me ne

Ndërkohë, kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Morena ka publikuar foto nga dushi, pasi këtë veprim e ka bërë edhe më parë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Enrique Iglesias merr çmimin e rëndësishëm/ Shpallet artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave

Publikuar

-

Nga

Enrique Iglesias merr çmimin e rëndësishëm/ Shpallet artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave

Këngëtari me famë botërore, Enrique Iglesias është shpallur artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave, sipas Billboard Latin Music Awards 2020.

Edhe pse ky event do të mbahet nesër mbrëma, një prej fituesve është zbuluar para kohe. Enrique numëron më shumë se 40 hite, mbi 17 miliardë klikime dhe mbi 10 miliardë njerëz të pranishëm në koncertet e tij.

Në 2021 Enrique ka planifikuar një tur prej 25 shfaqjesh në Amerikë me Ricky Martin, megjithatë çdo gjë varet nga pandemia.

LEXO EDHE:  Georgina Rodriguez i vë flakën Instagramit/ Pozon vetëm me të brendshme duke treguar të pasmet “bombë”

LEXO EDHE:  Kryemadhi thirrje qytetarëve të Tiranës/ Bashkohuni me ne

Gjatë një interviste në vitin 2018, Iglesias e kishte pranuar se një ditë dëshiron të ndalojë së realizuari turne dhe të fokusohet në familjen e tij. Këngëtari i njohur spanjoll tre fëmijë, Lucy, Nicholas dhe Marym, me partneren e tij prej 19 vjetësh, Anna Kournikova./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW- Irina Shayk “çmend” rrjetin/ Pozon tërësisht e zhveshur për Vogue

Publikuar

-

Nga

Irina Shayk i ka lënë të gjithë fansat e saj pa fjalë me setin e ri fotografik për  revistën e famshme “Vogue Czechoslovakia”.

Ajo ka pozuar tërësisht e zhveshur për kopertinën e revistës dhe këtë e ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram.

Modelja pozoi në kopshtin e gjelbërt të Donatella Versace-s, ku ka shkëlqyer me format e saj. Irina u kujdes t’i mbulonte pjesët intime, për të mbajtur gjallë kuriozitetin e lexuesëve të revistës.

LEXO EDHE:  Foto që po bën xhiron e rrjetit/ Radha në supermarket, për tu marrë shembull

LEXO EDHE:  Georgina Rodriguez i vë flakën Instagramit/ Pozon vetëm me të brendshme duke treguar të pasmet "bombë"

Eshtë shumë e vështirë të gjej balancën mes të qenit nënë, një femër që punon dhe që mban shtëpinë. Ka ditë që zgjohem dhe them “Oh Zot, nuk di çfarë të bëj! Po rrëzohem!”- rrëfeu modelja më herët.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Nga Maite Perroni tek Susana Gonzales/ Aktoret më seksi meksikane që “gozhduan” shqiptarët pas ekranit

Publikuar

-

Nga

FOTOT- Nga Maite Perroni tek Susana Gonzales/ Aktoret më seksi meksikane që "gozhduan" shqiptarët pas ekranit

Telenovelat meksikane kanë magjepsur shqiptarët prej vitesh.

Të gjithë i kujtojmë telenovelat e famshme meksikane si “Teresa”, “Kujdes nga Ëngëlli”, “Rubi”, “Fytyra e Analias” apo shumë e shumë të tjera.

Aktoret më të bukura meksikane gozhduan pas ekranit ndjekësit jo vetëm me rolet e tyre por edhe me pamjen.

Teksa u kthyem pas në kohë gjatë një kërkimi në profilin e tyre në Instagram përzgjodhëm disa foto të emrave më të njohur dhe të dashur të telenovelave.

LEXO EDHE:  Foto/ Aksesorët që do ju ndihmojnë të përballoni të ftohtin

LEXO EDHE:  Rrëzohen dy lisa shekullor/ Dëmtohen disa makina dhe bllokohet rruga nacionale Fier-Vlorë

Për më tepër ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE