Connect with Us

U përfshinë në listën e të akuzuarve për përdorim droge/ Reagojnë Sadna dhe Alek: Nuk ishim në dijeni

Showbizz

U përfshinë në listën e të akuzuarve për përdorim droge/ Reagojnë Sadna dhe Alek: Nuk ishim në dijeni

Publikuar

-

U përfshinë në listën e të akuzuarve për përdorim droge/ Reagojnë Sadna dhe Alek: Nuk ishim në dijeni

Së fundi mediat indiane raportuan se shumë aktorë të famshëm janë nën investigim pasi akuzohen për drogë. Ndër ta ishin të përmendur edhe emrat e aktorëve Sara Khan dhe Angad Hasija të njohur si Sadna dhe Alek në serialin “Bidai”. Në lidhje me këtë dyshja ka reaguar duke u shprehur se nuk kanë asnjë lidhje me këtë dhe se emri i tyre është përmendur pa të drejtë.

Dy aktorët kanë reaguar ekskluzivisht për prestigjiozen indiane “India Today”, duke thënë se: “Nuk kisha dijeni për këtë. E mora vesh nga mediat që emri im është përfshirë. Nuk kam përdorur kurrë drogë. Nuk e kuptoj pse është përdorur emri im. Ndoshta sepse jam parë në klube duke festuar, por kjo nuk do të thotë që unë përdor drogë. Sinqerisht, nuk kam asnjë informacion”-tha Sara Khan. “Jam i shokuar pasi mësova këtë lajm. Janë gënjeshtra dhe unë nuk kam fare lidhje me këtë. Emri im është përmendur pa të drejtë në këtë”-deklaroi Angad Hasija./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Publikuar

-

Nga

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj ku kryesojnë meshkujt.

Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin LeBron James.

Madje ajo ka theksuar se ka patur mesazhet e tij në telefonin e saj dhe gjithashtu një video të nxehtë të cilën do t’a publikonte në qoftë se nuk do t’i kishin vjedhur celularin në Ibiza.

LEXO EDHE:  Buxheti 2017/ Reagon Duka: Një qeveri që nuk i shërben popullit, por që vetëm e shfrytëzon atë

LEXO EDHE:  U pezullua nga detyra/ Reagon menjëherë Arben Malaj: Do ta kem më të lehtë të përballem ligjërisht me shpifësit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Publikuar

-

Nga

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj.

Ajo publikon foto provokuese me bikini, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj perfekte kanë bërë që rrjeti të çmendet.

Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet.Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh herë ajo pozon topless dhe nudo. Ndërkaq 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

Gjithashtu ajo deklaroi se Cristiano Ronaldo shumë vite më parë e kishte ngacmuar në rrjetet sociale por ajo e kishte refuzuar. Thuhet se gjithashtu ka refuzuar dhe yllin e futbollit Neymar.

LEXO EDHE:  Flet motra e kryekomisarit: Kjo s’është drejtësi, nuk e prisnim

LEXO EDHE:  Buxheti i shtetit/ Deputetja demokrate akuza Qeverisë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE