Connect with Us

Ish-deputeti del në mbrojtje të Fjolla Morinës/ “E përkrah këtë vajzë, nuk bën të paragjykoni”

Showbizz

Ish-deputeti del në mbrojtje të Fjolla Morinës/ “E përkrah këtë vajzë, nuk bën të paragjykoni”

Publikuar

-

E mbyllur brenda katër muresh/ Dalin pamjet e shpërfytyruara të Fjolla Morinës

Këngëtarja Fjolla Morina po vuan dënimin me “arrest shtëpie” në qytetin e Kukësit, pasi u kap me 2 pistoleta dhe fishekë në makinën e saj.

Sot ajo reagoi ashpër lidhur me një lajm që kishte qarkulluar në media se makinën luksoze Audin Q7, ia kishte blerë biznesmeni Fisnik Syla, me të cilin thuhet se është në një lidhje.

Ajo mohonte të kishte lidhje intime me biznesmenin, ndërsa në mbrojtje të saj ka dalë edhe ish-deputeti Labinot Tahiri, i cili është edhe këngëtar.

LEXO EDHE:  Feston 76-vjetorin/ Rama uron në emision Sali Berishën: Edhe njëqind e sa të mundesh ti për familjen

Tahiri këshillon Fjollën të mos e lodhë veten, ndërsa i kërkon qytetarëve të mos e paragjykojnë.

“E përkrah këtë shkrim të një vajze, nënë e njeriu që punon për t’i rritur fëmijët e saj, që kush si ajo s’i do! Pa qenë nën lëkurën e dikujt, nuk bën të paragjykoni. Fjolla Zotin ke afër vetes gjithmonë sepse ke fëmijët. E për fjalët dhe për ne mos e lodh veten”, shkruan ai./ CNA.al

E izoluar brenda banesës në Kukës/ Fjolla Morina thyen heshtjen

Ish-deputeti del në mbrojtje të Fjolla Morinës/ “E përkrah këtë vajzë, nuk bën të paragjykoni”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Luana Vjollca maskohet si një nga femrat më seksi në botë

Publikuar

-

Nga

FOTO-Luana Vjollca maskohet si një nga femrat më seksi në botë

Me rastin e festës së Halloween, një nga moderatoret më seksi të ekranit, Luana Vjollca ka vendosur të maskohet si një nga femrat më të bukura në botë.

Luana është maskuar si diva e muzikës botërore Jennifer Lopez me fustanin e famshëm jeshil me print si në xhungël, me të cilin Jennifer Lopez bëri namin në rrjetet sociale.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

Në një pozë mjaft seksi, Luana tregon dhe pamjen që do të ketë sonte në mbrëmje.

LEXO EDHE:  Paloka në mbrojtje të Balliut/ “Ta zhdukim këtë kryeministër”

LEXO EDHE:  Qytetarët në sulm ndaj Metës dhe Fahri Balliut/ Kushëriri doganier shan me “libër shtëpie” komentuesit

Bukuroshja bjonde ka marrë shumë komente në rrjetet sociale të cilët e komplimentojnë për maskimin. Edhe këtë herë Luana nuk zgjodhi të maskohet si ndonjë personazh të frikshëm, por si një nga femrat më seksi në botë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“E marr dhe e çoj në krevat”/ Jul Deda zbulon se si i zgjidh mosmarrëveshjet me gruan

Publikuar

-

Nga

“E marr dhe e çoj në krevat”/ Jul Deda zbulon se si i zgjidh mosmarrëveshjet me gruan

Aktori i humorit Julian Deda është një nga personazhet më të dashur për publikun. Shpesh herë e kemi parë teksa bën dedikime romantike për bashkëshorten e tij ku i tregon dashurinë e madhe që ka për të.

Ndryshe nga herët e tjera së fundi Julian Deda ka treguar se si i zgjidh mosmarrëveshjet me bashkëshorten e tij.

I ftuar në emisionin “Glamour zone” me Ester Bylykun, i pyetur se si i zgjidh mosmarrëveshjet me bashkëshorten si gjithnjë ai është përgjigjur me shumë humor.

LEXO EDHE:  Gazetari “shpërthen” ndaj Bashës/Do mundesh në çdo ndeshje, PD s’ngjan më si …!

LEXO EDHE:  Feston 76-vjetorin/ Rama uron në emision Sali Berishën: Edhe njëqind e sa të mundesh ti për familjen

Aaa, si e zgjidhim… , e marr dhe shkojmë në krevat (qesh). Por varet orari, nëse është orë e vonë shkojmë, ose nësë s’është orë e vonë dhe janë fëmijët nuk shkojmë (qesh). Unë nuk mbaj shumë inat, ta thashë. Edhe nëse kemi ndonjë gjë, shkoj ta sqarojmë, nuk mund të rri pa folur, nuk e mbaj dot”, është përgjigjur Julian Deda./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Si asnjëherë më parë/ Ermal Fejzullahu këndon këngë popullore jugu

Publikuar

-

Nga

Këngëtarin Ermal Fejzullahu e kemi parë e dëgjuar duke kënduar këngë të muzikës së lehtë, balada dashurie dhe këngë popullore nga veriut, por nuk e kishim dëgjuar ende të këndonte këngë popullore jugu.

Gjatë një mbrëmje me miqtë e tij, Fejzullahu ia ka marrë këngës së bashku me miqtë e tij. Këngëtari ka kënduar këngën “Qeraxhiu i Grebenesë” dhe ju duhet ta shijoni këtë version.

Për më tepër shihni videot./ CNA.al


LEXO TE PLOTE