Connect with Us

“Zogu i Tiranës” në arrest shtëpie/ Ankohet nga Instagrami: Jena bo icik me shku te…

Showbizz

“Zogu i Tiranës” në arrest shtëpie/ Ankohet nga Instagrami: Jena bo icik me shku te…

Publikuar

-

“Zogu i Tiranës” në arrest shtëpie/ Ankohet nga Instagrami: Jena bo icik me shku te…

Moderatori Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës, ndodhet prej disa muajsh në “arrest shtëpie”.

Ndonëse përgjatë gjithë këtyre muajve nuk është ndjerë në media, Zogu i Tiranës ka filluar të jetë aktiv në rrjetet sociale. “Zogu i Tiranës” ka publikuar një foto ku shfaqet me mjekër të rritur ndërsa “ankohet” se nuk shkon dot tek berberi.

“Në ‘arrest shtepie’ , jena bo icik me shku te berberi po s’dalim dot ca me bo”, shkruan bashkëngjitur fotos./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk më intereson nëse nuk iu pëlqen”/ Loredana sapo pranoi se do të jetë gjithnjë pranë Mozzik

Publikuar

-

Nga

“Nuk më intereson nëse nuk iu pëlqen”/ Loredana sapo pranoi se do të jetë gjithnjë pranë Mozzik

Historia e Loredana Zefit dhe Mozzik është kthyer në qendër të vëmednjes sërish pasi dyshja u kapën mat në një dyqan në Gjermani. Menjëherë nisën aludimet se Loredana dhe Mozzik janë rikthyer sërish bashkë pas pothuajse një vit të ndarë.

Së fundi Loredana ka vizituar dhe Kosovën dhe në rrjetet sociale qarkulluan foto ku shihej se Mozzik e kishte pritur reperen në aeroport.Së fundmi, një postim i Loredanës në Instastory ka marrë vëmendjen, pasi ka shpërndarë deklaratën e Cardi B, që shprehet se do jetë gjithnjë pranë Offset pavarësisht se ç’ndodh.

LEXO EDHE:  Kejvina Kthjella mahnit me fotot e fundit ku shfaqet shumë seksi

LEXO EDHE:  Foto/Françeska Jaçe "nxeh" Instagramin në këto ditë me shi, shfaqet me bikini në shtrat

“Nuk më intereson nëse nuk ju pëlqen. Nuk flas me të, por kjo nuk do të thotë se ju keni të drejtë të tregoni mungesë respekti ndaj babait të vajzës sime. Nëse ai vdes, ose i ndodh diçka nuk do e rrisësh ti fëmijën tim dhe nuk kujdesesh ti për të”, shkruhet në post./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gruaja e pyet për të dashurën e parë/ Reperi jep përgjigjen e papritur: Ti e di që kam qenë i virgjër

Publikuar

-

Nga

Gruaja e pyet për të dashurën e parë/ Reperi jep përgjigjen e papritur: Ti e di që kam qenë i virgjër

Elita Rudi dhe Gjiko janë një nga çiftet më të pëlqyer dhe të kometuar të momentit, pasi së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Mbrëmjen e kaluar Elita dhe Gjiko kanë qenë të ftuar në emisionin NIN, ku Elita i ka drejtuar një pyetje mjaft të sikletshme bashkëshortit të saj.

Teksa e ka pyetur se cila ka qenë e dashura e tij e parë, pasi më parë Gjiko është shprehur se Elita ka qenë e para për të , duke i kërkuar që të tregohet i sinqertë dhe të thotë të vërtetën, reperi i është përgjigjur: “Po ti e di që kam qenë i virgjër.”“Nuk është e vërtetë aspak, por ka patur shumë komentues që janë habitur, prandaj unë po të pyes me kë e ke patur puthjen e parë?”ka vijuar me pyetjen Elita.

LEXO EDHE:  Foto/Françeska Jaçe “nxeh” Instagramin në këto ditë me shi, shfaqet me bikini në shtrat

LEXO EDHE:  Foto/Françeska Jaçe "nxeh" Instagramin në këto ditë me shi, shfaqet me bikini në shtrat

Gjiko refuzoi të përgjigjej duke u shprehur se ka qenë shumë i vogël dhe nuk e mban mend./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk bën….”/ Ermal Fejzullahu zbulon pse e refuzoi këngën e parë me Fifin

Publikuar

-

Nga

“Nuk bën….”/ Ermal Fejzullahu zbulon pse e refuzoi këngën e parë me Fifin

Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja Fifi dhe këngëtari Ermal Fejzullahu sollën bashkëpunimin e tyre të parë, “Përjetësi”.

Kënga në vetëm pak kohë numëron 2 milionë klikime në Youtube dhe është pëlqyer shumë nga fansat.

Ermali ka treguar më shumë detaje rreth bashkëpunimit me Fifin dhe gjithashtu zbuloi arsyen pse u voua kaq shumë ky projekt.“Ideja ka lindur shumë spontanisht. Me Fifin kemi qëndruar bashkë nëpër xhirime dhe emisione të ndryshme. Unë e vlerësoj shumë si vokal dhe tekst shkruese [Fifin]. Më ka thënë se kam dëshirë të bëjmë bashkë një këngë. Edhe unë i kam shprehur dëshirën për të bërë bashkë një këngë. Ma ka dërguar një këngë tjetër para kësaj. I kam thënë se kjo nuk është për ne. I kam thënë se duhet të bëjmë diçka që është më artistike dhe që do ta “shkrinim” në këndim. Jemi dakrorduar dhe në momentin që ma ka dërguar tekstin e këngës “Përjetësi”, i kam thënë: Pikërisht kjo është për ne”.

LEXO EDHE:  Foto/ Çantat e punës me të cilat do krenoheni kudo ku shkoni

LEXO EDHE:  “Po kujdesen për nivelin e kolesterolit”/ Hoxha "tallet" me mëngjesin e të karantinuarve në Shëngjin

Ndër të tjera, Ermali ka thënë se nuk ka qenë i motivuar që këtë verë të bëjë ndonjë projekt për shkak të situatës me pandeminë.

“Këngën kemi pasur në plan ta publikojmë në muajin qershor. Unë i kam kërkuar Fifit ta shtyjmë publikimin por asaj nuk i është pritur. Pas një konsultimi që ajo ka pasur me menaxherin e vet, jemi dakorduar që ta shtyjmë publikimin deri më tani”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE