Connect with Us

Realizoi verisonin shqip me çifteli të këngës “Say my name”/ Talenti shqiptar që “mbërriti” tek Bebe Rexha

Showbizz

Realizoi verisonin shqip me çifteli të këngës “Say my name”/ Talenti shqiptar që “mbërriti” tek Bebe Rexha

Publikuar

-

Realizoi verisonin shqip me çifteli të këngës “Say my name”/ I riu shqiptar që “mbërriti” tek Bebe Rexha

Ditën e djeshme në mediat rozë qarkulloi një video e Bebe Rexhës teksa kërcente në ritmet e këngës së saj “Say my name” por këtë herë e miksuar me tingujt e çiftelisë.

Vidoeja bëri xhiron në media, por kush është i riu i talentuar që krijoi tingujt e këngës me çifteli?

Ai quhet Jurgen Pecnikaj, i cili jeton në Gjermani dhe ka një pasion shumë të madh për instrumentin e çiftelisë. Nuk është hera e parë që ai krijon mikse të tilla. Nëse i hidhni një sy profilit të tij në rrjetet sociale do të gjeni shumë këngë të tjera të njohura të miksuara nga Jurgeni./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Juri (@jurgenpecnikaj) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Juri (@jurgenpecnikaj) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Juri (@jurgenpecnikaj) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Juri (@jurgenpecnikaj) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Nuk iu del inati/ Dafina dhe Tayna vijojnë me thumbimet ndaj njëra-tjetrës

Publikuar

-

Nga

FOTO-Nuk iu del inati/ Dafina dhe Tayna vijojnë me thumbimet ndaj njëra-tjetrës

Dy këngëtaret e hitit, “Bye Bye”, Tayna dhe Dafina Zeqiri i kanë dhënë fund miqësisë së tyre dhe e gjitha kjo u kuptua nga disset dhe thumbed që këngëtaret bënë për njëra-tjetrën në rrjetet sociale.

Pasi reperja Tayna i drejtoi një “diss” gjatë emisionit të Meriton Mjekqit, Dafina ka reaguar në rrjetet sociale pas potimeve thumbuese të Taynës.

Njerëzit që të kanë bërë keq do të mendojnë gjithmonë se postimet tuaja janë për ta!”, shkruhet në postimin e saj.

Vetëm pak minuta pas këtij statusi ka reaguar Dafina ku duket se i është kundërpërgjigjur reperes, ku ka publikuar foton e Stan, protagonist në videoklipin e Eminem.

LEXO EDHE:  2 këngë shqiptare të publikuara në të njëjtën ditë/Cila prej tyre theu rekord?

LEXO EDHE:  Rrëfimi i papritur i Bebe Rexhës: "Prindërit e mi u infektuan nga Covid-19"

Në këngë, Stan i shkruan reperit se e ka idhull, por pasi ky i fundit nuk i kthen përgjigje, ai humb jetën në aksident me makinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatori i njohur infektohet me Covid-19/ Tregon për gjendjen e tij shëndetësore

Publikuar

-

Nga

Moderatori i njohur infektohet me Covid-19/ Tregon për gjendjen e tij shëndetësore

Moderatori i njohur italian, Gerry Scotti, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Moderatori e ka bërë të ditur vetë lajmin në rrjetet sociale. Ai ka treguar se ndodhet i izoluar në shtëpi ku dhe po merr kujdesin e duhur.

Moderatori është shprehur se gjendja e tij është e mirë dhe i falenderon të gjithë për mbështetjen që i kanë dhënë në këtë periudhë të vështirë për të.

LEXO EDHE:  “Këndojnë për lakuriqësinë, tradhtinë”/ Lana Del Rey “kryqëzohet” nga fansat, sqaron njëherë e mirë deklaratën e saj

LEXO EDHE:  J.Lo një yll që vetëm shkëlqen

“Doja të isha ai që do të ta tregoja. Jam infektuar me Covid-19. Jam në shtëpi, nën mbikëqyrje mjekësore. Faleminderit të gjithëve për afeksionin dhe interesin”- ka shkruar ai./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gerry Scotti (@gerryscotti) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U kap pa maskë në rrugë/ Gjobitet aktorja e njohur

Publikuar

-

Nga

U kap pa maskë në rrugë/ Gjobitet aktorja e njohur

Aktorja e njohur turke, Merve Bolugur pasi ka shkelur disa herë rregullat e mbrojtjes kundër Covid-19, duke mos mbajtur maskën dhe është gjobitur nga policia turke.

Sipas mediave turke, aktorja është gjobitur me nga 900 lira turke dy herë. Kur u pyet gjatë një intervistë pse nuk e vendos maskën, Merve u shpreh: “Jam një person që mbaj distancë. Nuk e vendos maskën sepse kam lindur për të mbajtur distancën sociale”.

Merve Bolugur është e njohur në Shqipëri nga roli i “Zejnepit” në serialin “Kuzey Guney”. Ajo ka luajtur gjithashtu edhe rolin e “Sulltaneshës Nurbanu” në serialin “Kosem”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE