Connect with Us

“Nuk doja të dukej në asnjë foto, vishja rroba që e mbulonin atë”/ Selena Gomez tregon shenjën e operacionit

Showbizz

“Nuk doja të dukej në asnjë foto, vishja rroba që e mbulonin atë”/ Selena Gomez tregon shenjën e operacionit

Publikuar

-

Pak vite më parë, Selena Gomez bëri një ndërhyrje në veshka. Mikja e saj më e ngushtë i dhuroi njërën veshkë dhe Selena sot ka hapur zemrën duke treguar se si e ka përjetuar operacionin dhe shenjën që ka lënë në trupin e saj.

Në fillim ajo ka treguar se ishte shumë e vështirë dhe se mundohej gjithnjë ta fshihte shenjën që kishte në trup.

LEXO EDHE:  Këngëtarja e njohur fiton 170 milionë euro në vit, por "braktis" babain e saj

“Kur bëra transplantin e veshkave, mbaj mend që ishte shumë e vështirë në fillim të tregoja shenjën.Nuk doja që të dukej në fotografi, ndaj dhe vishja gjithnjë veshje që e mbulonin atë.

Tani, më shumë se kurrë, ndihem e sigurt në atë që jam dhe dhe në atë që kam kaluar….dhe jam krenare për këtë. Të gjithë trupat janë të bukur.”/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Nuk iu del inati/ Dafina dhe Tayna vijojnë me thumbimet ndaj njëra-tjetrës

Publikuar

-

Nga

FOTO-Nuk iu del inati/ Dafina dhe Tayna vijojnë me thumbimet ndaj njëra-tjetrës

Dy këngëtaret e hitit, “Bye Bye”, Tayna dhe Dafina Zeqiri i kanë dhënë fund miqësisë së tyre dhe e gjitha kjo u kuptua nga disset dhe thumbed që këngëtaret bënë për njëra-tjetrën në rrjetet sociale.

Pasi reperja Tayna i drejtoi një “diss” gjatë emisionit të Meriton Mjekqit, Dafina ka reaguar në rrjetet sociale pas potimeve thumbuese të Taynës.

Njerëzit që të kanë bërë keq do të mendojnë gjithmonë se postimet tuaja janë për ta!”, shkruhet në postimin e saj.

Vetëm pak minuta pas këtij statusi ka reaguar Dafina ku duket se i është kundërpërgjigjur reperes, ku ka publikuar foton e Stan, protagonist në videoklipin e Eminem.

LEXO EDHE:  “Operacioni” i Lulzim Bashës/ Kush janë të larguarit dhe të ardhurit në PD

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni të papriturat e ditës së sotme

Në këngë, Stan i shkruan reperit se e ka idhull, por pasi ky i fundit nuk i kthen përgjigje, ai humb jetën në aksident me makinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatori i njohur infektohet me Covid-19/ Tregon për gjendjen e tij shëndetësore

Publikuar

-

Nga

Moderatori i njohur infektohet me Covid-19/ Tregon për gjendjen e tij shëndetësore

Moderatori i njohur italian, Gerry Scotti, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Moderatori e ka bërë të ditur vetë lajmin në rrjetet sociale. Ai ka treguar se ndodhet i izoluar në shtëpi ku dhe po merr kujdesin e duhur.

Moderatori është shprehur se gjendja e tij është e mirë dhe i falenderon të gjithë për mbështetjen që i kanë dhënë në këtë periudhë të vështirë për të.

LEXO EDHE:  Zbulohen emrat e dy prej të arrestuarve shqiptarë/ Kush ishte “koka” e bandës

LEXO EDHE:  Zbulohen emrat e dy prej të arrestuarve shqiptarë/ Kush ishte “koka” e bandës

“Doja të isha ai që do të ta tregoja. Jam infektuar me Covid-19. Jam në shtëpi, nën mbikëqyrje mjekësore. Faleminderit të gjithëve për afeksionin dhe interesin”- ka shkruar ai./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gerry Scotti (@gerryscotti) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U kap pa maskë në rrugë/ Gjobitet aktorja e njohur

Publikuar

-

Nga

U kap pa maskë në rrugë/ Gjobitet aktorja e njohur

Aktorja e njohur turke, Merve Bolugur pasi ka shkelur disa herë rregullat e mbrojtjes kundër Covid-19, duke mos mbajtur maskën dhe është gjobitur nga policia turke.

Sipas mediave turke, aktorja është gjobitur me nga 900 lira turke dy herë. Kur u pyet gjatë një intervistë pse nuk e vendos maskën, Merve u shpreh: “Jam një person që mbaj distancë. Nuk e vendos maskën sepse kam lindur për të mbajtur distancën sociale”.

Merve Bolugur është e njohur në Shqipëri nga roli i “Zejnepit” në serialin “Kuzey Guney”. Ajo ka luajtur gjithashtu edhe rolin e “Sulltaneshës Nurbanu” në serialin “Kosem”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE