Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për ditën e sotme

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për ditën e sotme

Publikuar

-

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për ditën e sotme

Dashi

Sot do të shfryni zemërimin tuaj, por këshilla është gjithmonë ta përdorni energjinë tuaj në mënyrën e duhur! Do të ishte më mirë të mos zemërohesh.

Demi

Sot do të mund të shënoni një qendër të bukur , veçanërisht nëse jeni duke pritur për propozime ose kërkesa. Sidoqoftë, disa vështirësi ekonomike duhet të merren parasysh.

Binjakët

Fundjava e ardhshme do të jetë e rëndësishme për ju dhe e diela do t’ju favorizojë në një mënyrë të veçantë. Emocione të bukura të mundshme në sy.

Gaforrja

Sfera e punës po përjeton momente shumë të vështira : dikush është i hutuar, dikush tjetër po përjeton ose ka përjetuar një bllok. Këshilla është të sqaroheni!

Luani

Ju jeni në një gjendje shumë të veçantë: afeksionet dhe marrëdhëniet zënë vend që nga fillimi. Polemika të mundshme në lidhje me punën ose përplasje me disa kolegë.

Virgjëresha

Kjo fundjavë ju fton të rikuperoni pak qetësi të humbur . Dita e sotme do t’ju ftojë të jeni të kujdesshëm , por do të jetë më mirë se sot.

Peshorja

Nga ana sentimentale, ju po kërkoni një të vërtetë . Ka kaq shumë konfuzion në ajër dhe sipas horoskopit të Paolo Fox mund të ndiheni të lënë mënjanë pak në punë.

LEXO EDHE:  Përballojnë çdo sfidë të jetës/ Shenjat më energjike të horoskopit

Akrepi

Mes nesër dhe pasnesër duhet të përpiqeni të sqaroni gjithçka që është e gabuar me familjen dhe në dashuri. Është thelbësore të zgjidhen edhe problemet më të parëndësishme.

Shigjetari

Deri të Dielën mund të zgjoni instinktet tuaja . Muaji Tetor nuk do t’ju lejojë të mbani emocione të caktuara, kështu që duhet të bëni një zgjedhje midis asaj që ndjeni dhe asaj që mund të arrini.

Bricjapi

Të yjet janë në anën tuaj dhe shpresa është që në këtë periudhë ju keni ide të qarta dhe mund të kryejë një projekt të mirë. Këshilla është të mos jesh pesimist!

Ujori

Kjo fundjavë duhet t’i kushtohet mbi të gjitha ndjenjave , sepse në nivelin e punës ka shumë konfuzion dhe ndoshta disa bllokime. Aftësi të mira veprimi.

Peshqit

Ju duhet të përpiqeni të zgjidhni çdo çështje me njerëzit e tjerë deri në fund të muajit, sepse tetori do të sjellë vetëm marrëdhëniet më të vërteta./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Dinakë dhe tinëzarë/ Kjo është shenja më mashtruese e horoskopit

Publikuar

-

Nga

Dinakë dhe tinëzarë/ Kjo është shenja më mashtruese e horoskopit

Ujori

Janë dinakë e tinëzarë dhe do t’ju bindin se ata në fakt i keni shoqërinë më të mirë. E dinë saktësisht si t’ju përfitojnë.

Në fillim do t’ua bëjnë qejfin maksimalisht, por pas një kohe, kur e kuptojnë se “ju kanë” dhe se më nuk janë të detyruar të përpiqen, fillojnë të tregojnë fytyrën e tyre të vërtetë.

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Rëndom luajnë lojën ngrohtë-ftohtë: sa janë plot dashuri, sa krejt të painteresuar. Kur mërziten së luajturi me ju, do t’ju shfrytëzojnë materialisht apo emocionalisht, dhe të zhduken pa gjurmë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Puna dhe dashuria/ Horoskopi i ditës së sotme sipas astrologut italian

Publikuar

-

Nga

Puna dhe dashuria/ Horoskopi i ditës së sotme sipas astrologut italian

Dashi

Mund të mbështeteni në një fundjavë interesante, veçanërisht pasi keni një Hënë të favorshme. Kushdo që ka një proces gjyqësor të vazhdueshëm, me probleme parash, mund të marrë një përgjigje pozitive.

Demi

Ju mendoni se këtë fundjavë është e nevojshme të thoni diçka. Dikush po teston durimin tuaj.

Binjakët

Nëse do të zhvillohet një takim, do të fillojë një projekt, mund të përqendroheni në këtë fundjavë . Yjet kanë filluar t’u japin një dorë të gjitha llojeve të bizneseve.

Gaforrja

Pas konflikteve midis të mërkurës dhe të enjtes, ju tani mendoni se ka nevojë për të rimarrë forcën. Ndoshta muaji tjetër do të shërbejë për të pastruar jetën tuaj nga gjithçka që keni përjetuar në një mënyrë konfliktuale.

Luani

Jeni i zhytur në mendime dhe ndoshta ndiheni dhe pak dyshues. Astrologu ju këshillon të keni kujdes nga provokimet, veçanërisht nëse ka situata të paqarta në kontekstin e familjes, miqve tuaj.

Virgjëresha

Ju duhet të përpiqeni të zgjidhni probleme të vogla personale, por duke pasur Jupiterin, Saturnin dhe Venusin, kjo mbetet një periudhë e rëndësishme . Astrologu këshillon të kërkoni një punë të përshtatshme.

Peshorja

Jeni plot energji por mbi të gjitha një dëshirë e madhe për të dashur që do të jetë protagoniste jo vetëm këtë fundjavë. Në punë do të përballeni me gjykime të vazhdueshme.

LEXO EDHE:  Bëhuni gati! Sezoni i Akrepit filloi dhe ja çfarë do të thotë kjo për shenjat e horoskopit!

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Akrepi

Ju jeni pak i zemëruar, mbase i mërzitur. Kjo është një fundjavë e ndërlikuar. Horoskopi Paolo Fox rekomandon t’i kushtoni vëmendje gjërave të vogla.

Shigjetari

Ju jeni gati të tregoni të vërtetën në dashuri, të gjithë ata që kanë toleruar një ndjenjë ose kanë filluar një histori duhet të jenë të qartë. Mundohuni të kuptoni se çfarë dëshironi.

Bricjapi

Ju jeni më të qetë edhe nëse gjithmonë mendoni për paratë dhe punën. Ka shumë mundësi që po ndryshoni jetën tuaj. Mundohuni të bëni diçka dhe për dashurinë, kushtojini vëmendje fjalëve.

Ujori

Mund të përjetoni një fund shumë interesant të Tetorit, atëherë nga java tjetër do të keni edhe Venusin e favorshëm. Projektet tuaja do të jenë më vitale nga viti i ardhshëm.

Peshqit

Ju duhet të përpiqeni të harroni atë që ndodhi midis të hënës dhe të martës, veçanërisht nëse ndërlikimet që keni përjetuar në dashuri kanë krijuar dyshime. Shumë po kërkojnë forcë në afeksionet familjare./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

E adhurojnë aktivitetin fizik/ Njihuni me shenjat më sportive të horoskopit

Publikuar

-

Nga

E adhurojnë aktivitetin fizik/ Njihuni me shenjat më sportive të horoskopit

Virgjëresha

Ata nuk e preferojnë sportin në kuptimin e ngushtë, por janë patjetër atletë të mirë, aq sa i përkushtohen mjaft shpesh ndonjë aktiviteti motorik, edhe nëse janë më të prirur për aktivitete gjimnastikore, të lidhura me ekuilibrin dhe përqendrimin, sesa me forcën fizike.

Shigjetari

Një shenjë plot energji si Shigjetari mund të ishte i pranishëm në listë: jeta e përditshme e pengon atë të fillojë aventura të pashkelura siç do të dëshironte, por kur të ketë mundësinë ai i përkushtohet ekskursioneve ose bën shëtitje të gjata për të kalitur trupin dhe mendjen.

Akrepi

Sporti është një mënyrë e shkëlqyeshme për Akrepin për të provuar veten e tyre në krijimin e mënyrave të përpikta dhe të planifikuara për të qenë nga një moshë shumë e re. Shumë i kujdesshëm në zgjedhjen e aktiviteteve, ai tenton të zgjedhë një disiplinë dhe e ndjek atë me përpikmëri për të provuar veten.

LEXO EDHE:  Përballojnë çdo sfidë të jetës/ Shenjat më energjike të horoskopit

LEXO EDHE:  Ambicioze dhe mbizotëruese/ Gratë më të vendosura sipas shenjës së horoskopit

Luani

Ndër shenjat më të dedikuara për lëvizjen dhe aktivitetet motorike: Luani ka një nevojë të vazhdueshme për t’u kënaqur dhe vlerësuar dhe sporti, veçanërisht ai i bazuar në forcë dhe lëvizje është një mënyrë e shkëlqyeshme për të përmbushur këtë qëllim. Fort konkurrues dhe i përqendruar në sukses.

Dashi

Një profil këmbëngulës dhe konkurrues si ai i Dashit tenton të shkëlqejë në aktivitetet atletike, veçanërisht ato që janë më pak të lodhshme dhe prandaj zakonisht janë më komplekse./ CNA.al

LEXO TE PLOTE