Connect with Us

Horoskopi i ditës, 25 shtator 2020

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 25 shtator 2020

Publikuar

-

Horoskopi i ditës, 25 tetor 2020

Dashi
Falë Hënës tek Shigjetari do të ndiheni shumë tërheqës, kreativë, entuziastë, energjikë dhe pasionalë. Pra gjithçka do të shkojë mirë gjatë ditës, përfshirë këtu edhe anën sentimentale.

Demi
Në qoftë se nuk do të keni mundësi të modifikoni apo të zgjidhni një situatë që ju mban në tension, kërkoni ndihmën e dikujt që do të mund t’ju ndihmojë dhe t’ju këshillojë më mirë.

Binjakët
Duhet të jeni pak të durueshëm mes situatave të ndryshme qe do të hasni gjatë ditës pasi do të keni të bëni me njerëz të rëndësishëm. Mundohuni të gjallëroni jetën e çiftit pasi është bërë monotone.

Gaforrja
Do të jetë një ditë dinamike ku do t’ju duhet të tregoni aftësitë tuaja bindëse si me të afërmit ashtu edhe me personin që dashuroni. Evitoni sforcot muskulare intensive apo të menjëhershme sepse mund t’ju ndodhë që të keni ndonjë tërheqje muskulare.

Luani
Shumë planetë iu sigurojnë shenjave të zjarrit dashuri dhe marrëveshje në çift. Do të jetë një ditë shumë e bukur, romantike dhe e qetë në krahët e personit që dashuroni. Për ata që janë single parashikohen njohje të reja.

Virgjëresha
Keni nevojë për qetësi si nga ana fizike ashtu edhe në anën sentimentale, por kjo nuk do të thotë të izoloheni nga shoqëria apo nga miqtë tuaj. Një telefonatë apo një vizitë surprizë do t’ju kënaqë pa masë.

Peshorja
Një ditë e kënaqshme dhe pa impenjime që ndonjëherë është më se e nevojshme, mundohuni ta shfrytëzoni sa më mirë këtë qetësi. Interesi për një person që mund të keni pak kohë që e njihni mund të shtyjë disa nga ju drejt një flirt-i apo aventure.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 31 dhjetor 2018 

Akrepi
Nuk duhet të lodheni shumë për të arritur atë që dëshironi. Punët apo bizneset tuaja do të thjeshtohen dhe do të arrini në qëllimin tuaj falë disa rrethanave që konsiderohen me fat.

Shigjetari
Dita e sotme do të nisë me këmbën e duhur. Megjithëse do të jeni të ngarkuar si nga ana sentimentale ashtu edhe nga ana profesionale do të arrini të zgjidhni çdo gjë pa e vrarë shumë mendjen.

Bricjapi
Rëndësi të madhe duhet t’i kushtoni edhe njerëzve të familjes të cilët ndihen disi të lënë pas dore. Është momenti i duhur ku ju tu dhuroni atyre pak kohë nga dita juaj. Shëndeti i mirë.

Ujori
Do të keni mjetet tuaja me të cilat do të debatoni në disa situata dhe çështje që ju përkasin drejtpërdrejt. Diplomacia juaj do t’ju ndihmojë shumë në arritjen e interesave tuaja profesionale.

Peshqit
Bëni durim, në këtë moment mungojnë kushtet ideale për të hartuar një projekt që është i destinuar për të përmirësuar pozicionin tuaj. Ndërsa me partnerin gjithçka shkon shumë mirë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Mund të depërtoni lehtësisht në shpirtin e tyre/ Shenjat më të ndjeshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Mund të depërtoni lehtësisht në shpirtin e tyre/ Shenjat më të ndjeshme të horoskopit

Peshqit

Të lindurit nën këtë shenjë, zakonisht shumë të ndjeshëm dhe empatikë, e dinë shumë mirë që në shumicën e situatave praktike duhet të trajtohet me logjikë dhe arsye por pavarësisht kësaj ata nuk mund të ndihmojnë por të somatizojnë shumë, pavarësisht nga lloji i emocioneve. Ata pothuajse gjithmonë arrijnë të fshehin ose kufizojnë ndjeshmërinë e tyre, por vetëm pjesërisht.

Luani

Edhe një shenjë thellësisht karizmatike dhe përqendruese si Luani fsheh një shpirt shumë të ndjeshëm që zakonisht nuk është menjëherë i dukshëm për shkak të mënyrës së veçantë të shfaqjes së tij: të lindurit nën këtë shenjë maskojnë këtë tipar me një nevojë për vëmendje që është në vend shumë e dukshme.

Dashi

Të ndjeshëm “të matur”, gjithçka përveç impulsive, ata nuk janë në gjendje të kenë një qëndrim ndryshe nga ai i një ndjeshmërie të thellë jo vetëm me njerëzit përreth tyre, por edhe me situata individuale. Ndonjëherë ato shfaqen të heshtura sepse kanë frikë se mos gjykohen dhe mbase duken të dobëta.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 19 tetor 2017

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 1 shkurt 2018

Gaforrja

Për të jetuar në qetësi të plotë, të lindurit nën shenjën e Gaforres duhet të jetojnë në një flluskë të vërtetë, megjithëse janë të ndjeshëm ndaj praktikisht gjithçkaje, jo domosdoshmërisht ndaj episodeve negative: çdo bisedë me ta duhet të vendoset në një bazë jo kritike dhe të pakthyeshme. në një mënyrë negative dhe kanë një ndjeshmëri të thellë që i bën ata të vlerësohen gjithsesi, pasi të kuptohen plotësisht. Ata janë ndoshta më të ndjeshmit nga shenjat mashkullore të zodiakut./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi dhe këshillat e astrologut për këtë të hënë

Publikuar

-

Nga

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi dhe këshillat e astrologut për këtë të hënë

Dashi

Për shkak të shumë planetëve kundërshtarë mund të ndiheni nervozë ose të paqëndrueshëm . Përgjegjësitë në shtëpi mund të peshojnë shumë në jetën sentimentale dhe atë të punës.

Demi

Po përjetoni ditë rikuperimi dhe në pjesën e fundit të muajit edhe pasioni do të zgjohet. Këshilla është që të jeni shumë të kujdesshëm , veçanërisht nëse luftoni me shpenzimet dhe faturat.

Binjakët

Ju mund të përfundoni një marrëveshje shumë të rëndësishme dhe të përjetoni disa lajme të mira . Çelësi është të heqësh dorë nga ankthi dhe të marrësh pak kohë për veten tënde. Këshilla për nesër është të shmangni diskutimet me anëtarët e familjes.

Gaforrja

Kjo është një kohë e dobishme për ju dhe është gjithashtu koha më e mirë për të kontrolluar forcën e një dashurie. Tani është e nevojshme të filloni përsëri dhe të rifilloni kontaktet me botën e jashtme .

Luani

Këto ditë mund të bëni një njohje të veçantë , veçanërisht në mes të javës. Zgjidhjet për disa probleme janë rrugës, por këshilla është që të mos shpenzoni shumë!

Virgjëresha

Tani është e nevojshme që ju të rigjeni forcën fizike dhe mendore . Do të keni diçka për t’i thënë një personi që ju intereson: të ndjeheni me Akrepin dhe sqarime me Demin, Peshqit dhe Bricjapin.

Peshorja

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 17 shkurt 2018

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 6 maj 2019

Këshilla e horoskopit e Paolo Fox për ju është të përpiqeni të zgjidhni një problem personal . Takime shumë emocionuese janë të mundshme , veçanërisht me njerëzit e Shigjetarit.

Akrepi

Këshilla për ju, në rast se ndiheni të tensionuar, është të shmangni çdo lloj konflikti . Ka ankthe për t’u larguar dhe grindje në dashuri, dhe periudha ju sheh të ngjarë të krijoni miq të rinj .

Shigjetari

Kjo periudhë është e favorshme për marrëdhëniet dhe beqarët nuk duhet të ndalen së kërkuari. Një ndjenjë e rëndësishme me të lindurit Luan dhe Dash, ndërsa konfliktet mund të lindin me Binjakët dhe Virgjëreshën.

Bricjapi

Dashuria po kalon një fazë disi të çuditshme dhe madje edhe marrëdhëniet më të rëndësishme rrezikojnë të vihen në dyshim. Fundjava mund të sjellë disa probleme.

Ujori

Nëse një histori lind në këtë kohë, astrologu ju këshillon të bëni gjithçka për ta forcuar atë . Në një nivel pune, mund të shfaqen probleme ose vonesa dhe kjo i kërkon kohë dashurisë.

Peshqit

Emocionet e lindura javët e fundit janë interesante dhe po kështu edhe takimet e reja . Nga muaji tjetër mund të bëni shumë gjëra të tjera dhe tani ajo që bëni favorizohet nga yjet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 26 tetor 2020

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 26 tetor 2020

Dashi
Nganjëherë më mirë të tregoheni pragmatistë e të mos shihni shumë aspektin moral të gjërave. Hëna sot përveçse të ndjeshëm bën që në momente të caktuara të jeni nervozë.

Demi
Probleme të ndryshme e kokëçarje në fushën e aktivitetit tuaj profesional sot do t’ju tensionojnë disi, por për fatin tuaj të mirë është Afërdita që jua bën mjaft interesant sektorin e dashurisë.

Binjakët
Në përgjithësi qielli juaj është i mirë, pavarësisht se Marsi “ngatërrestar” edhe sot mund t’ju punojë ndonjë “rreng” të vogël. Hëna favorizon raportet ndërpersonale dhe erosin.

Gaforrja
Të jeni të zgjuar e dinakë nuk do të thotë të mos jeni korrektë, sepse janë të tjetër ata që përpiqen t’jua hedhin, ndërsa ju duhet të kundërveproni. Fati do të jetë me ju edhe në dashuri.

Luani
Parashikohet një ditë plot intensitet, e natyrisht, jo aq në punë sa në raportet me të tjerët, ku një seri kontaktesh e takimesh, ndoshta edhe të paparashikuara, mund të sjellin pështjellim te ju.

Virgjëresha
Marsi dhe Afërdita sot do të jenë ekuilibrues të ndikimit negativ të Plutonit dhe Saturnit. Kujdes, nuk duhet të dramatizoni edhe gjërat më të parëndësishme, në raportet me partnerin.

Peshorja
Me Mërkurin që ju mbështet dhe ju nxit gjithmonë të tregoheni aktivë do ta keni shumë më të lehtë për të përballuar një ditë që nuk premton shumë mirë për ju. Mjaft pasionalë në dashuri.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 4 shtator 2019

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 31 dhjetor 2018 

Akrepi
Më mirë të pritni të kalojë “furia” e Marsit në shenjë, se sa të ndërmerrni veprime të nxituara e ta përkeqësoni edhe më tej situatën në të cilën ndodheni. Mërkuri jua “bën me sy” nga lart.

Shigjetari
Duhet ta keni të qartë se nëse nuk arrini dot të vendosni ekuilibre dhe raporte të drejta mes angazhimeve profesionale dhe atyre sentimentale, gjërat do të shkojnë gjithmonë keq për ju.

Bricjapi
“Dashamirësia” e një sërë yjesh do t’ju ndjekë sot gjatë gjithë ditës dhe nuk teprohet aspak po të thuhet se jeni të “privilegjuarit” e tyre. Nuk përjashtohet një takim mjaft i këndshëm.

Ujori
Edhe sot pritet një ditë përgjithësisht pozitive, pasi jeni akoma nën ndikimin e Mërkurit nga njëra anë dhe Afërditës në një orbitë favorizuese nga ana tjetër. Mirë dashuria.

Peshqit
Sot mund të keni njëmijë shanse e njëmijë mundësi për të arritur rezultate pozitive, por do ta keni të vështirë të përqëndroheni, sepse Marsi nuk ju jepk kohë. Pozitiv edhe erosi.

LEXO TE PLOTE