Connect with Us

E pyesin pse i ndihmon kaq shumë njerëzit/ Emina Çunmulaj e përlotur rrëfen: Dua t’i ngjaj sa thoji i gishtit të këmbës

Showbizz

E pyesin pse i ndihmon kaq shumë njerëzit/ Emina Çunmulaj e përlotur rrëfen: Dua t’i ngjaj sa thoji i gishtit të këmbës

Publikuar

-

E pyesin pse i ndihmon kaq shumë njerëzit/ Emina Çunmulaj e përlotur rrëfen: Dua t’i ngjaj sa thoji i gishtit të këmbës

Emina Çunmulaj është një nga personazhet më të dashur dhe të komentuara në mediat rozë. Shpesh herë e kemi parë që bën akte bamirësie dhe i ndihmon shumë njerëzit si dhe ka një dashuri shumë të madhe për vendin.

Emina Çunmulaj e ftuar sot në emisionin “Historia ime”, tregoi se do dëshironte shumë t’i ngjante nënës së saj, e cila ka ndihmuar shumë njerëz gjatë luftës në Kosovë. Me lot në sy Emina u shpreh se njerëzit e pyesin pse ndihmon kaq shumë dhe përgjigja e saj ishte: “Nuk di ndryshe, dua t’i ngjaj mamit sa thoji i gishtit të këmbës”.

Gjatë luftës kanë kaluar shumë refugjatë që mami im i ka dhënë bukë për të ngrënë, rrobat tona ua ka veshur atyre.

Mami është një engjëll që e kam kudo me vete ku shkoj, është një femër që ka qenë më e forta në këtë botë, ka luftuar për gjithçka, së pari për veten, pastaj për 6 fëmijë se ne jemi 3 motra, 3 vëllezër. Shumë njerëz pyesin pse i bën këto gjëra, pse ndihmon njerëzit.

LEXO EDHE:  Emina dhe Dafina qëndrojnë me orë të tëra në tualet/ Çfarë po kurdisin vajzat?

Unë nuk di ndryshe. Mami im ka patur shpirtin më të bardhë në botë. Dua t’i ngjaj mamit sa thoji i gishtit të këmbës”, u shpreh Emina./ CNA.al

“Sot 18 vite më parë u largova të ndiqja një ëndërr”/ Modelja shqiptare jep mesazhin frymëzues
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Nuk iu del inati/ Dafina dhe Tayna vijojnë me thumbimet ndaj njëra-tjetrës

Publikuar

-

Nga

FOTO-Nuk iu del inati/ Dafina dhe Tayna vijojnë me thumbimet ndaj njëra-tjetrës

Dy këngëtaret e hitit, “Bye Bye”, Tayna dhe Dafina Zeqiri i kanë dhënë fund miqësisë së tyre dhe e gjitha kjo u kuptua nga disset dhe thumbed që këngëtaret bënë për njëra-tjetrën në rrjetet sociale.

Pasi reperja Tayna i drejtoi një “diss” gjatë emisionit të Meriton Mjekqit, Dafina ka reaguar në rrjetet sociale pas potimeve thumbuese të Taynës.

Njerëzit që të kanë bërë keq do të mendojnë gjithmonë se postimet tuaja janë për ta!”, shkruhet në postimin e saj.

Vetëm pak minuta pas këtij statusi ka reaguar Dafina ku duket se i është kundërpërgjigjur reperes, ku ka publikuar foton e Stan, protagonist në videoklipin e Eminem.

LEXO EDHE:  Bjondina më s*ksi e momentit/ Kjo është modelja që po ndez rrjetin me fotot me bikini

LEXO EDHE:  Braziljania që do t’iu lërë pa mend/ Izabel Goulart, fantastike në fotot e fundit

Në këngë, Stan i shkruan reperit se e ka idhull, por pasi ky i fundit nuk i kthen përgjigje, ai humb jetën në aksident me makinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatori i njohur infektohet me Covid-19/ Tregon për gjendjen e tij shëndetësore

Publikuar

-

Nga

Moderatori i njohur infektohet me Covid-19/ Tregon për gjendjen e tij shëndetësore

Moderatori i njohur italian, Gerry Scotti, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Moderatori e ka bërë të ditur vetë lajmin në rrjetet sociale. Ai ka treguar se ndodhet i izoluar në shtëpi ku dhe po merr kujdesin e duhur.

Moderatori është shprehur se gjendja e tij është e mirë dhe i falenderon të gjithë për mbështetjen që i kanë dhënë në këtë periudhë të vështirë për të.

LEXO EDHE:  Ish missi nuk i lë vend imagjinatës/ Fotot më bombastike të modeles seksi Olivia Culpo

LEXO EDHE:  Emina dhe Dafina qëndrojnë me orë të tëra në tualet/ Çfarë po kurdisin vajzat?

“Doja të isha ai që do të ta tregoja. Jam infektuar me Covid-19. Jam në shtëpi, nën mbikëqyrje mjekësore. Faleminderit të gjithëve për afeksionin dhe interesin”- ka shkruar ai./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gerry Scotti (@gerryscotti) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U kap pa maskë në rrugë/ Gjobitet aktorja e njohur

Publikuar

-

Nga

U kap pa maskë në rrugë/ Gjobitet aktorja e njohur

Aktorja e njohur turke, Merve Bolugur pasi ka shkelur disa herë rregullat e mbrojtjes kundër Covid-19, duke mos mbajtur maskën dhe është gjobitur nga policia turke.

Sipas mediave turke, aktorja është gjobitur me nga 900 lira turke dy herë. Kur u pyet gjatë një intervistë pse nuk e vendos maskën, Merve u shpreh: “Jam një person që mbaj distancë. Nuk e vendos maskën sepse kam lindur për të mbajtur distancën sociale”.

Merve Bolugur është e njohur në Shqipëri nga roli i “Zejnepit” në serialin “Kuzey Guney”. Ajo ka luajtur gjithashtu edhe rolin e “Sulltaneshës Nurbanu” në serialin “Kosem”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE