Connect with Us

“U zhvendos në Gjermani për mua dhe vajzën”/ “Hyrrem” flet për partnerin e saj misterioz

Showbizz

“U zhvendos në Gjermani për mua dhe vajzën”/ “Hyrrem” flet për partnerin e saj misterioz

Publikuar

-

“U zhvendos në Gjermani për mua dhe vajzën”/ “Hyrrem” flet për partnerin e saj misterioz

Aktorja shumë e njohur për rolin e saj në serialin “Sulejmani i Madhërishëm”, Meryem Uzerli është mjaft e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën privte. Aktorja është në pritje të ëmbël dhe mediat e huaja shpesh herë shkruajnë artikuj rreth babait të fëmijës, të cilin aktorja e ka mbajtur shumë larg vëmendjes së mediave rozë.

Së fundmi në një intervistë, Meryem ka folur për herë të parë për partnerin duke treguar se ai është amerikan dhe është zhvendosur në Gjermani për të jetuar me të dhe vajzën e saj. “Nuk jam vetëm. Kam dikë special në jetën time. Ai është amerikan. U zhvendos në Gjermani për mua dhe Laran”-tregoi aktorja.

Meryem tregoi se partneri nuk e dinte që ajo ishte e famshme në Turqi dhe e mësoi më vonë. E pyetur nëse e ka menduar martesën, aktorja u përgjigj se kur të ndihet gati do të martohet. “Jemi në vitin e koronës. Nuk kam ëndërruar një dasmë me maska. Të shohim ç’do ndodhë”-u shpreh Meryem./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Shpërthyese dhe provokuese/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit

Publikuar

-

Nga

Shpërthyese dhe provokuese/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit

Khloe Terae është një nga modelet më seksi të momentit. Modelja bukuroshe nuk humbet asnjë moment pa publikuar fotot e saj me bikini provokuese.

Ajo është vlerësuar nga Playmate e Muajit nga Playboy Meksika dhe Afrika e Jugut në vitin 2013. Ajo më vonë u emërua Playboy Cyber ​​Girl e Muajit në Janar të 2014, dhe Cyber ​​Girl of the Year në 2015.

Khloe lindi në 7 maj 1993 në Toronto, Kanada. CNA.al ka përzgjedhur fotot më shpërthyese dhe përvëluese të modeles Khloe Terae./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja me të pasmet bombastike/ Fotot më fantastike të “bombës” meksikane

Publikuar

-

Nga

Modelja me të pasmet bombastike/ Fotot më fantastike të “bombës” meksikane

Yanet Garcia është nëj modele, një aktore dhe një yll televizioni shumë i suksesshëm. Bukuroshja ka një numër të madh ndjekësish në Instagram rreth 13.3 milionë.

Bukuroshja meksikane është bërë shumë e njohur falë bukurisë dhe formave të saj super. Fotot e saj janë shumë të pëlqyera dhe të kometuara në rrjetet sociale.

Përveç të gjitha profesioneve që ushtron Yanet ka dhe një pasion të madh për palestrën. Ajo tregon se ushtrohet shumë dhe pika më e fortë në trupin e saj janë të pasmet. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Boom Boom- Modelja e fitnesit “tërbon” meshkujt me format e saj

Publikuar

-

Nga

Boom Boom- Modelja e fitnesit "tërbon" meshkujt me format e saj

Ajo u bë e njohur pas kompeticionit të “Miss Bum Bum” në Brazil ku fitoi çmimin e parë si vajza me të pasmet më të mëdha në botë. Suzy Cortez e njohur gjithashtu si tiozja seksi e Lionel Messit dhe skuadrës së Barcelonës, po çmend rrjetet sociale me fotot e postuar së fundmi, në mbështetje të skuadrës të saj, për Kupën e Amerikës.

LEXO EDHE:  Lejet e qëndrimit/ Gjermania ndryshon ligjin

LEXO EDHE:  Gjermani, si do punësohen azilantët, përmes “kartës blu”

Së fundmi në disa foto të sajat shfaqet e veshur me të brendshme, ku në shpinë shkruhet emri i saj dhe sigurisht që ka fituar pëlqimin e 1.9 milionë ndjekësve në rrjetin social “Instagram”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE