Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni çfarë ka parashikuar për ju astrologu i famshëm

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni çfarë ka parashikuar për ju astrologu i famshëm

Publikuar

-

Puna dhe dashuria/ Horoskopi sipas Paolo Fox për ditën e sotme

Dashi

E keni të vështirë të qëndroni të qetë këto ditë. Astrologu ju këshillon të bëni shumë kujdes. Fizikisht, mund të ndiheni pak të provuar.

Demi

Përfitoni nga këto dy ditë të enjten dhe të premten. Mundohuni të bëni atë që ju takon dhe atë që është me të vërtetë e mundur të bëni, veçanërisht në dashuri.

Binjakët

Këto janë ditë kur lodhja e bën veten të ndjerë sipas horoskopit Paolo Fox. Është e mundur që ju jeni duke kërkuar një identitet të ri nga pikëpamja profesionale. Ditë e lodhshme.

Gaforrja

Këtë të enjte mund të ndiheni disi jashtë llojit. Horoskopi Paolo Fox ju këshillon të kërkoni pak qetësi dhe qetësi në këto ditë kur mund të ndiheni nën presion.

Luani

Në punë astrologu ju këshillon të lëvizni me kujdes, si dhe për çështje që lidhen me paratë dhe financat. Në dashuri do të ishte mirë të vlerësoni ose rivlerësoni një marrëdhënie.

Virgjëresha

Sot ka ende pak lodhje. Nga e premtja, megjithatë, do të ketë një rikuperim të mirë. Isshtë një situatë interesante astrologjike për të bërë propozime.

Peshorja

Këtë të enjte jeni shumë të lodhur . Do të jetë e vështirë të gjesh kohë dhe hapësirë ​​për arsyetim paqësor. Astrologu ju këshillon të shtyni gjithçka për të Shtunën pasdite.

LEXO EDHE:  Horoskopi ditor/ Paolo Fox tregon se çfarë do të ndodhë sot me 12 shenjat e zodiakut

Akrepi

Çiftet që e kanë përballuar këtë shtator mjaft të rëndë do të përballen me një tetor më të mirë. Mundohuni të mos provokoni shumë njerëz përreth jush sepse ata mund të humbin durimin e tyre.

Shigjetari

Vazhdoni këtë progres të ngadaltë në pozitivitet dhe deri në fund të vitit mund të jeni duke zgjidhur një problem personal ose biznesi.

Bricjapi

Me Hënën në shenjë në 48 orët e ardhshme mund të merrni një përgjigje të këndshme për kërkesat tuaja. Duke filluar një projekt të ri, një program i ri do të jetë i mundur edhe nëse është i lodhshëm.

Ujori

Jeni shumë të hutuar këto ditë dhe po përpiqeni të zgjidhni edhe problemet e biznesit. Horoskopi Paolo Fox ju këshillon të përqendroheni te ndjenjat dhe miqësitë.

Peshqit

Me përfundimin e kundërshtimit të Hënës, sot ka një rimëkëmbje të qartë. Me Merkurin në një aspekt të favorshëm në fund të muajit, do të ketë gjithashtu një rikuperim në vendin e punës./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi ditor, 31 Tetor 2020

Publikuar

-

Nga

Horoskopi, 16 shtator 2020

Dashi
21 Mars – 19 Prill
Nesër do të jetë ditë shumë më e mirë se ato që keni përjetuar që nga fillimi i javës. Tani mund të përmirësoni situatën sentimentale dhe atë profesionale. Gjërat pozitive mund të vijnë por mos prishni gjithçka me polemika.

Demi
20 Prill – 20 Maj
Tetori ka qenë një muaj shumë i ngarkuar për ju dhe shumë prej jush ende mbartin disa probleme. Nëntori me siguri do të jetë një muaj më i mirë dhe më i qetë.

Binjakët
21 Maj – 20 Qershor
Nesër është një ditë pak nervoze kur mund të humbni durimin: këshilla është ta lini të shkojë, të jeni më të qetë, sepse gjërat do të rregullohen së shpejti. Kjo është veçanërisht e vërtetë në dashuri: përpiquni të jeni të kujdesshëm, veçanërisht nëse ka pasur një krizë të kohëve të fundit.

Gaforrja
21 Qershor – 22 Korrik
Në nëntor do të ndiheni më të fortë se në javët e fundit dhe do të keni një pajisje shtesë që do t’ju ndihmojë të zgjidhni çështje profesionale që ju dukeshin të pakapërcyeshme. Nëse ka ndonjë problem familjar ose dashuror, zgjidhini ato menjëherë.

Luani
23 Korrik – 22 Gusht
Nesër do të jetë një ditë e luhatshme sidomos në lidhje me dashurinë. Ekziston rreziku që të ndiheni të tërhequr nga dikush që nuk është i përshtatshëm për ju. Sa i përket punës, ju mund të bëni zgjedhje.

Virgjëresha
23 Gusht – 22 Shtator
Kjo ditë mund të jetë pika e kthesës: përpiquni të organizoheni sa më mirë, por në të njëjtën kohë gjeni kohën për relaksim: nëse jeni shumë të lodhur nuk mund të mendoni mirë.

Peshorja
23 Shtator – 22 Tetor
Ju duhet të zgjidhni një çështje të pazgjidhur. Mundohuni të afroheni me njerëz të këndshëm, të cilët do t’ju sigurojnë dhe do t’ju bëjnë të ndiheni mirë.

LEXO EDHE:  Vranësira, kthjellime dhe shtrëngata/ Çfarë ka rezervuar moti për ditën e nesërme

LEXO EDHE:  Këto janë shenjat e horoskopit që kanë alergji nga dashuria

Akrepi
23 Tetor – 21 Nëntor
Ditë e favorshme, parathënie për një kohë vërtet të mirë! Mundohuni të jeni më të qetë dhe më optimist. Ndërkohë, shijojeni këtë ditë, e cila do të jetë perfekte për të rizbuluar emocionet në dashuri.

Shigjetari
22 Nëntor – 21 Dhjetor
Mundohuni të lëvizni, të merreni me punë dhe do të shihni se do të merrni rezultate të jashtëzakonshme, si në punë ashtu edhe në dashuri! Në orët e ardhshme Venusi do të fillojë një tranzit të bukur: keni më shumë mundësi si në dashuri ashtu edhe në punë, ju mbetet juve t’i shfrytëzoni ato.

Bricjapi
22 Dhjetor – 19 Janar
Nesër do të jetë një ditë disi e zbutur. Ju keni arritur në pikën ku duhet të bëni zgjedhje, nuk mund të vazhdoni të vuani situata të caktuara. Tani mund ta bëni dhe duhet ta bëni, për veten tuaj dhe për rritjen tuaj personale, profesionale dhe emocionale.

Ujori
20 Janar – 18 Shkurt
Mundohuni të pajtoheni me situatat që kanë krijuar tension, për të rikuperuar ato marrëdhënie që ju kanë stresuar. Mos krijoni situata që mund të sjellin shqetësime.

Peshqit
19 Shkurt – 20 Mars
Mundohuni të pajtoheni me situatat që kanë krijuar tension, për të rikuperuar ato marrëdhënie që ju kanë stresuar. Mos krijoni situata që mund të sjellin shqetësime.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Negativ dhe pesimist/ Këto janë 3 shenjat më të padurueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Luani

Nuk duhet të jetë për t’u habitur prania e Luanit në këtë listë, i cili gjithmonë është konsideruar si një profil i dashur, gazmor, por ndonjëherë edhe fëminor, i zhurmshëm dhe viktimist, të gjitha për shkak të egoizmit të thellë, në pamundësi për të toleruar mungesën e vëmendjes. Kur kjo të ndodhë, ai tregon një qëndrim të bezdisshëm dhe “të rëndë” për t’u mbajtur.

Virgjëresha

Një profil analitik dhe jo shumë instiktiv si Virgjëresha merr “hakmarrje” në një mënyrë mjaft agresive, dhe është në thelb është negativ, pesimist dhe duket se kënaqet duke treguar të gjithë ndikimin ndaj atyre që janë afër tyre, pa marrë parasysh nëse ishte ai / ajo ai që krijoi këtë situatë.

LEXO EDHE:  Grindje, romanticitet dhe martesë, ky është horoskopi i dashurisë për 2018-ën

LEXO EDHE:  Horoskopi ditor/ Paolo Fox tregon se çfarë do të ndodhë sot me 12 shenjat e zodiakut

Peshqit

Një profil që nuk i pëlqen të shqetësojë drejtpërdrejt të tjerët kur vuan, por kjo ndjenjë e viktimës, ndjeshmërisë ekstreme dhe reagimeve të tepërta transmetohet në mënyrë të pashmangshme edhe tek të tjerët: nuk është një karakter i shtrirë, përkundrazi ka tendencë të mbyllet shumë dhe të shohë “gjithçka të zezë” me shumë, shumë frekuencë. Ne duhet të armatosemi me durim të madh dhe t’i trajtojmë ata me “doreza të bardha”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i fundjavës/ Çfarë ka parashikuar Paolo Fox për secilën shenjë

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i fundjavës/ Çfarë ka parashikuar Paolo Fox për secilën shenjë

Dashi

Jeni shumë të vendosur, por këshilla për ju është të mos impononi keqkuptime ose zgjidhje joreale . Sot do të konfirmoni një dëshirë të caktuar për të ndryshuar gjithçka. Keni shumë energji!

Demi

Fundjava e ardhshme do të jetë e rëndësishme , edhe kur bëhet fjalë për punë dhe para. Kjo mbetet një periudhë e një kaosi të madh për ju, kështu që është shumë e vështirë të shmangni lodhjen.

Binjakët

Fundjava e ardhshme do t’ju ftojë të zgjidhni një problem të vogël personal ose familjar . Të gjitha risitë kanë rëndësi, ndërsa çiftet duhet të rikuperohen nga çdo krizë.

Gaforrja

Sot do të jetë e veçantë për ju, edhe nëse dukeni pak të trazuar. Në marrëdhëniet me të tjerët është e nevojshme të jeni të kujdesshëm , edhe sepse mund të ndiheni të lodhur.

Luani

Këshilla për ju është që të trajtoni çdo problem sot , në vend që t’i tërheqni ato për në fundjavë. Ju keni një kapacitet të mirë për veprim, edhe kur bëhet fjalë për dashuri.

Virgjëresha

Fundjava e ardhshme do të jetë e rëndësishme për ju. Me Jupiterin dhe Saturnin në krah, ju jeni të ftuar të bëni diçka më shumë.

Peshorja

Ende ndiheni të trullosur , por fundjava përpara do t’ju lejojë të rikuperoheni . Deri të Mërkurën ju mund të keni debatuar me dikë dhe marrëdhëniet transgresive duken të vështira për tu menaxhuar.

LEXO EDHE:  Këto shenja horoskopi do të jetojnë një muaj të mbushur me  pasion

LEXO EDHE:  Vranësira, kthjellime dhe shtrëngata/ Çfarë ka rezervuar moti për ditën e nesërme

Akrepi

Kjo fundjavë ju fton të largoni mërzinë . Jo të gjithë do të kenë probleme në marrëdhëniet me të tjerët, por sepse jeni shumë i ndjeshëm rrezikoni të bëni shumë dhe të bëni gabime .

Shigjetari

Në muajin tjetër mund të përjetoni emocione të bukura . Të gjitha historitë që lindin në këto ditë nuk kanë asnjë lidhje me ato të jetuara deri më tani, kështu që ju gjithashtu mund të prisni disa marrëdhënie.

Bricjapi

Dita e sotme mund të jetë e rëndë ose e tundur dhe deri të enjten ju dukeni mjaft të lodhur. Fundjava do t’ju japë ende një rimëkëmbje të mirë . Probleme të mundshme në dashuri.

Ujori

Ju po ndiheni pak të mërzitur , ndoshta për shkak të diçkaje të pakëndshme që ka ndodhur në ditët e fundit. Këshilla për ju është të përpiqeni të mos jetoni me pendim dhe të mbani mend se e juaja është shenja e së ardhmes.

Peshqit

Fundjava e ardhshme do të jetë interesante për ju dhe në përgjithësi ky qiell ju fton të bëni projekte të rëndësishme për të ardhmen. Emocionet kthehen si protagonistë në dashuri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE