Connect with Us

Fotot-Sensuale dhe me format seksi/ Njihuni me modelen që “tërboi” tifozët e Lazios

Showbizz

Fotot-Sensuale dhe me format seksi/ Njihuni me modelen që “tërboi” tifozët e Lazios

Publikuar

-

Fotot-Sensuale dhe me format seksi/ Njihuni me modelen që “tërboi” tifozët e Lazios

Falë formave të saj bombastike, Monica Gunnella një modele romane, u bë e famshme në mesin e shoqërisë së lartë italiane.

Llogaria e saj në Instagram numëron më shumë se 90 mijë ndjekës, shumë prej tyre tifozë të Lazios, pasi bukuroshja nga kryeqyteti e ka treguar hapur pasionin për fanellën bardhekaltër.

Selfie-t e Monicas ua kanë marrë mendjen fansave, që nuk reshtin së komplimentuari për format e saj seksi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Selfie e fundit shtatzënë”/ Arbana Osmani zbulon momentin para se të hynte në sallën e lindjes

Publikuar

-

Nga

“Selfie e fundit shtatzënë”/ Arbana Osmani zbulon momentin para se të hynte në sallën e lindjes

Moderatorja Arbana Osmani një javë më parë u bë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj Eduart Grishaj u bënë prindër të një djali, të cilin vendosën ta quanin Diell.

Duket se Arbana e ka marrë shumë shpejt veten pas lindjes, pasi ka publikuar në rrjetet sociale momentet ku shfaqet duke u marrë me projektet e saj.

Ditën e sotme ajo ka publikuar disa momente para lindjes teksa tregon selfien e fundit shtatzënë.

LEXO EDHE:  Foto/Rihanna nuk ndalet me pozat seksi, promovon linjën e saj të të brendshmeve

LEXO EDHE:  Provokuese dhe shumë tunduese/ Fotot më "bombë" të modeles së famshme

Një javë më parë duke pritur të shkoja në sallën e lindjes, selfie i fundit shtatzënë”, shkruan Arbana, teksa shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe maskën në fytyrë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Shtëpia e Bardhë e zbukuruar për Halloween/ Fëmijët që u maskuan si Donald dhe Melania Trump

Publikuar

-

Nga

FOTOT- Shtëpia e Bardhë e zbukuruar për Halloween/ Fëmijët që u maskuan si Donald dhe Melania Trump

Presidenti Donald Trump dhe Melania, ndryshe nga vitet e tjera këtë herë kishin menduar që ti prisnin ndryshe fëmijët në Shtëpinë e Bardhë për festën e Halloëeen.

Këtë vit në Shtëpinë e Bardhë u organizua një festë e vogël për shkak të pandemisë. Çifti presidencial u shfaq para fëmijëve me muzikën e Michael Jackson, “Thriller”.

Donald dhe Melania nuk mbanin maska, teksa me dorë përshëndesnin të pranishmit. Ishte një paradë e engjëjve, astronautëve, piratëve, personazheve vizatimorë, skeleteve, shtrigave, unicorns dhe tyrannosaurus rex.

Muzikë drithëruese nga kënga me temë ‘Game of Thrones’ te ‘Phantom of the’ Opera ‘ e luajtur në sfond ndërsa parada e kostumeve marshonte nga çifti i parë.

LEXO EDHE:  Foto/Rihanna nuk ndalet me pozat seksi, promovon linjën e saj të të brendshmeve

LEXO EDHE:  Miley Cyrus zhvishet dhe pozon nudo në qelinë e burgut

Një vajzë dhe një djalë ishin maskuar si Donald dhe Melania dhe kjo ishte një nga fotot që bëri xhiron në rrjetet sociale.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Është pjesë e listës së femrave më të bukura në botë/ Fotot më “shpërthyese” të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Është pjesë e listës së femrave më të bukura në botë/ Fotot më “shpërthyese” të modeles së njohur

Ajo është një nga modelet më seksi të pasarelave botë. Bëhet fjalë për Rosie Roff e cila ka qenë pjesë e shtëpive më të mëdha të modës.

Përveç kësaj është një nga më të ndjekurat në rrjetet sociale ku reklamon foto të ndryshme nga jeta e saj.

Foto seksi, provokuese dhe madje edhe nudo, Rosie nuk ngurron t’i ndajë me ndjekësit e saj. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të modeles./ CNA.al

LEXO TE PLOTE