Connect with Us

FOTO-Elgit Doda gdhend në trup momentin e bukur me Krid

Showbizz

FOTO-Elgit Doda gdhend në trup momentin e bukur me Krid

Publikuar

-

FOTO-Elgit Doda gdhend në trup momentin e bukur me Krid

Pak muaj më parë këngëtarja Klea Huta dhe producenti Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë.

Çifti u bënë me një djalë të cilin e quajtën Krid. Elgiti dhe Klea janë frymëzuar për emrin e tij nga filmi i regjisorit Ryan Coogler, ‘Krid 2’ i cili tregon historinë e djalit të një kampioni peshash të rënda.

Së fundi Elgit ka ndarë një foto në Instastory, por vëmendjen e mori pikërisht tatuazhi i ri i tij. Elgiti ka gdhendur në trup veten e të birin, moment ky që ne e kemi parë edhe më herët nga një foto e postuar prej tij në Instagram.

Ata shihen në det duke shijuar perëndimin e diellit, teksa Elgiti mban të voglin në krahë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Publikuar

-

Nga

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj ku kryesojnë meshkujt.

Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin LeBron James.

Madje ajo ka theksuar se ka patur mesazhet e tij në telefonin e saj dhe gjithashtu një video të nxehtë të cilën do t’a publikonte në qoftë se nuk do t’i kishin vjedhur celularin në Ibiza.

LEXO EDHE:  Hannah Ferguson në 11 foto të “nxehta”

LEXO EDHE:  Shpallet “Miss Arbëresha”/ Kush është bukuroshja që triumfoi duke rrëmbyer çmimin e madh

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Publikuar

-

Nga

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj.

Ajo publikon foto provokuese me bikini, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj perfekte kanë bërë që rrjeti të çmendet.

Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet.Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh herë ajo pozon topless dhe nudo. Ndërkaq 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

Gjithashtu ajo deklaroi se Cristiano Ronaldo shumë vite më parë e kishte ngacmuar në rrjetet sociale por ajo e kishte refuzuar. Thuhet se gjithashtu ka refuzuar dhe yllin e futbollit Neymar.

LEXO EDHE:  “Nuk mund të gjej bikinit e mia”/ Rita Ora çmend me fotot me të brendshmet e kuqe

LEXO EDHE:  Lekë Mirakaj: Im atë nuk ishte tradhëtar. Nuk vodhi!

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE