Connect with Us

“E admiroja doja të isha përballë tij”/ Sharon Stone tregon aktorin që puth më mirë

Showbizz

“E admiroja doja të isha përballë tij”/ Sharon Stone tregon aktorin që puth më mirë

Publikuar

-

“E admiroja doja të isha përballë tij”/ Sharon Stone tregon aktorin që puth më mirë

Aktorja  famshme Sharon Stone, në një intervistë për “Watch What Happens Live”,ka treguar se cila ishte puthja më e mirë skenike që kishte dhënë gjatë gjithë karrierës së saj.

Ikona e kinematografisë ka treguar se mashkulli që puthjen më të mirë në një film e kishte dhënë me aktorin Robert De Niro.

Ndërsa Stone tregonte për puthjen e saj me kolegun në filmin “Casino”, ajo tregoi se zgjedhja e saj mund të ketë të bëjë me respektin e jashtëzakonshëm që kishte për De Niro-n si aktor.

LEXO EDHE:  “Miq! Tani jam lakuriq”, aktorja shqiptare poston foton e ‘pazakontë’ në Instagram

“Ishte aktori që unë admiroja më shumë dhe thjesht doja të ulesha përballë tavolinës së Robert De Niros”.“Dhe ndoshta për faktin se e vlerësoja atë në mënyrë të jashtëzakonshme, kisha respekt të madh dhe ishte kulmi i momentit të puthjes për mua. Kishte shumë gjëra që lidheshin me të”, tha Stone. “Nuk e di nëse mund të krahasoj diçka tjetër me të”, tha Stone. “Çdo gjë tjetër ishte “pff”./ CNA.al

Robert De Niro and Sharon Stone having a tender moment as they lay on a bed in a scene from the film ‘Casino’, 1995. (Photo by Universal Pictures/Getty Images)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Si dreqin më ka shpëtuar kjo”/ Adelina Ismaili pozicionohet në “sherrin” mes Dafinës dhe Taynës

Publikuar

-

Nga

“Si dreqin më ka shpëtuar kjo”/ Adelina Ismaili pozicionohet në “sherrin” mes Dafinës dhe Taynës

Prishja e miqësisë mes dy këngëtareve Dafina Zeqiri dhe Tayna është kthyer në qendër të vëmendjes.

Dy këngëtaret e kanë thumbuar njëra-tjetrën në rrjetet sociale duke lënë të kuptojnë se raporti i tyre miqësor është prishur.

Pas sherrit duket se Dafina ka nisur të ndjekë në rrjetet sociale “kundërshtaret” e Taynës, Melinda Ademin dhe Rina Balajn.

Por një tjetër personazh ka një mbështetje për njërën nga këngëtaret dhe kjo është kënëgtarja Adelina Ismaili.

Adelina ka publikuar në Instastoryn e saj një pjesë nga freestyle i Taynës në emisionin e Meriton Mjekiqit.

LEXO EDHE:  Foto/ Zbuloni si duken aktorët e filmave horror në jetën e vërtetë

LEXO EDHE:  Aktorja e famshme e "Rebelde" jep lajmin e bukur/ Shtatzënë për herë të parë

Krahas postit Adelina shkruan: “WOOOW! WOW! Si dreqin më paska shpëtuar kjo. Tjetër nivel. (Të flasim për komplekset, zemër)”.

Pas këtij postimi fansat kanë nisur të aludojnë se Adelina është pozicionuar në krah të reperes Tayna./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas propozimit për martesë/ Fjolla Morina nis me planet e dasmës

Publikuar

-

Nga

Pas propozimit për martesë/ Fjolla Morina nis me planet e dasmës

Këngëtarja Fjolla Morina pak javë më parë konfirmoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla.

Fjolla publikoi pamjet nga surpriza që Fisniku i kishte përgatitur ku shihej një buqetë e madhe më trëndafila dhe unaza e fejesës me diamante.

Krahas videos ajo tregonte që e kishte pranuar propozimin duke shkruar: “Unë thashë po”

Në një postim që ka bërë së fundmi në Instagram, Fjolla ka treguar se po bën planet për dasmën. Ajo shkruan se po diskuton idetë rreth dasmës që do të mbajë.

LEXO EDHE:  “Je një mbretëreshë”/ Aktorja e famshme puth në buzë moderatoren duke i habitur të gjithë

LEXO EDHE:  ‘Mert’ drejt martesës me aktoren e serialit ‘Maral’ !

Kujtojmë që Fjolla ka qenë kryefjalë e mediave kohët e fundit, pasi u kap me dy pistoleta në pikën kufitare të Morinës.

Këngëtarja pranoi autorësinë e armëve duke thënë se i kishte harruar në çantë, ndërsa shoqërohej me partnerin Syla dhe shoferin Fitim Muji./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shëtitja e parë e Diellit në natyrë/ Arbana Osmani publikon momentin e bukur me të birin

Publikuar

-

Nga

Shëtitja e parë e Diellit në natyrë/ Arbana Osmani publikon momentin e bukur me të birin

Vetëm pak ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë djalin e dytë të cilin e pagëzuan me emrin Diell.

Edhe pas lindjes të Diellit, Arbana është shumë aktive në rrjetet sociale ku nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit një nga momentet më të bukura me të.

Moderatorja ka publikuar foton e parë nga shëtitja me të voglin dhe tregon se kjo foto e bukur është benefiti i të pasurit një artist në familje.

LEXO EDHE:  Ja cila aktore turke renditet e para si emri më i kërkuar në Google për vitin 2017

LEXO EDHE:  Ja cila aktore turke renditet e para si emri më i kërkuar në Google për vitin 2017

“Benefitet e të pasurit një artist në familje: foto të bukura pa mundim”, ka shkruar Arbana krahas foto një dedikim për partnerin e saj Eduart Grishaj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE