Connect with Us

“Më duket vetja si nuse e 94”/ Bes Kallaku zbulon “talentin” e Ajkës dhe videoja do t’iu shkrijë së qeshuri

Showbizz

“Më duket vetja si nuse e 94”/ Bes Kallaku zbulon “talentin” e Ajkës dhe videoja do t’iu shkrijë së qeshuri

Publikuar

-

“Më duket vetja si nuse e 94”/ Bes Kallaku zbulon “talentin” e Ajkës dhe videoja do t’iu shkrijë së qeshuri

Aktori i humorit Bes Kallaku ashtu si çdo baba ka treguar se është shumë i lidhur me të bijën Ajkën. Sipas vidoeve dhe fotove që Besi publikon në rrjetet sociale duket se ndajnë të njëjtën dashuri për fshatin dhe kafshët.

Së fundi aktori ka zbuluar “talentin” e vogëlushes. Ai  ka publikuar së fundi një video shumë humoristike ku Ajka  shfaqet duke i bërë make up-in babit.

LEXO EDHE:  VIDEO/ Qytetarja-Fatmir Xhafës: Çfarë hani që shëndosheni sapo bëheni deputetë?

Videoja ka marrë shumë komente pozitive ku ndër to dallon si gjithnjë komenti plot humor i aktorit.

“Ca thu ti me? Po kam 2 dit sme jan heq xixat nga trupi, mduket vetja si nuse e 94”, shkruan Besi në koment./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Fifi nuk e fsheh më dashurinë/ Ndjek në rrjetet sociale vetëm njeriun që i ka “rrëmbyer” zemrën

Publikuar

-

Nga

Fifi nuk e fsheh më dashurinë/ Ndjek në rrjetet sociale vetëm njeriun që i ka "rrëmbyer" zemrën

Prej kohësh, këngëtarja Fifi ka folur rreth dashurisë dhe njeriut që i ka rrëmbyer zemrën.

“Krej cfarë dua në jetë është vëmendja jote dhe vetëm e jotja. Nëse duhet me luftu ka me luftu. Nëse duhet me u çmend ka me u çmend. Nëse duhet me u bë palaço kam me u bo palaço. Me të pa tu kesh, krejt i boj. Ama dorë nga ty nuk heq dot kollaj”, shkruante Fifi në një prej postimeve ku etiketoi dhe personin që i kishte rrëmbyer zemrën.

Por së fundi këngëtarja ka vemdosur të zgjidhë çdo enigmë dhe në rrjetet sociale ka vendosur të ndjekë vetëm personin e saj të zemrës, djalin me emrin Xhuljo.

LEXO EDHE:  “Unë dhe partia ime kemi marrë fund”/ Rama publikon videon e Bashës nga “Tik Tok-u”

LEXO EDHE:  VIDEO-25 vjetori i Alba Hoxhës në bregdet/ Balerina publikon pamjet nga festa mes miqsh

Duket se këngëtarja ka vendosur ta bëjë publike këtë lidhje duke shuar të gjitha dyshimet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nga vendi i propozimit tek pushimet e para si çift/ Armina Mevlani nostalgjike, publikon fotot ndër vite me Zenin

Publikuar

-

Nga

Nga vendi i propozimit tek pushimet e para si çift/ Armina Mevlani nostalgjike, publikon fotot ndër vite me Zenin

Blogerja Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha po jetojnë dashurinë e tyre prej vitesh.

Ditën e sotme, blogerja është bërë paksa nostalgjike dhe ka ndarë disa foto ku shihet me Shkëlzenin pikërisht në përvjetoin e tyre të njohjes.

Në secilën prej fotove të publikuar fshihet një moment i veçantë. Nga darka romantike, momenti i propozimit, e deri tek pushimet e para si çift.

LEXO EDHE:  Foto/ Trendi më i çuditshëm i bukurisë që po bën xhiron e rrjetit

LEXO EDHE:  Policia sqarim për videon e dhunës/ Nuk ka lidhje me ngjarjen e Kurbinit

Kujtojmë se çifti kishte menduar të martohej verën e 2020-ës por për shkak të pandemisë planet e blogeres dhe juristit janë shtyrë për një moment më të përshtatshëm./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E kapi mat me bashkëshortin e saj/ Aktorja turke rreh modelen e njohur në mes të restorantit

Publikuar

-

Nga

E kapi mat me bashkëshortin e saj/ Aktorja turke rreh modelen e njohur në mes të restorantit

Aktorja e famshme turke Tuba Unsal rrezikon 1 vit burg për shkak të një skandali tradhtie që prej kohësh ka pushtuar mediat turke.  Modelja spanjolle, Elisabeth Mas Vall ka ngritur padi ndaj aktores pasi pretendon se ajo e ka rrahur në një restorant kur e kapi mat me bashkëshortin e saj.

Pak kohë më parë Elisabeth shkoi në një restorant për të folur me bashkëshortin e saj Caner Karaloglu, i cili e tradhtoi me aktoren turke. Por atje ajo pretendon se u dhunua si nga bashkëshorti, edhe nga e dashura e tij, aktorja Tuba Unsal.

Karaloglu rrezikon deri në 5 vite burg për sulm dhe fyerje, ndërsa Unsal rrezikon 1 vit burg. Në padinë e ngritur, modelja pretendon se aktorja e tërhoqi nga flokët dhe e goditi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE