Connect with Us

Shpërthyese dhe përvëluese/ Fotot e modeles me trupin më perfekt në botë

Showbizz

Shpërthyese dhe përvëluese/ Fotot e modeles me trupin më perfekt në botë

Publikuar

-

Modelja e njohur e fitnessit Katelyn Runk është një nga femrat me trupin më perfekt në botë. Katelyn ka një bark të sheshtë me plot muskuj dhe nuk nguron ta tregojë pothuajse në çdo foto të saj.

Gjithashtu ajo reklamon gjithashtu një nga pikat më të forta të trupit të saj, gjoksin. Katelyn numëron më shumë se 1.8 milionë ndjekës në rrjetet sociale.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhmte./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Fikson meshkujt me pozat e saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me linjat perfekte

Publikuar

-

Nga

Fikson meshkujt me pozat e saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me linjat perfekte

Afrika Chao është një nga modelet më bombë të Instagramit. Ajo publikon shpesh foto shumë provokuese duke rrëmbyer zemrën e ndjekësve të saj.

Afrika pozon me bikini ku tregon linjat e saj super perfekte. Modelja është shumë e apasionuar pas palestërs dhe ushtrohet rregullisht.

Aktualisht ajo është në nëj ldihje dashurie dhe nuk mungojnë dhe fotot ku shfaqet krah të dashurit të saj.

LEXO EDHE:  Sherri me sharje dhe ofendime në studio/ Mosndërhyrja e Gjekmarkajt dhe indiferentizmi i Çanit

LEXO EDHE:  Elita Rudi çmend rrjetin/ Moderatorja shpenzon një "mal" me para për një peliçe

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtmeme fotot më provokuese të Afrika Chao./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Modelja që tërbon ndjekësit me format bombastike

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Modelja që tërbon ndjekësit me format bombastike

Jailyne Ojeda Ochoa është një modele shumë e famshme në rrjetet sociale. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, përkatësisht 13 milionë.

Jailyne ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj, falë formave të saj bombastike.

Ajo pozon më së shumti me bikini dhe tregon linjat perfekte.

LEXO EDHE:  FOTOT-Ishuj të mbuluar me mjegull, ylberë mahnitës dhe goditje epike të rrufeve

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“ Nuk flasin prej dy vitesh”/ Jasmina dhe Ola sqarojnë arsyet

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë në rrjetet sociale qarkulloi një video ku Jasmina dhe Gladiola, konkurrentja e re e Përputhen, shiheshin duke dalë nga e njëjta ndërtesë.

Pas këtyre aludimeve gjatë emisionit u bë një përballje ndërmjet vajzave. Ola shprehet se ajo jeton në atë lagje, ndërsa Jasmina tha që ka qenë në shtëpinë e një të afërmi.  Më tej, vajzat  sqaruan arsyet se përse i kanë dhënë fund shoqërisë.

Ne kemi prishur shoqërinë për shkak të pakënaqësive por ka ndikuar edhe fakti që ti je toksike”, u shpreh Ola.

LEXO EDHE:  FOTOT-Ishuj të mbuluar me mjegull, ylberë mahnitës dhe goditje epike të rrufeve

LEXO EDHE:  FOTOT-Ishuj të mbuluar me mjegull, ylberë mahnitës dhe goditje epike të rrufeve

Jasmina sqaroi se: “Marrëdhënia jonë u prish në udhëtimin tonë në Maltë. 2 ditë pas ditëlindjes më  telefonove duke folur me zë të lartë dhe ironi si dhe ke vazhduar me ngacmime pasi jemi shkëputur”./CNA.al

LEXO TE PLOTE