Connect with Us

U arrestua me Fjolla Morinën, flet pronari i 5 hoteleve në Belgjikë: “Jemi shoqëruesit, nuk e dinim për pistoletën”

Showbizz

U arrestua me Fjolla Morinën, flet pronari i 5 hoteleve në Belgjikë: “Jemi shoqëruesit, nuk e dinim për pistoletën”

Publikuar

-

Arratiset mjeku i Fjolla Morinës/ Dha raport fals

Dy djemtë që u arrestuan së bashku me këngëtaren Fjolla Morina, Fisnik Syla dhe Fitim Muji janë shprehur që nuk kishin asnjë dijeni mbi armën që kishte këngëtarja.

Fisnik Syla, pronar i 5 hoteleve në qytetin “Sint-Niklas” të Belgjikës e president i “F.C.Gera-Waasland” dhe Fitim Muji, shoferi personal i Fjolla Morinës, thanë se nuk e kishin aspak idenë që ajo kishte marrë dhe pistoletë me vete. “Jemi vetëm shoqëruesit e Fjollës. Nuk e dinim që ajo kishte këto pistoleta në çantën e dorës dhe në makinën e saj. Ajo kishte për të shkuar në Tiranë për muzikë dhe po e shoqëronim”, janë shprehur Muji dhe Syla.

Aktualisht Policia dhe Prokuroria e Kukësit, kanë kërkuar ekspertimin balistik të dy pistoletave të kapura në makinën ku udhëtonte, Fjolla Morina, ku njëra prej armëve në dukje me sy të lirë, dallohet që është pistoletë çakmak.

Ndërsa arma tjetër, e gjetur në çantën e Fjolla Morinës, do i nënshtrohet ekspertimit balistik dhe daktiloskopik, për të mësuar gjendjen teknike dhe nëse ka pasur gjurmë gishti të dy djemve të tjerë që ndodheshin në makinë me këngëtaren.

LEXO EDHE:  Kavajë/ Shpërndanin marijuanë me makinën e mishit, në pranga dy persona

Ndaj tre të arrestuarve është referuar material hetimor në prokurori, ku pritet që në ditët ditën e martë, këngëtarja Fjolla Morina, të dalë para gjykatës së Kukësit për tu njohur me masën e sigurisë arrest në burg që do kërkojë prokuroria./ CNA.al

U kap me armë në makinë/ Ja sa vite burg rrezikon Fjolla Morina
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tha se do të bënte dasmë me 2000 të ftuar/ Zbulohet detaji për partnerin e këngëtares shqiptare

Publikuar

-

Nga

Tha se do të bënte dasmë me 2000 të ftuar/ Zbulohet detaji për partnerin e këngëtares shqiptare

Pak kohë më parë këngëtarja Rovena Stefa, deklaroi se ishte në një lidhje dashurie. E ftuar në një emision ajo është shprehur se për shkak të pandemisë ka shtyrë edhe dasmën e saj.

Stefa tha se kishte ndërmend të bënte një dasmë të madhe me 2000 persona të ftuar dhe për këtë arsye e ka shtyrë deri në fund të pandemisë.

Por duke qenë se ajo nuk zbuloi asgjë në lidhje me partnerin e saj, as identitetin apo imazhin, e ftuar në një emision në Kosovë ajo ka treguar se djali që i ka rrëmbyer zemrën është nga Kosova.

LEXO EDHE:  Arrestimi i policëve në Kakavijë/ Kapet i shpalluri në kërkim

LEXO EDHE:  Arrestohet këshilltari socialist

Kujtojmë se këngëtarja pak javë më parë publikoi këngën e saj më të re “Le të thehen gotat”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja bën ndryshimin në pamje dhe se njeh as bashkëshorti: Kush është kjo?

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur e ekranit, Jonida Vokshi i është bashkuar trendit të momentit. Ajo ka prerë flokët me baluke dhe duket mjaft bukur me pamjen e re.

Ndryshimi është i dukshëm pasi nuk jemi mësuar ta shohim moderatoren të bëjë shumë eksperimente në pamjen e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)


Komentet në rrjet kanë qenë të shumta por ai që ka tëhequr më shumë vëmendjen është ai i bashkëshortit të saj, Besnik Krapi.

LEXO EDHE:  Punonte dentist pa patur diplomë/ Arrestohet në Vlorë shtetasi turk

LEXO EDHE:  Qarkullonte me armë nëpër qytet/ Arrestohet një person në Korçë

Duke qenë se Jonida duket ndryshe aktori ka komentuar: “Kush është kjo?”

Më pas humori ka vazhduar mes saj dhe mikeshës së ngushtë e cila i drejtohet aktorit: “Gruaja jote Besnik.”

Ndërkohë Besniku shkruan: “E di more e di. E njofta prej kerrit”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-“Femra të degjeneruara”/ Plas grushti mes vajzave në emisionin e Top Channel

Publikuar

-

Nga

VIDEO-“Femra të degjeneruara”/ Plas grushti mes vajzave në emisionin e Top Channel

“Aventurierët” është një nga emisionet që transmetohet në ekranin e Top Channel. Në këtë emision kemi parë shumë herë skena të dhunshme, ku konkurrentët zihen me njëri-tjetrin.

Këtë herë kanë qenë dy vajza që janë zënë me grushta gjatë transmetimit. Një skenë aspak e hijshme për tu parë e aq më pak edukative.

Komentuesit kanë shprehur kritikat e tyre të shumta duke e quajtur një emision aspak edukativ.

LEXO EDHE:  Ishte shpallur në kërkim nga Italia/ Në pranga 42 vjeçari

LEXO EDHE:  Qarkullonte me armë nëpër qytet/ Arrestohet një person në Korçë

Gjithashtu ndjekësit theksojnë se ky është një nivel shumë i ulët i shoqërisë dhe se është një turp i madh. “Ç’na i nxirni këtu këto për të mësuar adoleshenca që kur të dalin në jetë këto gjëra të jenë normale ? Femra të degjeneruara😡”, është një nga komentet krahas videos./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

LEXO TE PLOTE