Connect with Us

“Nuk kishte ditë që nuk doja të vrisja veten”/ Këngëtarja e famshme trondit me deklaratën e saj

Showbizz

“Nuk kishte ditë që nuk doja të vrisja veten”/ Këngëtarja e famshme trondit me deklaratën e saj

Publikuar

-

"Nuk kishte ditë që nuk doja të vrisja veten"/ Këngëtarja e famshme trondit me deklaratën e saj

Këngëtarja me famë botërore, Lady Gaga ka folur hapur për problemet e saj me shëndetin mendor dhe luftën me depresionin. Në një intervistë shumë të sinqertë për “CBS Sunday Morning”, ajo ka promovuar albumin e saj më të ri ku këngët tregojnë pjesën më të errët të jetës së saj.

“Nuk ka asnjë këngë në atë album që nuk është e vërtetë, asnjë!”, tha Lady Gaga.

“E urreja që isha e famshme, e urreja që isha një yll, ndihesha e rraskapitur dhe e konsumuar. Nuk është gjithmonë e lehtë t’i lejosh të tjerët të shohin kur ke probleme mendore”, u shpreh artistja.

Ajo shtoi se atë kohë çdo ditë mendonte të vriste veten. “Nuk e kuptoja pse duhej të jetoja, përveçse duhej të isha aty për familjen time. Ky ishte një mendim dhe ndjenjë e vërtetë, përse duhet të  jem në jetë? Unë jetova në këtë shtëpi, ndërkohë që njerëzit më ruanin për 2 vite për t’u sguruar nëse isha e sigurt”, rrëfeu Gaga.

LEXO EDHE:  “Një yll më shumë iu shtua qiellit”/ Ndahet nga jeta bashkëshorti i artistes së njohur shqiptare

“Nëse jam në një dyqan dhe dikush vjen afër meje dhe më vendos një telefon direkt në fytyrë dhe nis të bëj foto, ndihem në panik total, ndjej dhimbje trupi. Më duket sikur jam një objekt, nuk jam një njeri”, ka shtuar këngëtarja./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Publikuar

-

Nga

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj ku kryesojnë meshkujt.

Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin LeBron James.

Madje ajo ka theksuar se ka patur mesazhet e tij në telefonin e saj dhe gjithashtu një video të nxehtë të cilën do t’a publikonte në qoftë se nuk do t’i kishin vjedhur celularin në Ibiza.

LEXO EDHE:  Lady Gaga dhe Bradley Cooper gati sa nuk u puthën! Ja si reagoi Irina Shayk pas performancës

LEXO EDHE:  “Nuk kam dal të shes trupin”/ Fifi nuk përmbahet më pas kritikave të ndjekësve për peshën

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Publikuar

-

Nga

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj.

Ajo publikon foto provokuese me bikini, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj perfekte kanë bërë që rrjeti të çmendet.

Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet.Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh herë ajo pozon topless dhe nudo. Ndërkaq 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

Gjithashtu ajo deklaroi se Cristiano Ronaldo shumë vite më parë e kishte ngacmuar në rrjetet sociale por ajo e kishte refuzuar. Thuhet se gjithashtu ka refuzuar dhe yllin e futbollit Neymar.

LEXO EDHE:  Vitamina D është një nga luftueset më të mëdha të depresionit

LEXO EDHE:  "Sa para kishte në zarfa?"/Këngëtarja shqiptare flet për dasmën e shtrenjtë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE