Connect with Us

Lidhja e bujshme me ish deputetin/ Iva Aliko flet për marrëdhënien që ruan me të pas ndarjes

Showbizz

Lidhja e bujshme me ish deputetin/ Iva Aliko flet për marrëdhënien që ruan me të pas ndarjes

Publikuar

-

Iva Aliko është një nga modelet më të komentuara dhe bombastike shqiptare. Shpesh herë është përfolur në media për jetën e saj private dhe pamjen e jashtme. Së fundi në një intervistë për CNA.al Iva ka rrëfyer shumë detaje rreth saj. Duke nisur që nga pamja e deri tek marrëdhënia që ruan me ish deputetin, Iva ndau me ne të rejat më të fundit nga jeta e saj.

E pyetur nëse në jetën e saj ka dikë dhe nëse ende ruan kontakte me ish deputetin me të cilin u përfol shumë në media për lidhjen, ajo ka preferuar të tregohet paksa e rezervuar duke u shprehur se kjo i përket të shkuarës dhe se ruan marrëdhënie miqësore të mira.

“Së fundi parapëlqej që çështjet e zemrës ti mbaj personale dhe mos të flas për këtë pjesë në media. Kjo pjesë i takon së kaluarës dhe s’më pëlqen ta riflas pasi u bë shumë e bujshme në fillimet e veta dhe tani le të themi është harruar sadopak kështu që mos ta rifreskojmë përsëri , mund të them vetëm që me personin në fjalë ruaj marrëdhënie miqësore shumë të mira.”/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Publikuar

-

Nga

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj ku kryesojnë meshkujt.

Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin LeBron James.

Madje ajo ka theksuar se ka patur mesazhet e tij në telefonin e saj dhe gjithashtu një video të nxehtë të cilën do t’a publikonte në qoftë se nuk do t’i kishin vjedhur celularin në Ibiza.

LEXO EDHE:  “Bomba” e Playboy tërbon rrjetin/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa gjumë

LEXO EDHE:  Meksikanja më seksi e momentit/ Njihuni me modelen që çmend meshkujt me pozat e saj

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Publikuar

-

Nga

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj.

Ajo publikon foto provokuese me bikini, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj perfekte kanë bërë që rrjeti të çmendet.

Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet.Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh herë ajo pozon topless dhe nudo. Ndërkaq 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

Gjithashtu ajo deklaroi se Cristiano Ronaldo shumë vite më parë e kishte ngacmuar në rrjetet sociale por ajo e kishte refuzuar. Thuhet se gjithashtu ka refuzuar dhe yllin e futbollit Neymar.

LEXO EDHE:  Një “bombë” e vërtetë/ Kejvina Kthella më seksi se kurrë në fotot e fundit

LEXO EDHE:  Nuk ndryshon nga femrat e thjeshta!/ Bella Hadid shfaqet në plazh plot strija dhe celulit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE