Connect with Us

Klea Huta prezanton “nusen” e djalit/ Bëhet fjalë për vajzën e moderatores së njohur

Showbizz

Klea Huta prezanton “nusen” e djalit/ Bëhet fjalë për vajzën e moderatores së njohur

Publikuar

-

Klea Huta tashmë e ka gjetur nusen e djalit dhe na e prezantoi të gjithëve. Pas publikimit të fotos të moderatores Jonida Vokshi me të bijën Emin në krah, Klea Huta e ka quajtur të voglën si nusen e saj për Krid.

Vajza e vogël kishte tipare tepër të këndshme dhe një buzëqeshje me të cilën i fitoi zemrat e të gjithëve.Emi ia fitoi zemrën edhe Klea Hutës, e cila tani po mendon të bëjë krushqi me Jonidën dhe Besnikun.

LEXO EDHE:  “Të kam një nuse borxh!” Sebepi që u njoh Bes Kallaku me Xhensila Myrtezajn ishte ky politikan shqiptar

“Ohhh shpiiirt i vogël, mos të paftë syri keq ????? të dua Emiiiii, kjo pra miq është nusja e djalit tim ???”, shkruan Klea.

Kjo ishte hera e parë që Jonida dhe Besniku  prezantuan imazhin e plotë të Emit dhe me siguri tani nue tutje nuk do të mungojnë foto të tilla të bukura të vogëlushes./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTOT-Me muskuj dhe e bukur/ Kjo është ushtarakja më seksi që keni parë

Publikuar

-

Nga

Claudinha Gadelha është një kampione e arteve arciale, dhe jo vetëm kaq!!! Ajo është gjithashtu pjesë e divizionit të Grave të Kufirit të Kampionatit “Ultimate Fighting”. Që nga 12 Prilli 2021, ajo është numri 8 në renditjen e grave më të forta në kategorinë “UFC”.

Ajo është e famshme edhe në rrjetet sociale. Në faqen zyrtare të Instagramit ku ajo numeron plot 980 mijë ndjekës, poston shpesh herë fragmente nga përditshmëria e saj, regjimin që mban, moimente nga palestra dhe aktivitete të ndryshme.

LEXO EDHE:  “Nuk e prisja fare”/ Jonida Vokshi tregon momentin kur i tha “Po” Besnikut

LEXO EDHE:  “Nuk e prisja fare”/ Jonida Vokshi tregon momentin kur i tha “Po” BesnikutPër më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Vetëm me një këmishë nate/ Fifi poston fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fifi, këngëtarja shumë e pëlqyer e publikut shqiptar ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet vetëm me një këmishë në ngjyrë të hirtë.

Me flokët e shkujdesura dhe me një make-up shumë të kuruar, Fifi duket shumë provokuese në postimin e fundit.

Një ditë çdo gjë do të ketë kuptim”, shkruan Fifi në krah të fotove.

LEXO EDHE:  “Kam qarë një orë në banjo”/ Jonida Vokshi zbulon momentin e ndjeshëm pas lindjes së vajzës

LEXO EDHE:  Klea Huta dhe Elgit Doda arratisen larg Shqipërisë/ Zbulohet destinacioni i çiftit të famshëmFotoja është pëlqyer nga shumë persona të cilët e komplimentojnë fifin për dukjen e saj si edhe i vënë në dukje faktin se është dobësuar shumë.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vetëm me të brendshme/ Megan Fox dhe Kourtney Kardashian i vënë “flakën” Instagramit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Megan Fox dhe Kourtney Kardashian janë siguruar që të “thyejnë rrjetin” me fotot e postuara së fundmi.

Dyshja janë fotografuar në një dysheme te shtrira, të veshura vetëm me një palë të brenshme dhe janë siguruar që të mbulojnë më anë të duarve vetëm pjesën e gjoksit.

Menjëherë pas publikimit të fotove miliona pëlqime dhe komente kanë vërshuar në profiling e dy prej vajzave më të komwntuara të showbizit.

LEXO EDHE:  Gjyshi i nuses e mashtroi për tokën/ Dhëndri i kërkon 10 mijë euro: Pse më gënjeve i mashtrues?

LEXO EDHE:  Gjyshi i nuses e mashtroi për tokën/ Dhëndri i kërkon 10 mijë euro: Pse më gënjeve i mashtrues?Dhe ata që u panë duke vallëzuar, u mendua se ishin të çmendur, nga ata që nuk mund ta dëgjonin muzikën”, shkruan Kurtney pranë fotove.

Kujtojmë së dyshja ishin bashkë edhe gjatë eventit të ndarjes së cmimeve “MTV VMAs”. Të shoqëruara nga partnerët e tyre ato  ishin gjatë gjithë kohës në qëndër të vëmendjes.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE