Connect with Us

Klea Huta prezanton “nusen” e djalit/ Bëhet fjalë për vajzën e moderatores së njohur

Showbizz

Klea Huta prezanton “nusen” e djalit/ Bëhet fjalë për vajzën e moderatores së njohur

Publikuar

-

Klea Huta tashmë e ka gjetur nusen e djalit dhe na e prezantoi të gjithëve. Pas publikimit të fotos të moderatores Jonida Vokshi me të bijën Emin në krah, Klea Huta e ka quajtur të voglën si nusen e saj për Krid.

Vajza e vogël kishte tipare tepër të këndshme dhe një buzëqeshje me të cilën i fitoi zemrat e të gjithëve.Emi ia fitoi zemrën edhe Klea Hutës, e cila tani po mendon të bëjë krushqi me Jonidën dhe Besnikun.

LEXO EDHE:  Foto-Prezantuesja e njohur shqiptare probleme me Policinë/Acarohet keq me ta

“Ohhh shpiiirt i vogël, mos të paftë syri keq 🧿🧿🧿🧿🧿 të dua Emiiiii, kjo pra miq është nusja e djalit tim 😂😂😂”, shkruan Klea.

Kjo ishte hera e parë që Jonida dhe Besniku  prezantuan imazhin e plotë të Emit dhe me siguri tani nue tutje nuk do të mungojnë foto të tilla të bukura të vogëlushes./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përvëlon me fotot seksi/ Njihuni me “bombën” e fitnesit

Publikuar

-

Nga

Përvëlon me fotot seksi/ Njihuni me “bombën” e fitnesit

Giamma Cool është një modele fitnesi dhe influncuese në rrjetet sociale. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram, rreth 2.1 milionë.

Cool publikon shpesh foto shumë provokuese ku nuk resht së treguar format e saj shpërthyese. Ajo rekalmon trupin e saj marramendës me bikini.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Giamma që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U largua pasi e sulmuan në studio/ Lediana merr vendimin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Konkurrentja e emisionit “Përputhen”, Lediana Prengaj ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë pasi u gjykua dhe u sulmua në studio nga konkurrentët e tjerë të cilët mendonin se kishte ardhur për famë.

Moderatorja Bora Zemani u kritikua gjithashtu nga ndjekësit për mënyrën e sjelljes së saj me Ledianën si dhe tonin e zërit.

Lediana kërkoi një pauzë për të marrë veten nga të gjitha gjërat që kishin ndodhur pasi nuk ndihej gati për të qenë pjesë e emisionit.

LEXO EDHE:  Foto-Këto nuse thyen rregullat/ Nuk veshën fustane të bardhë

LEXO EDHE:  15 fustane mbretërorë të nusërisë nga i gjithë globi

Por teksa të gjithë mendonin se ajo do të largohej, Lediana i ka befasuar të gjithë me vendimin e saj. Gjatë një interviste me ndjekësit në rrjetet sociale, ajo është pyetur nëse do të rikthehet në emision, dhe përgjigjia e saj ka qenë: “Po”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rudina Dembacaj prezanton për herë të parë nënën/ Zbulon profesionin e saj

Publikuar

-

Nga

Rudina Dembacaj prezanton për herë të parë nënën/ Zbulon profesionin e saj

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka prezantuar për herë të parë nënën e saj, Jeta Dembacaj.

Ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku shfaqet krah për krah me të dhe shkruan: “E dua buzëqeshjen tënde mbretërsha ime.”

Më tej në komente ndjekësit kanë zbuluar edhe profesionin e nënës së Rudinës. Ajo ka qenë mësuese matematike dhe komentet pozitive për të në rrjet janë të shumta.

LEXO EDHE:  Fevziu e pyet pse nuk i paguan bizneset që japin fustane me qira/ Rama: Çështjen e nuseve ta lë ty

LEXO EDHE:  “Gruaja dhe mami më e mrekullueshme në botë”/ Elgit Doda uron për ditëlindje Klean me fjalët e ëmbla

Një prej ndjekësve tregon edhe ndryshimet që kanë nënë e bijë në karakter.

“Une e kam pasur zysh matematike dhe gjithmon e mbaj mend serioze, ti je me e qeshur dhe me dukesh me e dashur, me shoqerore”, shkruan ndjekësja./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

LEXO TE PLOTE