Connect with Us

I erdhi fundi/ Kim Kardashian një hap larg divorcit

Showbizz

I erdhi fundi/ Kim Kardashian një hap larg divorcit

Publikuar

-

I erdhi fundi/ Kim Kardashian një hap larg divorcit

Pas të gjitha përpjekjeve të çiftit për të shpëtuar martesën e tyre, Kim Kardashian dhe Kaney West janë të gatshëm ti japin fund martesës së tyre. Prej muajsh çfiti po përjeton zënka të shumt akjo për shkak të sjelljeve të reperit dhe deklaratat  e tij të forta kundrejt bashkëshrtes dhe nënës së saj.

Një burim për Page Six ka treguar se martesës së tyre i ka ardhur fundi, pasi raporti ka arritur limitet.“Planit për divorc i ka ardhur koha, ajo ka qenë duke pritur për episodin e tij të fundit”, është shprehur ai.Të martuar që nga viti 2012, çifti kanë së bashku katër fëmijë, North, Saint, Chicago dhe Psalm.

Kanye thuhet se është duke vuajtur nga çrregullimi bipolar, pasi edhe në një postim të fundit në rrjetin social Twitter ka ‘shokuar’ fansat. Ai i dërgonte mesazh vajzës së tij, teksa e njoftonte se është duke shkuar në luftë dhe mund të vritet, postim të cilin më pas e ka fshirë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Si dreqin më ka shpëtuar kjo”/ Adelina Ismaili pozicionohet në “sherrin” mes Dafinës dhe Taynës

Publikuar

-

Nga

“Si dreqin më ka shpëtuar kjo”/ Adelina Ismaili pozicionohet në “sherrin” mes Dafinës dhe Taynës

Prishja e miqësisë mes dy këngëtareve Dafina Zeqiri dhe Tayna është kthyer në qendër të vëmendjes.

Dy këngëtaret e kanë thumbuar njëra-tjetrën në rrjetet sociale duke lënë të kuptojnë se raporti i tyre miqësor është prishur.

Pas sherrit duket se Dafina ka nisur të ndjekë në rrjetet sociale “kundërshtaret” e Taynës, Melinda Ademin dhe Rina Balajn.

Por një tjetër personazh ka një mbështetje për njërën nga këngëtaret dhe kjo është kënëgtarja Adelina Ismaili.

Adelina ka publikuar në Instastoryn e saj një pjesë nga freestyle i Taynës në emisionin e Meriton Mjekiqit.

LEXO EDHE:  Familja Kardashian bëhet “gazi i botës” në sy të të gjithëve 

LEXO EDHE:  "Sëmundja po më zë pjesën më të madhe të trupit"/Kim Kardashian kërkon ndihmë nga fansat

Krahas postit Adelina shkruan: “WOOOW! WOW! Si dreqin më paska shpëtuar kjo. Tjetër nivel. (Të flasim për komplekset, zemër)”.

Pas këtij postimi fansat kanë nisur të aludojnë se Adelina është pozicionuar në krah të reperes Tayna./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas propozimit për martesë/ Fjolla Morina nis me planet e dasmës

Publikuar

-

Nga

Pas propozimit për martesë/ Fjolla Morina nis me planet e dasmës

Këngëtarja Fjolla Morina pak javë më parë konfirmoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla.

Fjolla publikoi pamjet nga surpriza që Fisniku i kishte përgatitur ku shihej një buqetë e madhe më trëndafila dhe unaza e fejesës me diamante.

Krahas videos ajo tregonte që e kishte pranuar propozimin duke shkruar: “Unë thashë po”

Në një postim që ka bërë së fundmi në Instagram, Fjolla ka treguar se po bën planet për dasmën. Ajo shkruan se po diskuton idetë rreth dasmës që do të mbajë.

LEXO EDHE:  Kim Kardashian dhe veshja e radhës

LEXO EDHE:  "Sëmundja po më zë pjesën më të madhe të trupit"/Kim Kardashian kërkon ndihmë nga fansat

Kujtojmë që Fjolla ka qenë kryefjalë e mediave kohët e fundit, pasi u kap me dy pistoleta në pikën kufitare të Morinës.

Këngëtarja pranoi autorësinë e armëve duke thënë se i kishte harruar në çantë, ndërsa shoqërohej me partnerin Syla dhe shoferin Fitim Muji./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shëtitja e parë e Diellit në natyrë/ Arbana Osmani publikon momentin e bukur me të birin

Publikuar

-

Nga

Shëtitja e parë e Diellit në natyrë/ Arbana Osmani publikon momentin e bukur me të birin

Vetëm pak ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë djalin e dytë të cilin e pagëzuan me emrin Diell.

Edhe pas lindjes të Diellit, Arbana është shumë aktive në rrjetet sociale ku nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit një nga momentet më të bukura me të.

Moderatorja ka publikuar foton e parë nga shëtitja me të voglin dhe tregon se kjo foto e bukur është benefiti i të pasurit një artist në familje.

LEXO EDHE:  “Sëmundja po më zë pjesën më të madhe të trupit”/Kim Kardashian kërkon ndihmë nga fansat

LEXO EDHE:  Divorci/ Të pathënat e përjetimeve tek fëmijët

“Benefitet e të pasurit një artist në familje: foto të bukura pa mundim”, ka shkruar Arbana krahas foto një dedikim për partnerin e saj Eduart Grishaj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE