Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Astrologu parashikon të papriturat e ditës së sotme

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Astrologu parashikon të papriturat e ditës së sotme

Publikuar

-

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Astrologu parashikon të papriturat e ditës së sotme

Dashi

Kjo është një ditë disi e veçantë. Ne jemi duke pritur për Diellin në kundershtim. Kjo është një periudhë në të cilën ju ende duhet të përballeni me shumë probleme, por me ardhjen e dhjetorit shumë situata do të zgjidhen. Është e vërtetë se kjo është ende një fazë kaotike në të cilën duhet të përpiqeni të zgjidhni çështjet familjare.

Demi

Kjo valë e rëndësishme vazhdon . Përveç që këto ditë ka një lodhje të fortë, mbase edhe shqetësim në lidhje me çështjet ekonomike. Me Jupiterin dhe Saturnin të favorshëm, kush pret një telefonatë mund ta marrë atë deri në nëntor, kushdo që e ka pasur tashmë mund të ndihet më mirë. Sidoqoftë, dita ju sheh pak të hutuar.

Binjakët

Ju jeni në një situatë të një kaosi të madh kryesisht sepse ka një lodhje të madhe fizike. Ju jeni ndër ato shenja që me ardhjen e dhjetorit ata do të heqin qafe shumë shqetësime sipas horoskopit Paolo Fox. Me këtë Venus të favorshme kjo do të jetë një javë shumë e rëndësishme për dashurinë. Nëse çifti juaj është në krizë, duhet ta përdorni këtë periudhë për të provuar të zgjidhni gjërat.

Gaforrja

Në këtë të hënë ju jeni në një pozicion forcë, si dhe shenjat e Akrepit dhe Shigjetarit. Ju jeni më tepër të favorizuar në gjithçka. Duhet thënë se këto janë ditë të rëndësishme për të nxjerrë një dashuri, për të jetuar më mirë një emocion. Tetori do të konfirmojë disa ndjenja.

Luani

Këtë të hënë e shihni se keni nevojë të luftoni me shumë vështirësi ose thjesht nuk ndiheni të arsyeshëm . Sidomos në marrëdhëniet me shenjat e Demit, Ujori astrologu këshillon pak kujdes.

Virgjëresha

Për momentin ka perspektiva të mira . Kjo është gjithashtu një shenjë e preferuar sepse nuk ndaleni kurrë, jeni gjithmonë shumë energjikë. Përveç kësaj, ne po i afrohemi një muaji tetor i cili do të jetë me forcë absolute edhe për ndjenjat.

Peshorja

LEXO EDHE:  Horoskopi për ditën e sotme sipas astrologut të famshëm italian/ Ja çfarë ka parashikuar ai

Se keni nevojë për dikë që t’ju nxisë, për t’ju dhënë një ndihmë të vogël, horoskopi i Paolo Fox ka përsëritur këtë për disa kohë. Kjo ndihmë mund të vijë falë Diellit i cili do të hyjë në shenjën tuaj nga e marta, si dhe vjeshta mbërrin zyrtarisht, e cila do të jetë gjithashtu një sezon i rimëkëmbjes për marrëdhëniet shoqërore.

Akrepi

Këtë të hënë po ndiheni më të fortë me këtë Hënë në shenjën tuaj. Ju gjithashtu ndiheni të gatshëm të thoni gjëra që deri vonë nuk do t’i kishit thënë apo menduar kurrë. Së bashku me Gaforren dhe Shigjetarin ju jeni ndër shenjat që mund të ndërthurin diçka të rëndësishme.

Shigjetari

Në ditët e ardhshme ju do të dëshironi të lëvizni : ne kemi një situatë më së shumti. Për të gjithë ata që kanë përjetuar probleme dashurie, këshilla e astrologut është të flasin deri në fund të Shtatorit, Tetori mund të sjellë një urrejtje, disa vonesa në qendrat e projektit.

Bricjapi

E juaja është një nga shenjat e forta të vitit. Astrologu shpreson që shumë kanë pasur kombinime të mira: nëse një lidhje dashurie fillon këto ditë është e mundur që të jetë me shenjat Virgjëresha dhe Peshqit. Në punë jeni të lumtur të filloni diçka të re, të rëndësishme. Lajme të mira po vijnë.

Ujori

Këtë të hënë, ju mund të ndiheni shumë konfuzë, madje edhe shumë nervozë. Ka situata për t’u kuptuar, mbase edhe marrëdhënie për t’u mbyllur. Në këtë kohë, dhe veçanërisht nga java tjetër, do të duhet të filloni të bëni më shumë matematikë. Situata ekonomike duket se është nën presion.

Peshqit

Kjo Hënë e bukur vlerëson të gjithë njerëzit e shenjës tuaj dhe siguron energji të mirë edhe ndaj të tjerëve. Marrëdhëniet me Bricjapin, Virgjëreshën dhe Peshoren janë mjaft të forta. Më në fund, nga e marta Dielli nuk do të jetë më e kundërta: është koha për shpengim./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 22 tetor 2020

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 22 tetor 2020

Dashi
Një ditë e mirë, më gjithë kontrastin në shënjë të Merkurit me Afërditën dhe Hënën, nuk duhet komprometuar me veprime të pamenduara mirë. Mund të keni një surprizë të bukur.

Demi
Në sajë të një hëne në një orbitë shumë të favorshme pritet që dita e sotme të jetë përgjithësisht pozitive në aktivitetin e përditshëm dhe mjaft interesante në dashuri. Mirë shëndeti.

Binjakët
Me Merkurin pozitiv në shenjë dhe me një “qiell” dë dominuar nga yje të mirë me siguri që dita e sotme do të jetë nga ato qw nuk do të harrohet kollaj. Ka të ngjarë të keni në njohje të re.

Gaforja
Marsi dhe Saturni sot “luajnë” si kundërshtarët tuaj, prandaj pritet një ditë disi problematike ku nuk do të mungojnë tensionet. Kujdes në raportet me të tjerët dhe ën ato me partnerin.

Luani
Sot që yjet me ju do tregohen “dorwshtrwnguar” do t’ju duhet që të përpiqeni shumë vetë. Dhe do t’ia dilni mbanë me siguri, pasi kjo ka të bëjë me karakterin tuaj të papërkulur.

Virgjëresha
Edhe pse kuadri yjor është përgjithësisht pozitiv, sidomos me Markurin dhe marsin e favorshëm në shenjë, është mirë që të trgoheni të kujdesshëm në hapat që hidhni.

Peshorja
Janë yje shumë të ndtitshëm sot ato që ju ndriçojnë rrugën e, për rrjedhojë sot do t’jua bëjnë gjithçka më të lehtë. Kujdes, mos jepni mendime e gjykime nëse askush nuk jua kërkon.

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Akrepi
Veprimi i Marsit në shenjë jo vetëm që bëhet edhe më evident, por “përplasja” e tij me Saturnin në një orbitë jo të favorshme për ju mund kete reflekse negative. Pozitiv erosi.

Shigjetari
Nëse keni në kokë ide apo projekte të reja është momenti më i përshtatshëm për t’i shpalosur, pasi edhe yjet sot janë të gjithë me ju. Kujdes, ruhuni nga “miqtë” armiq, sepse ju kanë zili.

Bricjapi
Me Marsin, Saturnin dhe Merkurin që ndodhen në një linjë mjaft pozitive për ju, nuk ka sesi të mos ju ecë mirë sot, sodomos puna që shtë ën “pole position’. Mjaft i mirë edhe erosi.

Ujori
Edhe qielli jauj është i mirë, ndonëse të lindurit e dhjetëditëshit të parë e aknë hënën disi kundër, prandaj janë edhe të irriutueshëm. Mos u mendoni dy herë të bëni një investim.

Peshqit
Eshtë Merkuri dhe Marsi që sot do t’ju mbështesin fuqishëm duke ju ruajtur edhe nga ndikimi negativ i dyshes Jupiter-Pluton. Një situatë e ndërlikuar zgjidhet me impenjim, jo duke iu shmangur.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Fytyra e bukur nuk është shumë e rëndësishme për ta/ Shenjat e horoskopit që dashurohen pas karakterit

Publikuar

-

Nga

Fytyra e bukur nuk është shumë e rëndësishme për ta/ Shenjat e horoskopit që dashurohen pas karakterit

Binjakët

Binjakët nuk do të bien kokë e këmbë në dashuri me ju thjesht se keni një fytyrë të bukur. Për këtë shenjë të qeverisjes së Mërkurit, komunikimi është jetik. Ata kanë cilësi të lindur në flirtim dhe janë njerëz që datojnë me mentalitetin se ka shumë peshq në oqean. Ata nuk dashurohen lehtë, megjithatë, kur e bëjnë këtë, zakonisht është me dikë që ata e gjykojnë tërheqës. Ata janë vazhdimisht kureshtarë dhe plotësisht të zënë me diskutime dhe debate intensive. Në rast se ata gjejnë dikë që mund t’i mbajë ata me gisht në gishtërinjtë e tyre, ata do të jenë pa dyshim.

Gaforret

Gaforret njihen për simpatinë, empatinë dhe instinktin e ngushtë psikik. Ata i ndiejnë gjërat intensivisht, kështu që si një masë mbrojtëse, ata zakonisht janë të ngadaltë për t’u hapur ndaj njerëzve të tjerë. Sidoqoftë, kur ta bëjnë këtë, është zakonisht me dikë se kujt mund t’i hapen. Meqenëse Kanceri është shenja e ushqimit dhe kujdesit, ata duan të ngushëllojnë, rregullojnë ose kurojnë të tjerët dhe në përgjithësi do të strukturojnë marrëdhënie pasionale përmes kësaj. Promovoni ujësjellësit pasi Kankarët e duan një histori të mirë tragjike po aq sa çdo prodhues të televizionit realitet. Significantshtë e rëndësishme për ta që të ndiejnë një lidhje emocionale të fortë dhe të fortë me dikë fillimisht, ose përndryshe ata nuk do të ndjehen sikur marrëdhënia ia vlen të kërkohet.

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

LEXO EDHE:  Horoskopi 17 Maj 2016

Peshqit

Peshqit është një sentimental aktual dhe i destinuar të pranojë që ju mund të gjeni vërtet lumturinë tuaj ndonjëherë në TV realitet. Në rast se ata ishin një kandidat në Love Is Blind, ata do të ishin të parët që do të provojnë ndjenja pasionante për të dhe do të kishin zero dyshime për t’u lidhur pas disa ditësh. Me planetin e tyre qeverisës Neptun, ky peshk ka të bëjë me ëndrrat dhe halucinacionet. Një Peshq mund të koordinojë me dikë në një aplikacion takimesh dhe të mendojë se ata e kanë takuar adhurimin për jetën e tyre pas shkëmbimit të disa mesazheve. Ashtu si Kanceri, Peshqit janë po aq emocionues dhe instiktivë. Kjo shenjë uji do të shikojë në përgjithësi tërheqjen fizike si një dhuratë për çdo lidhje qiellore të vendosur./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Këmbëngulëse në dashuri/ Shenjat më të dhëna pas partnerit sipas horoskopit

Publikuar

-

Nga

Këmbëngulëse në dashuri/ Shenjat më të dhëna pas partnerit sipas horoskopit

Gaforrja

Të dashura  pasionante dhe jo manipuluese, të lindurit nën shenjën e Gaforres nuk kursejnë efuzione dhe fjalë vlerësimi edhe në fazën e përparuar të një marrëdhënie dashurie. Përkundër kësaj, ato nuk ndërhyjnë dhe e dinë se në kontekste të caktuara nuk është e nevojshme ta bësh gjithmonë këtë. Ju nuk ndiheni të lënë pas dore me njërën prej tyre.

Bricjapi

Ato mbajnë një profil të ulët për një kohë të gjatë deri në njohje, por Bricjapët kanë shumë në zemër “gjendjen e shëndetit” të partnerit, si dhe atë të vetë marrëdhënies, gjithmonë duke marrë përgjegjësitë e tyre dhe ndonjëherë edhe ato të një të dashuri të tyre. Zakonisht i do marrëdhëniet e gjata dhe të qëndrueshme të dashurisë dhe bën gjithçka për sa kohë që një histori nuk mbaron para kohës së saj.

Demi

LEXO EDHE:  Rikthehen ditët me diell/ Njihuni me parashikimin e motit për javën e ardhshme

LEXO EDHE:  Doni të planifikoni dasmën? Ja kur do të ishte momenti i duhur sipas shenjës së horoskopit

Një shenjë e kushtëzuar thellësisht nga shpirti sentimental në çdo vend, e cila në mënyrë të pashmangshme gjithashtu kushtëzon shumë marrëdhënien në çift, për të cilën kujdeset me përpikmëri ata që kanë lindur nën këtë shenjë. Partneri meriton gjithë vëmendjen e kërkuar.

Dashi

Ato që kanë lindur nën Dashin shfaqin ndjenjat e tyre pa frikë se do të gjykohen, dhe homologia femër e shenjës bën të njëjtën gjë kur gjen një shok shpirti: gjithçka përjetohet me intensitet të madh, ndërsa me kalimin e kohës marrëdhënia bëhet më shumë ” normal “, por jo më pak i kënaqshëm. Marrëdhënia në çift bëhet një lloj “misioni për të kryer”, për Dashin, megjithëse kërkohet një bashkëpunim i caktuar nga partneri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE