Connect with Us

Braziljania që do t’iu lërë pa mend/ Izabel Goulart, fantastike në fotot e fundit

Showbizz

Braziljania që do t’iu lërë pa mend/ Izabel Goulart, fantastike në fotot e fundit

Publikuar

-

/

Modelja braziliane, Izabel Goulart nuk ndalon së provokuari me fotot e saj hot. Bukuroshja seksi njihet si partnerja e futbollistit Kevin Trapp dhe si një nga tifozet më të zjarrta të portierit.

E veshur me bikini, Izabel tregon format e saj seksi dhe provokon çdo ndjekës të saj dhe jo vetëm. Ajo numëron 4.6 milionë ndjekës në Instagram ku ndan fotot më fantastike të saj.

LEXO EDHE:  Verë 2021/ 10 trendet më të reja të rrobave të banjos

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më hot të modeles./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nxehet situata në Përputhen/ Mikela ia fut me shuplakë fytyrës Erjonit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Sot në emisionin Përputhen është shfaqur një video që tregon afrimitet të madh mes Ana Lleshit dhe Erionit.

Pati shumë provokime mes tyre dhe kjo ka bërë të ndihet keq Mikelën, e cila me Erionin ka patur shumë takime romantike.

Teksa Erjoni pritej të realizonte takimin 4 minutësh me Anën, pas kësaj skene, Mikela shkon drejt tij dhe i gjuan me shuplakë dhe i hedh mikrofonin në fytyrë.

LEXO EDHE:  Kaçurrelsja që “çmendi” shqiptarët/ Arta Elezaj fantastike në fotot e fundit

LEXO EDHE:  Surprizë!/ Modelja e njohur në pritje të ëmbëlPas kësaj, Ana i ka kërkuar Erionit t’i shkojë nga pas për të sqaruar marrëdhënien me të.

Ndërkaq Arjan Konomi i është kthyer Anës duke i thënë se kjo sjellje provokoi këtë situatë dhe ishte hipokrite nga ana e saj që i kërkoi Erionit t’i shkonte pas Mikelës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një muaj nga lindja e Marget/ Marina na la pa fjalë me belin e hollë

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të dashura të ekranit. Bukuroshja është bërë nënë vetëm një e muaj e pak ditë  më parë dhe ajo që ka tërhhequr të gjithë vëmendjne janë linjat e saj perfekte pas lindjes.

Moderatorja ka publikuar disa foto ku shihen format e saj perfekte. Beli i hollë i ka mahnitur të gjithë ndjekësit të cilët nuk ndalojnë me komplimentat.

LEXO EDHE:  Tundon me pozat e saj provokuese/ Njihuni me bjondinën e preferuar të djemve

LEXO EDHE:  Modelja e "Playboy" i habit të gjithë/ Poston foton lakuriq dhe “çmend” rrjetin

Kujtojmë se Marina dhe Geti u bënë prindër të një vajze të cilën e quajnë Marget. Vogëlushje erdhi në jetë në 24 nëntor. / CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas përplasjes në spektakël, Donaldi dhe Beatrix dhurojnë një kërcim sensual

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë spektaklit të fundit mes çiftit Donald-Beatrix pati një përplasje dhe dyshja kaloi në pragun e një ndarje. Pas primet ata diskutuan me njëri-tjetrin për gjërat që i pengojnë dhe çfarë e vë në rrezik marrëdhënien e tyre brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Beatrix u shpreh se ndjente një ftohje nga Donaldi dhe se sjellja e tij nuk ishte si ajo në fillim. Madje tha se shpesh ndjehet e privuar të thotë dhe atë që mendon për shkak se nuk dëshiron të bëjë të ndihet keq Donaldi apo ta pengojë në lojën e tij.

LEXO EDHE:  Tundon me pozat e saj provokuese/ Njihuni me bjondinën e preferuar të djemve

LEXO EDHE:  Kaçurrelsja që “çmendi” shqiptarët/ Arta Elezaj fantastike në fotot e fundit

Por pas debateve dhe sqarimeve Trixa dhe Donald kanë vendosur të vazhdojnë sërish me lidhjen e tyre. Ata kanë shkëmbyer puthje dhe përqafime, madje së fundi kanë dhuruar dhe një kërcim shumë sensual.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE