Connect with Us

7 vite të dashuruar/ Këngëtari shqiptar tregon si e propozoi aktoren turke

Showbizz

7 vite të dashuruar/ Këngëtari shqiptar tregon si e propozoi aktoren turke

Publikuar

-

Pak kohë më parë, këngëtari shqiptar Bertan Asllani i propozi për martesë të fejuarës së tij me të cilën kishte një histori dashurie prej 7 vitesh.

Në një lidhje live me “Wake Up” në “Top Channel” mëngjesin e sotëm. Pak kohë më parë ai ishte në qendër të vëmendjes për shkak të propozimit për martesë që i bëri partneres së tij, aktores turke, Hazal Senel, teksa darkonin.

“Kemi 7 vite me Hazall dhe jemi shokë shumë të mirë. Plani ishte për një propozim në Paris por pandemia nuk na lejoi”, tregoi Bertani.

LEXO EDHE:  Detaje të reja nga ndarja e Arbana Osmanit: Bashkëshorti i moderatores braktis Shqipërinë

Ai nuk e mban veten për djalë romantik dhe kjo është një arsye që partnerja nuk priste asnjë surprizë, madje pas 7 vitesh lidhje i kishte humbur shpresat për një propozim në prani të familjeve të tyre. Kujtojmë se Asllani iu rikthye muzikës pas shumë vitesh, pasi pak kohë më parë publikoi projektin më të ri “Fluturojmë”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Gjobitet nga policia për mosmbajtjen e maskës/ Dojna Mema reagon e revoltuar

Publikuar

-

Nga

Gjobitet nga policia për mosmbajtjen e maskës/ Dojna Mema reagon e revoltuar

Mbrëmjen e kaluar moderatorja Dojna Mema është gjobitur nga policia për mosmbajtjen e maskës.

Moderatorja ka harruar të vendosë maskën dhe pasi ka përshkuar vetëm disa hapa larg maiknës së saj pa maskë është ndalur nga policia.

Por ajo që e ka revoltuar moderatoren nuk ka qenë gjoba e vendosur për maskën por sjellja e policisë.

Ajo është shprehur se ata kanë reaguar në mënyrë shumë të ashpër ndaj saj, prandaj moderatorja ju ka dërguar një mesazh publiisht uniformave blu. “Parkova makinën tek rrugica e Salës dhe piva një gotë verë me shoqen time dy lokale më poshtë. Që do të thotë nga makina që parkova tek lokali mund të jenë 3 metra distancë dhe për çështje shpejtësie nuk mora maskën se do futesha në lokal. Dhe gjejni çfarë? Mora një gjobë!

Ok, ishte faji im se dhe për ato 3 metra duhej ta kisha maskën me vete, por a mundet ju lutem të tregoheni pak më të sjellshëm kur ndaloni njeëzit në rrugë. Në një formë totalisht harbute dhe gati gati sikur kisha vjedhur diçka. Ishte ndjesi shumë e shpifur se më erdhi një ulërimë nga mbrapa nga 2 policë të veshur me uniformë dhe nga 1 burrë që nuk ishte veshur me uniformë dhe që më bërtiste dhe më thoshte se do më çonte në komisariat nëse nuk nxirrja në moment kartën time të identitetit, duke i thënë që makinën e kam 2 metra më poshtë dhe duke e hapur makinën me çelës, sepse arrinte deri aty.

E kuptoj që të gjithë ndodhemi në një situatë shumë të vështirë, shumë ezauruese dhe për forcat e policisë, por ju lutem të tregoheni më të sjellshëm, sepse është vërtetë shumë e rëndë nga ana psikologjike të ndalosh dikë në rrugë dhe t’i thuash do të fus në komisariat, përpos faktit që unë mora gjobën për të cilën nuk refuzova ta merrja, apo refuzova ta paguaja në momentin që duhet ta paguaj. Thjesht pak më shumë njerëzillëk ju lutem!”, është shprehur Dojna./ CNA.al


 

LEXO EDHE:  Detaje të reja/ Policia konfirmon sekuestrimin e 206 kg kanabis në Zvërnec

LEXO EDHE:  Ekzekutimi në ish-bllok/ Artan Hoxha zbulon detaje tronditëse

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shpërthyese dhe provokuese/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit

Publikuar

-

Nga

Shpërthyese dhe provokuese/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit

Khloe Terae është një nga modelet më seksi të momentit. Modelja bukuroshe nuk humbet asnjë moment pa publikuar fotot e saj me bikini provokuese.

Ajo është vlerësuar nga Playmate e Muajit nga Playboy Meksika dhe Afrika e Jugut në vitin 2013. Ajo më vonë u emërua Playboy Cyber ​​Girl e Muajit në Janar të 2014, dhe Cyber ​​Girl of the Year në 2015.

Khloe lindi në 7 maj 1993 në Toronto, Kanada. CNA.al ka përzgjedhur fotot më shpërthyese dhe përvëluese të modeles Khloe Terae./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja me të pasmet bombastike/ Fotot më fantastike të “bombës” meksikane

Publikuar

-

Nga

Modelja me të pasmet bombastike/ Fotot më fantastike të “bombës” meksikane

Yanet Garcia është nëj modele, një aktore dhe një yll televizioni shumë i suksesshëm. Bukuroshja ka një numër të madh ndjekësish në Instagram rreth 13.3 milionë.

Bukuroshja meksikane është bërë shumë e njohur falë bukurisë dhe formave të saj super. Fotot e saj janë shumë të pëlqyera dhe të kometuara në rrjetet sociale.

Përveç të gjitha profesioneve që ushtron Yanet ka dhe një pasion të madh për palestrën. Ajo tregon se ushtrohet shumë dhe pika më e fortë në trupin e saj janë të pasmet. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE