Connect with Us

Ra pre e hackerave/ Aurela Gaçe merr sërish në dorë rrjetin social: U mundova t’ju lajmëroj

Showbizz

Ra pre e hackerave/ Aurela Gaçe merr sërish në dorë rrjetin social: U mundova t’ju lajmëroj

Publikuar

-

“Disa gëzojnë shëndet të plotë, të tjerë luftojnë për të duke u lutur”/ Aurela Gaçe thirrje shqiptarëve: Të shpëtojmë 39-vjeçaren nga Vlora

Prej më shumë se një muaji, këngëtarja shumë e dashur për publikun Aurela Gaçe ka rënë pre e hakerave, të cilët i kishin vjedhur llogarinë në rrjetin social Facebook.

Sot Aurela ka njoftuar fansat se ka mundur ta rimarrë Facebook-un dhe falenderon të gjithë ata që e kanë mbështetur.

Ajo thekson se ende nuk e ka 100% faqen nën administrim dhe i kërkon ndjekësve të presin edhe pak.

“Më në fund, mund të komunikoj me ju nëpërmjet faqes time. Prej më shumë se një muaji, faqja ishte në duar te” hackers ” ose më mirë të themi ,në duart e atyre që e kishin vjedhur.

LEXO EDHE:  ”Rama ka thelluar gropën e vjedhjes/ Shtetit i mungojnë 260 milion dollarë për 2019”

Disa herë jam munduar t’ju lajmëroj nëpërmjet faqes time në Instagram, si edhe në media , pasi këtu postoheshin video qe s’kanë të bëjnë aspak me figurën time. Akoma presim në marrjen e plotë të administrimit te faqes.

Prej 10 vjetësh, kam komunikuar me ju, në mënyrën time, pothuajse çdo ditë. E vlerësoj secilin nga ju që pëlqeni e admironi atë që bëj e që jam. Ju faleminderit të gjithëve për mbështetjen që më keni dhënë prej vitesh.Jam mirënjohëse! Ju uroj një të dielë te bukur. Përqafime”, shkruan Aurela./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

Publikuar

-

Nga

FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

Pak ditë më parë në mediat rozë qarkulloi lajmi për një koment që Dj i famshëm Snake kishte bërë në fotot seksi të moderatores Marina Vjollca.

Dj kishte komentuar një emoji duke treguar se moderatorja kishte qëlluar në shenjë me fotot, duke treguar njëkohësisht që i kishin pëlqyer shumë.

Por moderatorja nuk ka preferuar të përgjigjet duke ia lënë “seen” Dj të famshëm.

Por duket se Snake nuk dorëzohet pasi ka komentuar gjithashtu në videon e fundit të publikuar nga moderatorja.

LEXO EDHE:  Vidhen të dhënat personale të 50 milionë përdoruesve të Facebook

LEXO EDHE:  Zëri i Amerikës: Rriten me 15 përqind rastet e reja me koronavirus në Shqipëri

Snake e ka ngacmuar moderatoren duke i lënë në koment një emoji “yll” por sërish moderatorja ia ka lënë “seen”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Publikuar

-

Nga

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Capital T është një nga reperët më të komentuar dhe të suksesshëm të momentit.

Së fundi ai po shijon suksesin e albumit të tij “Skulpture” në të cilin ka shumë këngë hite dhe bashkëpunime me artsitë të njohur.

Reperi ka paralajmëruar një tjetër projekt që pritet ta sjellë së shpejti një duet me Alban Skënderaj, projekt i cili i bën bashkë dy artistët 7 vite pas duetit të parë.

LEXO EDHE:  Biznesmeni ngre dyshime ndaj Ben Blushit për atentatin/ Berisha paralajmëron drejtorin e Top Channel

LEXO EDHE:  Zëri i Amerikës: Rriten me 15 përqind rastet e reja me koronavirus në Shqipëri

Ndërkohë, së fundmi reperi përmes disa postimeve në rrjete sociale ka shprehur disa pakënaqësi ndaj kolegëve të tij, ndaj të cilëve ka përcjellë dhe një mesazh.  “Ju djema kopjoni shumë…biles herës tjetër boni tag,” shprehet Capital T, por duke mos përmendur emra./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Pak ditë më parë, ylli i televizionit Kim Kardashian, festoi 40 vjetorin e saj të lindjes.

Motrat e saj Kylie, Kourtney, Kendall dhe Khloe u kujdesën që të sillnin dhe një herë në kujtesën e saj të gjitha ditëlindjet e bukura që Kim ka festuar gjatë jetës së saj.

Së fundi bomba amerikane i ka lënë  të gjithë pa fjalë duke treguar format e saj bombastike me pozat seksi.

Me bikni super minimaliste, Kim tregoi dhe njëherë pikën më të fortë që e bëri një nga vajzat më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Selena Gomezit i vjedhin “Instagramin”/ Postojnë foto nudo të Justin Bieber

LEXO EDHE:  Zëri i Amerikës: Rriten me 15 përqind rastet e reja me koronavirus në Shqipëri

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE