Connect with Us

Problemet me ankthin/ Fjoralba Ponari jep këshillat nga eksperienca personale

Showbizz

Problemet me ankthin/ Fjoralba Ponari jep këshillat nga eksperienca personale

Publikuar

-

Problemet me ankthin/ Fjoralba Ponari jep këshillat nga eksperienca personale

Moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari është shumë aktive në rrjetet sociale ku realizon me ndjekësit biseda me tematika të ndryshme. Së fundi një prej ndjekësve i ka rrëfyer problemet me ankthin dhe i ka kërkuar moderatores këshilla për ta menaxhuar.

Duke nisur nga eksperienca e saj personale, Fjoralba i ka sugjeruar 6 hapa që sipas saj duhet të ndjekë.

“Kam pasur problem me ankthin këto ditë. Ke ndonjë këshillë si mund ta kaloj atë?”, ka qenë një prej pyetjeve që Fjoralba i është përgjigjur duke dhënë disa këshilla të vlefshme, nisur dhe nga eksperienca e saj personale.

“Trupa të ndryshëm, reagojnë ndryshe, por po ndaj ato që më kanë ndihmuar mua. 1-palestër/vrap 2-Ulja e kafeinës/alkoolit 3-Është ok të thuash jo 4-Gjum 5-Menaxho kohën 6-Shijo momentin”, ka shkruar Ponari në postimin e saj në ‘Instastory’./ CNA.al

Fjoralba Ponari nuk mund ta fshehë më/ Prezanton për herë të parë të dashurin
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

Publikuar

-

Nga

FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

Pak ditë më parë në mediat rozë qarkulloi lajmi për një koment që Dj i famshëm Snake kishte bërë në fotot seksi të moderatores Marina Vjollca.

Dj kishte komentuar një emoji duke treguar se moderatorja kishte qëlluar në shenjë me fotot, duke treguar njëkohësisht që i kishin pëlqyer shumë.

Por moderatorja nuk ka preferuar të përgjigjet duke ia lënë “seen” Dj të famshëm.

Por duket se Snake nuk dorëzohet pasi ka komentuar gjithashtu në videon e fundit të publikuar nga moderatorja.

LEXO EDHE:  Këshillat e bodybuilderit të famshëm/ Si të digjni dhjamin pa humbur muskujt

LEXO EDHE:  Oriela Nebijaj, zonja e shtëpisë e “Big Brother VIP”? Flet për herë të parë moderatorja

Snake e ka ngacmuar moderatoren duke i lënë në koment një emoji “yll” por sërish moderatorja ia ka lënë “seen”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Publikuar

-

Nga

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Capital T është një nga reperët më të komentuar dhe të suksesshëm të momentit.

Së fundi ai po shijon suksesin e albumit të tij “Skulpture” në të cilin ka shumë këngë hite dhe bashkëpunime me artsitë të njohur.

Reperi ka paralajmëruar një tjetër projekt që pritet ta sjellë së shpejti një duet me Alban Skënderaj, projekt i cili i bën bashkë dy artistët 7 vite pas duetit të parë.

LEXO EDHE:  FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

LEXO EDHE:  Këshilla të dobishme rreth bukurisë

Ndërkohë, së fundmi reperi përmes disa postimeve në rrjete sociale ka shprehur disa pakënaqësi ndaj kolegëve të tij, ndaj të cilëve ka përcjellë dhe një mesazh.  “Ju djema kopjoni shumë…biles herës tjetër boni tag,” shprehet Capital T, por duke mos përmendur emra./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Pak ditë më parë, ylli i televizionit Kim Kardashian, festoi 40 vjetorin e saj të lindjes.

Motrat e saj Kylie, Kourtney, Kendall dhe Khloe u kujdesën që të sillnin dhe një herë në kujtesën e saj të gjitha ditëlindjet e bukura që Kim ka festuar gjatë jetës së saj.

Së fundi bomba amerikane i ka lënë  të gjithë pa fjalë duke treguar format e saj bombastike me pozat seksi.

Me bikni super minimaliste, Kim tregoi dhe njëherë pikën më të fortë që e bëri një nga vajzat më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

LEXO EDHE:  Këshilla të dobishme rreth bukurisë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE