Connect with Us

Ngjan si një kukull “Barbie”/ Kjo është modelja që do t’iu mahnisë me pamjen e saj

Showbizz

Ngjan si një kukull “Barbie”/ Kjo është modelja që do t’iu mahnisë me pamjen e saj

Publikuar

-

Trista Mikail, e lindur më 17 korrik 1997, është një modele amerikan. Ajo ka bashkëpunuar me marka të tilla si “138 Water”. Trista është paraqitur në revistën “CWEN”. Ajo lindi dhe u rrit në “Idaho.”

Modelja seksi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve prej tipareve të saj si dhe linjave perfekte. Trista pozon vetëm me bikini pasi është një reklamuese shumë e zonja e rrobave të banjove.

Ajo numëron mbi 122 mijë ndjekës në Instagram me të cilët ndan foto tejet sensuale. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot e modeles amerikane Trista Mikail./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po “tërbon” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po “tërbon” meshkujt

Bukuroshja tepër seksi, Jessica Cribbon, nuk di të ndalet me fotot provokuese dhe të nxehta në rrjetet sociale.

Modelja australiane në një intervistë të gjatë ka zbuluar, se sporti i saj i preferuar është basketbolli.

Jessica është tepër aktive në Instagram ku numëron mijëra ndjekës dhe nuk mungojnë komentet pozitive për të.

LEXO EDHE:  Trendi i postimeve në Instagram që po çmend artistët shqiptarë

LEXO EDHE:  Vajza e aktorëve të njohur tërheq vëmendjen në SHBA/ Shfaqet pa reçipeta në protestën për Floyd

Më poshtë mund t’i shikoni disa foto ‘hot’ të modeles seksi me forma bombastike./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Boom Boom- Sommer Ray “djeg” Instagramin me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Boom Boom- Sommer Ray “djeg” Instagramin me fotot e fundit

Sommer Ray është një nga modelet më seksi të fitnessit. Ajo po i çmend të gjithë meshkujt me format e saj bombastike që poston vazhdimisht në rrjetet sociale.

Bukuroshja bjonde Sommer Ray numëron mbi 25 milionë ndjekës në Instagram ku i mahnit të gjithë  me fotot e saj provokuese.

Në këtë galeri fotosh, që po iu sjell CNA.al Sommer tregon pikën e saj më të fortë që janë të pasmet “bombë”.

LEXO EDHE:  Bjondina që ngacmon imagjinatën me pozat provokuese/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa frymë me fotot e saj

LEXO EDHE:  Fotot +18/ Provokon supermodelja, i heq të gjitha në Snapchat

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çmend me fizikun e saj marramendës/ Njihuni me modelen më të nxehtë të rrjetit

Publikuar

-

Nga

Çmend me fizikun e saj marramendës/ Njihuni me modelen më të nxehtë të rrjetit

Ajo është një nga modelet më provokuese të Instagramit. Bëhet fjalë për Eriana Blanco, e cila tërheq gjithnjë vëmendjen me format  saj bombastike.

Eriana ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, rreth 3 milionë, me të cilët ndan fotot e saj më të nxehta.

Bukuroshja në fotot e saj ekspozon më së shumti gjoksin dhe të pasmet të cilat janë pika e saj më e fortë.

LEXO EDHE:  Vajza e aktorëve të njohur tërheq vëmendjen në SHBA/ Shfaqet pa reçipeta në protestën për Floyd

LEXO EDHE:  Vajza e aktorëve të njohur tërheq vëmendjen në SHBA/ Shfaqet pa reçipeta në protestën për Floyd

Për më tepër kemi përzgjedhur fotot më seksi të Eriana Blanco, të cilat mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE