Connect with Us

Në lidhje dashurie me producentin e njohur/ Zbulohet se kur do të martohet “Gylseren”

Showbizz

Në lidhje dashurie me producentin e njohur/ Zbulohet se kur do të martohet “Gylseren”

Publikuar

-

Në lidhje dashurie me producentin e njohur/ Zbulohet se kur do të martohet “Gylseren”

Aktorja e famshme Nurgul Yesilcay, e njohur për rolin e saj si Gylseren në serialin “Fate të kryqëzuara” më në fund ka vendosur t’i japë fund beqarisë.

Mediat turke shkruajnë se 44-vjeçarja dhe producenti Necati Kocabay do të kurorëzojnë lidhjen e tyre në martesë verën që vjen.

Çifti kishte vendosur të martohej këtë verë, por për shkak të pandemisë së koronavirusit nuk arritën të organizonin një dasmë. Nurgul dhe Necati janë bashkë prej më shumë se dy vitesh teksa dashurinë e tyre nuk e kanë fshehur nga publiku.

LEXO EDHE:  Pas Monica Bellucci-t, aktori i njohur do të martohet me modelen 30 vite më të vogël

Kujtojmë që aktorja së fundmi kishte rol kryesor në serialin “Gylperi”, që pati një sukses shumë të madh./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Prej 18 vitesh nuk e di vendndodhjen e babait/ 21 vjeçarja ka një mesazh për nënën e saj

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një histori e dhimbshme është trajtuar sot në rubrikën “ka një mesazh për ty”.

Një vajzë 21 vjeçe prej 18 vitesh nuk ka asnjë kontakt më babin e saj. Ai ishte larguar drejt Greqisë dhe ajo nuk e di vendndodhjen e tij. Boshllëku që ka lënë pas ka bërë që ditët e lumtura të jenë të pakta për familjen e saj. Ajo vendosi të ftonte në emision nënën e saj për ta falenderuar për gjithçka ajo kishte bërë për atë.

LEXO EDHE:  Pas përfundimit të serialit/ Anika tregon se kush i mungon nga kasti i “Bixhoz me dashurinë”

LEXO EDHE:  Papa marton çiftin në avion!      “Je bërë nënë dhe baba për mua, faleminderit për çdo gjë“, është shprehur Romilda.

Ajo e ftoi nënën e saj në program që të kishin një kujtim të bukur së bashku sepse ajo e meriton plotësisht./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Priste unazë, mori lekë/ 25 vjeçari nga Fieri surprizohet live

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një histori prekëse ka qenë sot në qendër të emisionit “E diela Shqiptare”, në rubrikën “Ka një mesazh për ty”. Një nënë ka vendosur të ftojë djalin e saj 25 vjeçar për ta falenderuar për të gjithë kontributin që ai ka dhënë në familjen e tyre.  Ajo ka treguar se djali i saj ka pasur një fëmijëri të vështirë dhe se gjithmonë ka menduar për familjen jo për vetën  e tij.

Ajo është shprehur se ai ka punuar vetëm për shtëpinë dhe kishte vendosur që të gjitha lekët e mbledhura nga ai për 1 vit tja ruante në një llogari bankare.

LEXO EDHE:  Këngëtarja e njohur shumë shpejt drejt altarit!

LEXO EDHE:  Sot starton show më i ri i humorit/ “Kosherja” me Bes Kallakun dhe Jona Spahiun do na shoqërojë gjatëNë momentin që 25 vjeçari ka mbëritur në studio Arditi ka vendosur ti bëjë një lojë duke u shprehur se e priste një unazë. Por kur mori zarfin 25 vjeçari ka parë llogarinë bankare ku nëna  e tij kishte grumbulluar lekët.

Ajo ka falenderuar djalin e saj dhe mesazhi është mbyllur me një përqfim shumë të ngrohtë mes tyre./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“I dhunshëm dhe agresiv”/ Opinionistët e “Big Brother” “masakrojnë” bashkëshortin e Palomës

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

I ftuar në “Fun club”, “Big Brother” ka qenë edhe bashkëshorti i Palomës për të folur rreth deklaratës së saj se ai e ka dhunuar.

Ndër të tjera, kujtojmë se ai i dërgoi Palomës një “çmim” si aktorja më e mirë duke ironizuar në këtë mënyrë atë që Paloma tha.

Ky detaj është kapur nga tre opinionistët e “Fun Club”, Ina Kollçaku, Graciano Tagani dhe Iva Tiço të cilët mendojnë se ai nuk duhet të reagonte, pasi Paloma i ka dhënë një mesazh shumë të fortë femrave shqiptare dhe ai nuk duhej të bënte këto reagime.

Pse i dhe Palomës çmimin ‘aktorja më e mirë’”, i ka thënë Ina

LEXO EDHE:  Aktorja dhuron të gjitha pagat që ka marrë nga filmat e Allen

LEXO EDHE:  Sot starton show më i ri i humorit/ “Kosherja” me Bes Kallakun dhe Jona Spahiun do na shoqërojë gjatëE kisha në plan ta takoja që më parë Palomën, nuk ishte më tendencë”, është shprehur ai duke shtuar:

Nuk ka pse preket familja. Unë e dua shumë nusen time. Nuk ishte e nevojshme që e gjitha të interpretohej kaq keq nga portalet dhe njerzit. Nuk ka pse të dal unë si monstër. Ne jemi shumë mirë”.

Edhe pasi ai u largua nga biseda, tre opinionistët vazhduan bisedën duke u shprehur se ai vazhdon të jetë i dhunshëm dhe agresiv, sepse në asnjë moment nuk u interesua për Palomën por vetëm fjalët e përhapura./CNA.al

LEXO TE PLOTE