Connect with Us

Këngëtarja shqiptare tregon planet/ Dasmën do ta bëj në stadiumin “Air Albania”

Showbizz

Këngëtarja shqiptare tregon planet/ Dasmën do ta bëj në stadiumin “Air Albania”

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare tregon planet/ Dasmën do ta bëj në stadiumin “Air Albania”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkenda Dubova, ka folur sot për jetën e saj private dhe për rikthimin  në muzikë.

Teksa u pyet nëse e ka gjetur njeriun e zemrës, Shkenda tha se nuk është as e fejuar dhe as e martuar. Por moderatorja e emisionin “Jo vetëm modë” Orinda Huta e ngacmoi duke e pyetur nëse e ka zemrën plot dhe nëse do të ketë të reja nga ajo.

“Me t’fol, m’del zemra. S’i dihet, mund të kemi të reja. Ngadalë do e gjej dhe unë një burrë”, u përgjigj këngëtarja.

Më tej ajo theksoi se mezi po pret të veshë fustanin e bardhë, ndërsa tregoi se ka planifikuar që dasmën ta bëjë në stadiumin “Air Albania”.

LEXO EDHE:  Dërgoi policinë te parcelat me kanabis/ Mbërrin në Gjykatën e Shkodrës babai i Danjel Pepajt

“Më pëlqen të bëj dasmë të madhe, të vesh fustanin e bardhë, do ta bëj në stadium, tek Air Albania”, u shpreh këngëtarja./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

Publikuar

-

Nga

FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

Pak ditë më parë në mediat rozë qarkulloi lajmi për një koment që Dj i famshëm Snake kishte bërë në fotot seksi të moderatores Marina Vjollca.

Dj kishte komentuar një emoji duke treguar se moderatorja kishte qëlluar në shenjë me fotot, duke treguar njëkohësisht që i kishin pëlqyer shumë.

Por moderatorja nuk ka preferuar të përgjigjet duke ia lënë “seen” Dj të famshëm.

Por duket se Snake nuk dorëzohet pasi ka komentuar gjithashtu në videon e fundit të publikuar nga moderatorja.

LEXO EDHE:  “PD s’del parti e parë në zgjedhje”/ Endira Bushati: Basha të heqë dorë nga posti i kryeministrit

LEXO EDHE:  “S’ka marrëveshje të fshehtë për detin”/ Milo: Qeveria të jetë më transparente për negociatat

Snake e ka ngacmuar moderatoren duke i lënë në koment një emoji “yll” por sërish moderatorja ia ka lënë “seen”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Publikuar

-

Nga

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Capital T është një nga reperët më të komentuar dhe të suksesshëm të momentit.

Së fundi ai po shijon suksesin e albumit të tij “Skulpture” në të cilin ka shumë këngë hite dhe bashkëpunime me artsitë të njohur.

Reperi ka paralajmëruar një tjetër projekt që pritet ta sjellë së shpejti një duet me Alban Skënderaj, projekt i cili i bën bashkë dy artistët 7 vite pas duetit të parë.

LEXO EDHE:  Sekretet dhe gënjeshtrat e spiunëve të Luftës së Ftohtë

LEXO EDHE:  Sekretet dhe gënjeshtrat e spiunëve të Luftës së Ftohtë

Ndërkohë, së fundmi reperi përmes disa postimeve në rrjete sociale ka shprehur disa pakënaqësi ndaj kolegëve të tij, ndaj të cilëve ka përcjellë dhe një mesazh.  “Ju djema kopjoni shumë…biles herës tjetër boni tag,” shprehet Capital T, por duke mos përmendur emra./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Pak ditë më parë, ylli i televizionit Kim Kardashian, festoi 40 vjetorin e saj të lindjes.

Motrat e saj Kylie, Kourtney, Kendall dhe Khloe u kujdesën që të sillnin dhe një herë në kujtesën e saj të gjitha ditëlindjet e bukura që Kim ka festuar gjatë jetës së saj.

Së fundi bomba amerikane i ka lënë  të gjithë pa fjalë duke treguar format e saj bombastike me pozat seksi.

Me bikni super minimaliste, Kim tregoi dhe njëherë pikën më të fortë që e bëri një nga vajzat më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  “PD s’del parti e parë në zgjedhje”/ Endira Bushati: Basha të heqë dorë nga posti i kryeministrit

LEXO EDHE:  Berisha i rikthehet vrasjes së Azem Hajdarit/ Dëshminë ia kam dhënë ambasadorit të SHBA-ve 

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE