Connect with Us

“Jeta na sjell të papritura”/ Enca pëson incidentin, shfaqet me paterica

Showbizz

“Jeta na sjell të papritura”/ Enca pëson incidentin, shfaqet me paterica

Publikuar

-

“Jeta na sjell të papritura”/ Enca pëson incidentin, shfaqet me paterica

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram disa foto ku shfaqet me paterica dhe këmbën e fashuar.

Ajo ka thyer këmbën dhe më pas ka kryer një operacion por duket se këngëtarja po e përballon me shumë forcë gjendjen në të cilën ndodhet. Krahas fotove ajo është shprehur se jeta sjell të papritura dhe sfida por që ajo po e përballon si një kampione.

“Jeta na sjell te papritura dhe sfida qe as nuk i kishim cuar neper mend, cfare mund te bejme ne,eshte ti perballojme si Kampiona 💪🏼 1 thyerje kembe & 1 operacion me vone, ja ku jam si KingEnca 😜 Grateful and blessed for my life , dhe me suportin tuaj emocional e di qe cdo gje do kaloje me lehtshem 🙏🏼❤️🧿”./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca) on

Nga humbja e babait tek i dashuri/ Enca rrëfen për momentet më të bukura dhe të këqija të kohëve të fundit
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Aurela Hoxha më e nxehtë se kurrë/ Tregon format “bombë” me pozat seksi

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Aurela Hoxha më e nxehtë se kurrë/ Tregon format "bombë" me pozat seksi

Aurela Hoxha është një nga modelet më seksi shqiptare që po arrin shumë suksese në fushën e modelingut.

Bukuroshja shqiptare i ka vënë flakën rrjetit teksa ka publikuar disa foto shumë provokuese me rroba banjo.

Aurela ka treguar linjat e saj perfekte dhe menjëherë në llogarinë e saj në Instagram kanë vërshuar komentet komplimentuese.

LEXO EDHE:  Si të dukesh me këmbë të gjata, veshjet dhe këshillat që duhet të ndiqni

LEXO EDHE:  Afërdita Dreshaj tmerron fansat/ Gishtat e këmbës photoshop?

Bukuroshja duket se po ecën me hapa shumë të sigurt drej suksesit pasi krahas kësaj foto ka etiketuar markën e njohur Versace.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çfarë ndodhi?/ Brooklyn Beckham dhe Nicola shtyjnë dasmën

Publikuar

-

Nga

Djali i Victoria dhe David Beckham, Brooklyn ka vendosur të shtyjë dasmën me të fejuarën e tij Nicola Peltz. Mediat britanike kanë raportuar se shkak për këtë ka qenë pandemia dhe masat kufizuese.

Në dasma tani lejohen vetëm 15 të ftuar dhe duket se kjo ka qenë një nga arsyet pse kanë vendosur ta shtyjnë celebrimin e tyre. 21-vjeçari mendon të organizojë dy dasma me aktoren 25-vjeçare, sepse mendojnë që të kurorëzohen në të dyja anët e Atlantikut. Nga ana tjetër ata kanë fituar më shumë kohë për përgatitjet.

Thuhet se Brooklyn po mendon që të gjithë organizimin ta realizojë brenda familjes dhe dy vëllezërit e tij Romeo e Cruz do të jenë shoqëruesit e tij.Ish-futbollisti, David Beckham do të qëndrojë pas dy ceremonive, ndërsa Victoria Beckham do të kujdeset që të stilojë fustanin e nusërisë së Nicola-s.

LEXO EDHE:  Jenner tregon këmbët e tonifikuara

LEXO EDHE:  “E mora lulen time”/ Enca provokon ndjekësit, tregon gjoksin bombastik

Një mik i Brooklyn ka treguar se ai është shumë i fokusuar pas familjes dhe se të gjithë janë mjaft të lidhur me njëri-tjetrin. Martesa mes Beckham dhe Peltz pritet të jetë një nga ceremonitë më të famshme të 2021-shit dhe Brooklyn i beson vetëm familjes së tij për planifikimin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Me zemër të thyer…”/ Dua Lipa jep lajmin e trishtë për fansat

Publikuar

-

Nga

Një tjetër sukses në karrierën e Dua Lipës/ Këngëtarja nominohet në disa kategori në MTV EMA 2020

Për shkak të pandemisë, artistët e kanë të pamundur të realizojnë koncertet e planifikuara. Së fundi Dua Lipa ka ndarë me të gjithë fansat e saj lajmin se koncertet e planifikuara do të shtyhen për shkak të masave të marra për mbrojtjen nga Coronavirus.

Në një postim në rrjetet sociale, artistja më e njohur shqiptare shkruan se biletat mbeten të vlefshme, teksa na premton surpriza të mëdha gjatë kësaj kohe.

Me zemrën e thyer do të shty turneun tim të ardhshëm evropian për në shtator dhe tetor 2021. Ne kemi vazhduar të monitorojmë këtë situatë të paparë dhe në ndryshim, dhe është bërë e qartë se nuk është e mundur të vazhdohet me turneun në janar dhe shkurt . Ju lutemi mbani biletat tuaja pasi ato mbesin të vlefshme për datat e planifikuara. Më mungon të jem në turne më së shumti gjatë kësaj kohe dhe mezi pres të ribashkohem me të gjithë dhe të festoj së shpejti !! Ndërkohë ju premtoj se do sjellë disa gjëra shumë të bukura, që shpresoj se do t’ju pëlqejnë. Qëndroni të sigurt dhe kujdesuni për veten tuaj. X Dua”, shkruan këngëtarja në rrjetet sociale ./ CNA.al

LEXO TE PLOTE