Connect with Us

Feston 7-vjetorin e martesës/ Aurela Gaçe paralajmëron dasmën e dytë

Showbizz

Feston 7-vjetorin e martesës/ Aurela Gaçe paralajmëron dasmën e dytë

Publikuar

-

Këngëtarja Aurela Gaçe dhe bashkëshorti i saj Skerdi festojnë ditën e sotme  vjetorin e martesës. Këngëtarja ka publikuar në rrjetet sociale një foto nga dita e dasmës ku Aurela shfaqet e veshur si nuse së bashku me vajzën e saj Grace dhe Skerdin .

Krahas kujton momentet më të bukura dhe duket se nuk do të mjaftohet me një dasmë. Duke qenë se Grace ka qenë prezente në dasmën e mamit dhe babit, Aurela mendon se vajza e vogël Abigail  do të kërkojë të jetë në dasmë si motra e madhe.

Ndaj Aurela paralajmëron se në 2023 me 20 shtator mund ti shkrepet të bëjë një festë jetër.

“20 /Shtator / 2013

7 vjet nga kjo ditë. Gëzuam, kërcyem e kënduam me frutin e dashurisë tonë në duar, vajzën tonë të parë, Grace( Greis). Dasmën e bëmë për kokërr te qejfit, për te gëzuar bashkë me familjen, me miq e shokë shumë. Vajza tjeter ,e vogla Abigail, akoma nuk di gjë që e kemi bere kete pa lejen e saj 😅 edhe kam frikë se do te kerkojë edhe ajo te jetë në dasëm si motra e madhe 🙈..

LEXO EDHE:  Video/ Këngëtarja godet me shkelm fansin

Si thoni @geraldina_sposa ? E shkrepim edhe një festë tjetër? Sigurisht jo tani😅, thjeshte dua te di a jeni te lirë ne 20 Shtator2023? 💗 Foto @ergyszhabjaku 🥰.”, shkruan Aurela./ CNA.al

“E kisha nevojë shpirtërore”/ Aurela Gaçe: Kam qarë boll nëpër këngë, doja të qeshja
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Jam në shok total”/ Dua Lipa nuk përmbahet nga gëzimi për suksesin e radhës

Publikuar

-

Nga

“Jam në shok total”/ Dua Lipa nuk përmbahet nga gëzimi për suksesin e radhës

Këngëtarja Dua Lipa ka arritur një sukses shumë të madh në karrierën e saj muzikore.  Ajo është nominuar për gjashtë çmime Grammy dhe nuk është përmbajtur dot nga gëzimi. Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, Dua është shprehur se i duket e pabesueshme kjo që po ndodh dhe është e shokuar.

“Kjo është e pabesueshme! Gjashtë nominime Graammy! Çfarë jete! Nuk mund ta besoj! Gjashtë nominime! Zemra po më rreh fort dhe jam në shok total! Po dridhem! Faleminderit shumë për dashurinë dhe mbështetjen tuaj!”-shkruan Dua.

LEXO EDHE:  Olta Boka zbulon detajin nga shtatzënia/ ”Në festivalin e këngës këndoja me dhuratën më të bukur”

LEXO EDHE:  Video/ Këngëtarja godet me shkelm fansin

Dua Lipa është nominuar gjashtë herë për kategoritë: “Albumi më i mirë i vitit”dhe “Albumi më i mirë Pop Vokal” për albumin “Future nostalgia”, “Regjistrimi i vitit”, “Kënga e vitit”, “Performanca më e mirë solo Pop” për “Don’t’ start now”, “Bashkëpunimi më i mirë pop” për “Un Dia” në bashkëpunim me J Balvin, Bad Bunny dhe Tain./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-“Bomba Kardashian” bën ndryshimin e papritur në pamje

Publikuar

-

Nga

FOTO-“Bomba Kardashian” bën ndryshimin e papritur në pamje

Biznesmenia Kim Kardashian është një nga personazhet që nuk i kursen ndryshimet në pamje. Kim ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke u kthyer në një kokëkuqe.

Kardashian ka ndarë me ndjekësit fotot ku tregon ndryshimet dhe komplimentat kanë qenë të pafundme.

Përveç kësaj Kim ka treguar dhe njëherë format e saj bombastike teksa ka pozuar në bikini minimaliste të bardha. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Erik Lloshi bën deklaratën e fortë/ “Kam menduar të largohem nga Shqipëria”

Publikuar

-

Nga

Erik Lloshi bën deklaratën e fortë/ “Kam menduar të largohem nga Shqipëria”

Erik Lloshi është shprehur shumë i revoltuar përsa i përket pjesëmarrjes së tij në Festivalin e 59 të Këngës. Pak ditë më parë nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ai është shprehur me tone shumë të ashpra për organizatorët e festivalit, pasi në rrejt qarkulloi dhe emri i fituesit para mbajtjes së Festivalit.

Ore ka mbaru festivali apo ça po ndodh? Ça turpi është ky shtet! Më vjen për të vjellë që jap kontributin tim në muzikë për këtë shtet, ku mbizotëron mendja mediokre dhe kurvëria. Muzika ka vdek me kohë. S’ja vlen më”, shkroi këngëtari në një postim në Instagram.

I ftuar në emisionin “ABC-ja e mëngjesit”, këngëtari ka treguar se e ka menduar largimin nga Shqipëria pasi nuk ndihet i vlerësuar dhe nuk ka gjetur mbështetje për kontributin që ka dhënë në muzikë.

Kur u mbyll çdo gjë mendoja të largohesha nga Shqipëria. Dua të shoh diçka ndryshe, një jetesë ndryshe. Ka shumë gjëra që këtu janë në disfavorin tim si individ, nuk kam mbështetjen e duhur nga asnjë institucion për këtë kontribut.

Artistët nuk vlerësohen dhe është për të ardhur keq. Do të ishte shumë mirë nëse do të jetoja në vendin tim dhe të merrja atë që meritoja. Kjo është një e vërtetë e hidhur për të gjithë ne që merremi me muzikë dhe art.”, u shpreh këngëtari./ CNA.al

LEXO TE PLOTE