Connect with Us

“Do përballesh me bishat e 313-tës”/ Ndjekësit “masakrojnë” Fjolla Morinën

Showbizz

“Do përballesh me bishat e 313-tës”/ Ndjekësit “masakrojnë” Fjolla Morinën

Publikuar

-

Pas lajmit të arrestimit të këngëtares Fjolla Morina, në llogarinë e saj në rrjetet sociale ka patur një mori reagimesh dhe kritikash nga ndjekësit.

Ata kanë komentuar pafund duke iu drejtuar me një gjuhë shumë të ashpër. Ndjekësit kanë shpërthyer duke ironizuar këngëtaren.

Njëri prej tyre i shkruan se tani do t’i duhet të përballet me “bishat e 313-tës”.

“Cthot paraburgimi fjolla hahahah 😂😂 ,, do perballesh me bishat e 313-tes hahahaha 😂”.

Kujtojmë se Fjolla Morina është vënë në pranga nga policia kufitare në Morinë, pasi gjatë një kontrolli në makinën e saj janë gjetur një armë zjarri tip pistoletë dhe 23 fishekë, si dhe një pistoletë në dukje e dyshuar lodër çakmak.

LEXO EDHE:  E kishte kthyer shtëpinë në dyqan kokaine/ Arrestohet 23 vjeçarja shqiptare

Gjithashtu sipas Kodit Penal ajo rrezikon nga 10 deri në 20 vite burg për trafikimi të armëve të zjarrit.  / CNA.al

Fjolla Morina del sot para Gjykatës/ Prokuroria kërkon garanci 5 mln lekë për arrest shtëpie
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Një nga modelet më të bukura shqiptare/ Kjo është vajza që po çmend ndjekësit me tiparet e saj

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më të bukura shqiptare/ Kjo është vajza që po çmend ndjekësit me tiparet e saj

Bukuri e mirfilltë shqiptare. Një vajzë shtatlartë me tipare qiellore është ish Miss Universe Albania 2015 Megi Luka.

Sot ajo është një nga fytyrat më të kërkuara nga fotografët dhe revistat e njohura. Megi është nga Fush Kruja dhe e ka filluar karrierën e saj si modele që në moshë fare të vogël.

Ajo u evidentua për bukurinë dhe trupin perfekt. Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më të bukura të Megi Luka që mahnit me bukurinë e tiparet e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nënë për herë të dytë?/ Maya tregon planet e së ardhmes

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e muzikës popullore, Maya ka lancuar prej disa ditësh projektin e saj më të ri me titull “Hey Mama”.
E ftuar në “ABC e Mëngjesit”, ajo zbuloi si lindi kjo këngë nga një telefonat e kompozitorit Gramoz Kozeli dhe deri te prapaskenat e videoklipit.

“Ka qenë një krijimtari e Gramoz Kozelit dhe kur mora telefonatën shkova dëgjova demon dhe më pëlqeu shumë. Thash unë do e marr këtë këngë dhe do e publikojë. Është pak problem në këtë kohë se dëgjohet vetëm në Youtube se kjo është një këngë me ritëm, kërcehet në club, disko, dasma, evente, po tani nga që janë të mbyllura nuk shijohet. Vajzat e klipit janë mbesat e mia, erdhën nga Athina. Njëra ka mbaruar për aktrim, ndërsa tjetra për filozofi. Gjithashtu ka qenë pjesë e videoklipit, Silvana Rusi, të cilën e përshëndes”, tha Maya.

Më tej, e pyetur në aspektin personal, këngëtarja ka treguar se pandemia e ka ndihmuar të kalojë më shumë kohë me djalin e vogël.
Ndërsa ka thënë se me përfundmin e kësaj periudhe të vështirë ka në plan të bëjë një fëmijë të dytë.

LEXO EDHE:  Dhunoi 25-vjeçaren dhe u arrestua/ Zbulohet skenari i Ramës, me djalin e deputetit

LEXO EDHE:  Flet studentja që i hodhi salcë ministres/Jeta e përditshme më e vështirë se orët në Komisariat

“Kam më shumë kohë që të merrem me rritjen e djalit. Pasi je më i impenjuar kur ke punë. Gjithsesi mirë është që të mos zgjasi më.
Më kanë thënë për të dytin. Më vjen për të qeshur. Po dale i them, të kalojë cik kjo pandemia. Do i blejmë një motër në dyqan”, u shpreh Maya.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj/ Fotot më provokuese të Cristina Buccino

Publikuar

-

Nga

Modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj/ Fotot më provokuese të Cristina Buccino

Cristina Buccino është një modele dhe shoëgirl e lindur në Castrovillari , Kalabria, më 16 qershor 1985. Ajo u transferua në Romë dhe, pasi u diplomua në institutin socio-psiko-pedagogjik , filloi të punojë si modele.

E para që e vuri re bukurinë e saj është një fotografe, e cila i kërkoi asaj të pozojë për një fotosesion .Format e saj fizike dhe eksplozive e bëjnë atë një nga gratë më të dashura dhe të dëshiruara, por gjithashtu është treguar shumë e hapur duke treguar se ka bërë një ndërhyrje plastike në gjoks.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më të bukura të Cristina Buccino që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE