Connect with Us

“Do përballesh me bishat e 313-tës”/ Ndjekësit “masakrojnë” Fjolla Morinën

Showbizz

“Do përballesh me bishat e 313-tës”/ Ndjekësit “masakrojnë” Fjolla Morinën

Publikuar

-

Pas lajmit të arrestimit të këngëtares Fjolla Morina, në llogarinë e saj në rrjetet sociale ka patur një mori reagimesh dhe kritikash nga ndjekësit.

Ata kanë komentuar pafund duke iu drejtuar me një gjuhë shumë të ashpër. Ndjekësit kanë shpërthyer duke ironizuar këngëtaren.

Njëri prej tyre i shkruan se tani do t’i duhet të përballet me “bishat e 313-tës”.

“Cthot paraburgimi fjolla hahahah 😂😂 ,, do perballesh me bishat e 313-tes hahahaha 😂”.

Kujtojmë se Fjolla Morina është vënë në pranga nga policia kufitare në Morinë, pasi gjatë një kontrolli në makinën e saj janë gjetur një armë zjarri tip pistoletë dhe 23 fishekë, si dhe një pistoletë në dukje e dyshuar lodër çakmak.

LEXO EDHE:  Korçë/ Dhunonte fizikisht bashkëshorten, arrestohet 39 vjeçari

Gjithashtu sipas Kodit Penal ajo rrezikon nga 10 deri në 20 vite burg për trafikimi të armëve të zjarrit.  / CNA.al

U kap me armë në makinë/ Ja sa vite burg rrezikon Fjolla Morina
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Publikuar

-

Nga

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj ku kryesojnë meshkujt.

Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin LeBron James.

Madje ajo ka theksuar se ka patur mesazhet e tij në telefonin e saj dhe gjithashtu një video të nxehtë të cilën do t’a publikonte në qoftë se nuk do t’i kishin vjedhur celularin në Ibiza.

LEXO EDHE:  Korçë/ Dhunonte fizikisht bashkëshorten, arrestohet 39 vjeçari

LEXO EDHE:  Sekuestrohen 161 kilogramë marijuanë/ Arrestohet shqiptari

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Publikuar

-

Nga

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj.

Ajo publikon foto provokuese me bikini, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj perfekte kanë bërë që rrjeti të çmendet.

Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet.Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh herë ajo pozon topless dhe nudo. Ndërkaq 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

Gjithashtu ajo deklaroi se Cristiano Ronaldo shumë vite më parë e kishte ngacmuar në rrjetet sociale por ajo e kishte refuzuar. Thuhet se gjithashtu ka refuzuar dhe yllin e futbollit Neymar.

LEXO EDHE:  Kapen dy persona për armëmbajtje pa leje

LEXO EDHE:  Poza provokuese dhe linja “bombë”/ Sabina Dana shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE