Connect with Us

Siç nuk e keni parë/ Eni Vasili duke kërcyer me nipin

Showbizz

Siç nuk e keni parë/ Eni Vasili duke kërcyer me nipin

Publikuar

-

Siç nuk e keni parë/ Eni Vasili duke kërcyer me nipin

Moderatorja Eni Vasili ka ardhur krejt ndryshe ditën e sotme për publikun.

Eni ka publikuar një video në rrjetet sociale ku shfaqet me nipin e saj te vogël.

Ata shihen duke u argëtuar dhe kërcyer me njëri-tjetrin.

Ajo që vihet re është se të dy vijnë për sytë e publikut mjaft në formë dhe percjellim energji pozitive./ CNA.al

 

View this post on Instagram

 

David my babydancer #hallaeni #beautifulday @mrizi_i_zanave

A post shared by ENI VASILI (@enivasili) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Rrëfehet Tea/ Nga historia me Beartin tek marrëdhënia që ka me Andin pas daljes nga emisioni

Publikuar

-

Nga

Rrëfehet Tea/ Nga historia me Beartin tek marrëdhënia që ka me Andin pas daljes nga emisioni

Tea Trifoni është kthyer në një nga personazhet më të përfolur të momentit. Ish konkurrentja e “Përputhen” ka qenë mbrëmjen e kaluar e ftuar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” ku ka rrëfyer historinë e saj me Beratin si dhe ka treguar se çfarë marrëdhënie ruan sot me Andin Shehin, ish konkurrentin e Përputhen, me të cilin bëri lojën dhe dolën çift nga emisioni.

Ajo është shprehur se historia e dashurisë me Beartin ka nisur që në momentin që ai është larguar nga emisioni dhe për këtë të gjithë e dinin.

Thonë që çudia më e madhe tri dit zgjat, por kjo e imja zgjati për 3 javë. Historia ime dhe e Beartit nisi pasi ai u largua nga programi dhe të gjithë e dinin këtë gjë, madje dhe vetë produksioni’, thotë Tea.

LEXO EDHE:  Belind Këlliçi tallet me Rakip Sulin/ Stand-up show i tij do arkivohet në fondin e artë të humorit

LEXO EDHE:  Hakmarrja mes familjeve nga Rrësheni/ Artan Hoxha zbulon se si u vra për një status në facebook nipi i Preng Gjinit

Ndërsa përsa i përket marrëdhënies që ka sot me Andin ajo është shprehur: “Andi është një mik i mirë i imi, asgjë më shumë. Publiku i gjerë kishte krijuar imazhin e tyre për mua, por unë nuk mund të zgjedh dashurinë e jetës sime në bazë të mendimeve të tyre. Falë ‘Përputhen’ gjeta partnerin e jetës sime e për këtë nuk pendohem”, shprehet më tej Tea./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shpallet fituesi i Sanremo 2021/ Ermal Meta renditet i treti

Publikuar

-

Nga

Shpallet fituesi i Sanremo 2021/ Ermal Meta renditet i treti

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur nata finale e festivalit të njohur, Sanremo 2021. Fituesi i këtij edicioni u shpall Maneskin me këngën “Zitti e buoni”.

Gara ishte shumë e fortë dhe në këtë garë vendine dytë e zuri Fedez e Francesca Michielin me këngën “Chiamami per nome”, ndërsa Ermal Meta u rendit në vendin e tretë me këngën “Un milione di cose da dirti”.

Në klasifikimin artistik, pa përfshirë atë të publikut, Ermali mbante vendin e parë dhe u vlerësua si kënga me tekstin më poetik.

LEXO EDHE:  Belind Këlliçi tallet me Rakip Sulin/ Stand-up show i tij do arkivohet në fondin e artë të humorit

LEXO EDHE:  Kryemadhi ngriti akuza për abuzime me tenderin/ Fillon ndërtimi i shkollës "Sami Frashëri"

Por edhe pse në vendin e tretë nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Ermali shihet shumë i lumtur dhe falënderues./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Meta (@ermalmetamusic)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Meta (@ermalmetamusic)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Provokon me pozat tunduese/ Modelja me trupin më perfekt

Publikuar

-

Nga

Provokon me pozat tunduese/ Modelja me trupin më perfekt

Andrea Vanegas është një nga modelet me trupin më perfekt. Bukuroshja i përkushtohet shumë palestrës dhe kjo duket nga trupi i saj i tonifikuar.

Andrea tërheq gjithnjë e më shumë ndjekës me fotot e saj shumë provokuese. Modelja ekspozon format e saj në veshje shumë seksi.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur disa prej fotove më të bukura të Andreas që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE