Connect with Us

Rita Ora kthehet pas në kohë/ Publikon foton e 8 viteve më parë

Showbizz

Rita Ora kthehet pas në kohë/ Publikon foton e 8 viteve më parë

Publikuar

-

Rita Ora kthehet pas në kohë/ Publikon foton e 8 viteve më parë

Rita Ora ka një karrierë të sukesshme muzikore dhe numëron me dhjetëra hite të cilat kanë me miliona klikime në Youtube.

Këngëtarja ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes të mediave jo vetëm për suksesin e saj por edhe për jetën private po ashtu edhe pamjen.

Së fundmi, bukuroshja shqiptare është bërë nostalgjike dhe ka ndarë në rrjete sociale një foto të shkrepur tetë vite më parë duke e krahasuar me një tjetër të realizuar së fundmi. “Floku 2020 Vs 2012 dhe ështe qartë se atëherë nuk ja kisha idenë për konturin”, ka shkruar Rita krahas fotove.

Ndërkohë, që bie në sy është komenti që i la lënë e ëma, Vera Ora. Komentet e shpeshta që ajo lë në postimet e së bijës në gjuhën shqipe tërheqin gjithmonë vëmendjen,  ndërkohë që këtë herë Vera e ka krahasuar këngëtaren me “shampiten”, një ëmbëlsirë kosovare./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

E kapi mat me bashkëshortin e saj/ Aktorja turke rreh modelen e njohur në mes të restorantit

Publikuar

-

Nga

E kapi mat me bashkëshortin e saj/ Aktorja turke rreh modelen e njohur në mes të restorantit

Aktorja e famshme turke Tuba Unsal rrezikon 1 vit burg për shkak të një skandali tradhtie që prej kohësh ka pushtuar mediat turke.  Modelja spanjolle, Elisabeth Mas Vall ka ngritur padi ndaj aktores pasi pretendon se ajo e ka rrahur në një restorant kur e kapi mat me bashkëshortin e saj.

Pak kohë më parë Elisabeth shkoi në një restorant për të folur me bashkëshortin e saj Caner Karaloglu, i cili e tradhtoi me aktoren turke. Por atje ajo pretendon se u dhunua si nga bashkëshorti, edhe nga e dashura e tij, aktorja Tuba Unsal.

Karaloglu rrezikon deri në 5 vite burg për sulm dhe fyerje, ndërsa Unsal rrezikon 1 vit burg. Në padinë e ngritur, modelja pretendon se aktorja e tërhoqi nga flokët dhe e goditi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Edhe Rita ime e di debulesën që kam për të”/ Roza Lati tregon artisten e preferuar shqiptare

Publikuar

-

Nga

“Edhe Rita ime e di debulesën që kam për të”/ Roza Lati tregon artisten e preferuar shqiptare

Moderatorja Roza Lati ka treguar se kush është artistja e saj e preferuar. Bëhet fjalë për këngëtaren Dafina Zeqiri, e cila së fundi ka publikuar këngën e saj më të fundit “Zili Zili”, me një klip shum ëtë veçantë ku përveç muzikës si gjithnjë dallon edhe për pamjen.

Roza nuk ka nguruar ta ndajë me ndjekësit e saj debulesën që ka për Dafinën dhe që edhe mamaja e saj Rita e di këtë gjë.

Moderatorja ka publikuar pak nga biseda me Rita Latin ku krahas bisedës shkruan: “Edhe Rita ime e di debulesën time për të. Ajo do veç këngët e tua në makinë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

40 vjetori befasues i Kim Kardashian/ Biznesmenia zbulon të veçantat e kësaj ditëlindjeje

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, Kim Kardashian festoi 40 vjetorin e saj të lindjes. Familja e famshme Kardashian dhe Jenner e zbukuruan ditëlindjen e saj duke sjellë të gjitha ditëlindjet e Kim në një ditë të vetme.

Motrat e Kim, Khloe, Kourtney, Kendall dhe Kylie ishin kujdesur të sillnin çdo detaj të gjitha ditëlindjeve më të bukura që kishte festuar ylli i KUËTK.

Në një postim tejet të gjatë Kim tregoi pak nga festa dhe falenderoi familjen e saj për të gjithë surprizën dhe që e bënë ditëlindjen e saj më të veçantë.

E tëra çfarë mund të them është WOW! Mamaja dhe motrat e mia më dhanë festën më epike të ditëlindjes që ishte aq e veçantë në zemrën time. Ne e treguam atë në E si një speciale, kështu që ju nuk e keni idenë se si e kemi festuar. Ju e dini që unë jam një person sentimental dhe kjo ditëlindje ishte më e veçanta. Ata rikrijuan të gjitha ditëlindjet e mia të veçanta gjatë gjithë jetës sime nga shikimi i të gjitha videove tona të vjetra në shtëpi.

Ata krijuan përsëri festën, Të njëjtat tullumbace, e njëjta tortë, gjithçka! Videoja e babait tim regjistroi dhe dokumentoi tërë jetën tonë kështu që ata treguan secilën nga videot e ditëlindjeve të mia në një ekran të madh pas festës. Hyra në dhomën e festës time të parë të ditëlindjes me të njëjtat poni dhe të njëjtën tortë, dhe babai im më uroi ditëlindjen e 1. Pastaj ndërsa hyra në dhomë përfundova në ditëlindjen time të dytë, pastaj në ditëlindjen time të katërt duke çuar në ditëlindjen time të 10-të ku motrat e mia bënë të njëjtën vallëzim të saktë që bënë për mua kur u bëra 10 vjeç. Më pas morëm festën time të 16-të të ditëlindjes dhe makina ime ekzaktësisht e njëjtë ishte atje duke më pritur me të njëjtat balona me të njëjtën tortë.

Pas një kohe u hapën perdet dhe dolën vajzat e shërbimit të shisheve që ishin motrat e mia dhe ato krijuan klubin e natës Tao, ku kalova të gjitha të 30-tat e mia duke festat e ditëlindjes. Secili dhe çdo detaj që ishte në këtë festë ishte kaq i veçantë dhe unë jam përgjithmonë mirënjohëse familjes time që u mblodhën për të festuar 40 vjetorin tim. Pastaj arritëm në festën time të ditëlindjes së 16-të dhe makina ime e saktë ishte aty duke më pritur me të njëjtat tullumbace me të njëjtën tortë. Pas pak u hapën perdet dhe dolën vajzat e shërbimit të shisheve që në fakt ishin motrat e mia dhe ato krijuan atmosferen ne klubin e natës Tao, ku kalova të 30-tat e mia.

Secili dhe çdo detaj që hyri në këtë ishte kaq i veçantë dhe unë jam përgjithmonë mirënjohës familjes time që morra kohë për ta vendosur këtë së bashku për të festuar që bëra 40 vjeç.  Mezi pres të ndaj shumë më shumë fotografi dhe video ditëlindjesh me ju djema së shpejti dhe falënderoj secilin dhe të gjithë ju që zgjatën dëshirën për ditëlindje … @mindyëeisspër bashkimin e gjithë kësaj. Ju ishit atje duke mbledhur të gjitha festat e mia të ditëlindjes që kur isha një vajzë e vogël.”, shkruan Kim Kardashian në postimin e saj./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

LEXO TE PLOTE