Connect with Us

Këngëtarja provokon ish bashkëshortin: “Nuk mund të tregoj sa herë jam shtirur në shtrat”

Showbizz

Këngëtarja provokon ish bashkëshortin: “Nuk mund të tregoj sa herë jam shtirur në shtrat”

Publikuar

-

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus po punon për albumin e saj të shtatë, ku në njërën prej këngëve të albumit ajo ka rrëfyer se është shtirur në shtrat me ish bashkëshortin e saj Liam Hemsworth dhe në të vërtetë nuk dihet se si do të jetë reagimi i tij në lidhje me këngën.

Sipas “The Sun” në këngën “Win Some, Lose Some”, Miley shprehet: “Natën e shkuar ishim si të gozhduar në arkivol, Zoti e di se ne ishim gati të vdekur. Nuk mundem t’i numëroj të gjitha herët që jam shtirur, faleminderit Zotit për mendimet në kokën time”.

“Ti më njeh më mirë se kushdo, por më lëndove më shumë se kushdo. Nuk mund të shtirem më “, vazhdon më tej kënga.

LEXO EDHE:  Rituali i përditshëm/ Arsyet pse nuk duhet ta rregulloni krevatin në mëngjes

Sipas medias kjo nuk është kënga e vetme që Miley i ka kushtuar martesës së saj. Në disa të tjera ajo shprehet se nuk i mungojnë aspak ish të dashurit dhe se refuzon të kërkoj falje për ato që kanë ndodhur mes tyre./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

Publikuar

-

Nga

FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

Pak ditë më parë në mediat rozë qarkulloi lajmi për një koment që Dj i famshëm Snake kishte bërë në fotot seksi të moderatores Marina Vjollca.

Dj kishte komentuar një emoji duke treguar se moderatorja kishte qëlluar në shenjë me fotot, duke treguar njëkohësisht që i kishin pëlqyer shumë.

Por moderatorja nuk ka preferuar të përgjigjet duke ia lënë “seen” Dj të famshëm.

Por duket se Snake nuk dorëzohet pasi ka komentuar gjithashtu në videon e fundit të publikuar nga moderatorja.

LEXO EDHE:  Të shkosh në shtrat që në takimin e parë/ Këtë bëjnë njerëzit më pak të mençur

LEXO EDHE:  Të shkosh në shtrat që në takimin e parë/ Këtë bëjnë njerëzit më pak të mençur

Snake e ka ngacmuar moderatoren duke i lënë në koment një emoji “yll” por sërish moderatorja ia ka lënë “seen”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Publikuar

-

Nga

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Capital T është një nga reperët më të komentuar dhe të suksesshëm të momentit.

Së fundi ai po shijon suksesin e albumit të tij “Skulpture” në të cilin ka shumë këngë hite dhe bashkëpunime me artsitë të njohur.

Reperi ka paralajmëruar një tjetër projekt që pritet ta sjellë së shpejti një duet me Alban Skënderaj, projekt i cili i bën bashkë dy artistët 7 vite pas duetit të parë.

LEXO EDHE:  Sa të mirë jeni në shtrat?/ Ua tregon shenja e horoskopit

LEXO EDHE:  Miley Cyrus nuk heq dorë nga lakuriqësia

Ndërkohë, së fundmi reperi përmes disa postimeve në rrjete sociale ka shprehur disa pakënaqësi ndaj kolegëve të tij, ndaj të cilëve ka përcjellë dhe një mesazh.  “Ju djema kopjoni shumë…biles herës tjetër boni tag,” shprehet Capital T, por duke mos përmendur emra./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Pak ditë më parë, ylli i televizionit Kim Kardashian, festoi 40 vjetorin e saj të lindjes.

Motrat e saj Kylie, Kourtney, Kendall dhe Khloe u kujdesën që të sillnin dhe një herë në kujtesën e saj të gjitha ditëlindjet e bukura që Kim ka festuar gjatë jetës së saj.

Së fundi bomba amerikane i ka lënë  të gjithë pa fjalë duke treguar format e saj bombastike me pozat seksi.

Me bikni super minimaliste, Kim tregoi dhe njëherë pikën më të fortë që e bëri një nga vajzat më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Miley Cyrus jep lajmin fantastik/ Së shpejti një bashkëpunim me këngëtaren shqiptare

LEXO EDHE:  Të shkosh në shtrat që në takimin e parë/ Këtë bëjnë njerëzit më pak të mençur

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE