Connect with Us

Kemal përfiton nga gjendja e Mesudes/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin tuaj të preferuar “Lule të vetmuara”

Life Style

Kemal përfiton nga gjendja e Mesudes/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin tuaj të preferuar “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Kemal përfiton nga gjendja e Mesudes/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin tuaj të preferuar “Lule të vetmuara”

Kemal bën ligjin në shtëpi tani që Mesude është paralizuar ndërsa kjo e fundit e dëshpëruar sheh gjithçka që ndodh. Kemal përfiton nga gjendja e Mesudes dhe e torturon Byshrën duke e nxjerr në rrugë në mes të shiut.

Nazan thirret për të dëshmuar në komisariat për fshehjen e parave. Songyl urdhëron Mertin mos t’i afrohet më Songylit. Mert mëson se Meral e pëlqen atë. Songyl dhe Meral zihen. Defne hakmerret ndaj Merves.

Feride i shkon në ndihmë Byshrës por kjo e fundit nuk tregon kërcënimet që i bëhen pasi ka frikë nga Kemali. Ejlyl realizon një set fotografik me Atakanin. Serkan nuk e pret mirë këtë. Xhemre i gjendet pranë Serkanit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

Publikuar

-

Nga

FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

Pak ditë më parë në mediat rozë qarkulloi lajmi për një koment që Dj i famshëm Snake kishte bërë në fotot seksi të moderatores Marina Vjollca.

Dj kishte komentuar një emoji duke treguar se moderatorja kishte qëlluar në shenjë me fotot, duke treguar njëkohësisht që i kishin pëlqyer shumë.

Por moderatorja nuk ka preferuar të përgjigjet duke ia lënë “seen” Dj të famshëm.

Por duket se Snake nuk dorëzohet pasi ka komentuar gjithashtu në videon e fundit të publikuar nga moderatorja.

LEXO EDHE:  Nesër në “Lule të vetmuara”/ Meral mëson të vërtetën e nënës së saj

LEXO EDHE:  Nesër në "Lule të vetmuara"/ Meral mëson të vërtetën e nënës së saj

Snake e ka ngacmuar moderatoren duke i lënë në koment një emoji “yll” por sërish moderatorja ia ka lënë “seen”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Publikuar

-

Nga

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Capital T është një nga reperët më të komentuar dhe të suksesshëm të momentit.

Së fundi ai po shijon suksesin e albumit të tij “Skulpture” në të cilin ka shumë këngë hite dhe bashkëpunime me artsitë të njohur.

Reperi ka paralajmëruar një tjetër projekt që pritet ta sjellë së shpejti një duet me Alban Skënderaj, projekt i cili i bën bashkë dy artistët 7 vite pas duetit të parë.

LEXO EDHE:  Meral futet në burg/ Sot në serialin “Lule të vetmuara”

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal përfundon në burg

Ndërkohë, së fundmi reperi përmes disa postimeve në rrjete sociale ka shprehur disa pakënaqësi ndaj kolegëve të tij, ndaj të cilëve ka përcjellë dhe një mesazh.  “Ju djema kopjoni shumë…biles herës tjetër boni tag,” shprehet Capital T, por duke mos përmendur emra./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Pak ditë më parë, ylli i televizionit Kim Kardashian, festoi 40 vjetorin e saj të lindjes.

Motrat e saj Kylie, Kourtney, Kendall dhe Khloe u kujdesën që të sillnin dhe një herë në kujtesën e saj të gjitha ditëlindjet e bukura që Kim ka festuar gjatë jetës së saj.

Së fundi bomba amerikane i ka lënë  të gjithë pa fjalë duke treguar format e saj bombastike me pozat seksi.

Me bikni super minimaliste, Kim tregoi dhe njëherë pikën më të fortë që e bëri një nga vajzat më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Festa e ditëlindjes së Songylit shndërrohet në tragjedi/ Të hënën në serialin “Lule të vetmuara”

LEXO EDHE:  Meral futet në burg/ Sot në serialin “Lule të vetmuara”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE